Alnag
10.11.2008 01:13
Autorská citace #1
10.11.2008 01:13 - sirien
Alnag píše:
Společně pak jdeme za Sirienem, který se sobě vlastní nonšalancí popíjí v baru (výjimečně nealko, abychom mu nekřivdili).
Mě vlastní nonšalance? Ale :)
"abychom mu nekřivdili - výjimečně nealko"? To je zajímavé sousloví :))
píše:
a ještě s námi stihl zablnout na jednom kruhovém objezdu, kdy nás na Jersonovo popichování točil několikrát dokola.
Neměl provokovat :)
Jinak moc fajn akce - na jednu stranu v menším počtu lidí, na druhou jsem aspoň stihl aspoň trochu pokecat s každým, kdo tam byl, což je na větších akcích docela problém, takže co se mě týče tak bych to až tak zle neviděl, i když bych na příším srazu který se určitě konat někde bude rád viděl lidí i víc :) .
Autorská citace #2
10.11.2008 08:22 - yokuzava
Moc dekuji za vycerpavajici shrnuti udalosti na srazu. Me duvody neucasti jsou bohuzel smutne a nechci to nejak rozebirat. Doufam vsak ze pri pristim setkani se mi podari dostavit a v podstatne radostnejsim stavu. Ani lidi netusite jak moc jsem se tesil!
Autorská citace #3
10.11.2008 09:32 - Merlin
já to raději nekomentuju...fakt jsem docela dost nasra....no, prostě mě to mrzí
Autorská citace #4
10.11.2008 09:39 - Beltar
To Alnag No, mě by jen sakra zajímalo jak se to (y) vlatně bere?? :D
Autorská citace #5
10.11.2008 09:41 - Jerson
Asi bych měl napsat svůj pohled na sraz jako reakci na ten Alnagův, spíše než rozepisovat jednotlivé body sem. Takže jen řeknu, že ve výsledku jsem byl spokojen.
Autorská citace #6
10.11.2008 11:40 - Alnag
Beltar: To by chtělo vědět hodně lidí :))
To je narážka na scénu, kdy postavy zjišťovali informace od dealera drog, hrály si na znalce a úplně to nedávaly... :)
Autorská citace #7
10.11.2008 17:03 - Malabar
Jakotzto ucastnik srazu musim taky neco malo napsat:
V prvni rade sem moc rad ze sem tam dorazil, a ze se mnou sly(jely) dalsi tri lidi z nasi skupiny (Teka, Suky, Tinitron). I kdyz sem se ze zacatku trosku bal jak to bude probihat, tak vsechno dopadlo paradne.
Po druhe sem si rad zahral DnD4e, tentokrat pod vedenim Alnaga v jeho temneji ladene Hrane. Nemyslel jsem si ze si v takovem "londynskem" prostredi hru poradne uziju, ale opak byl pravdou. Prostedi Hrany se mi libilo vice nez sem cekal a celkove detektivni dobroduzstvi bylo fajn. Hlavne pak skill chalange, jako nahaneni potvory po strechach kde muj trpaslik skoncil v postely postarsi damy, po tom co proletel jejim oknem :) Dokonce pri hrani DnD i venku tematicky prselo :)
Necekane jsem mel moznost si zahrat Dokrota Wagnera, coby clena Projeku Omega v Jersonovo CPH. O teho hre(jesli je to vhodne oznaceni :) jsem se tady na D20 docet uz driv a s zajmem sem aspon trochu pozoroval deni okolo a ted sem si ji konecne zahral :) No uz se nemuzu dockat az budu mit cas na sepsani hlaseni :) Snad na dalsim srazu vyrazime na dalsi misi :)
Na srazu cas bezel rychle a tak jsem stihnu zahrat "jen" tyto dve hry. A v mezicasech spousty particek Magicku :)
A na konec nesmim zapomenout na DarkSun gladiatorskou arenu, pod vedenim Vannaxe. U ty sme se opravdu nasmaly a ja aspon trosicku pricichnul k atmosvere DarkSun ...
Rad sem poznal blize spoustu lidi co jsem do ted znal jen pod nickem a awatarem tady z D20. Sraz sem si uzil a uz ted se tesim na dalsi :)
Autorská citace #8
10.11.2008 19:22 - Malfin
Zní to opravdu výborně. Lítost z mé strany je opodstatněná. Nechť Vám zážitky dlouho v mysli plují...
Autorská citace #9
10.11.2008 22:47 - Yoltan
Ydravím všechny ... a musím souhlasit se všemi názory, které tu doposud každý napsal.
Pokud se někdo(Jerson atd) cítí na další shrnutí srazu rád si je přečtu. Už se těším až do článku přibudou také fotky ... snad tam bude i ten Rasklin pro Dalcora :)
vždy když slibuju, tak se mi to vymstí. Ale když jsem viděl jak to bylo super .. mrzelo mě že jsem si také něco (DarkSun) nepřipravil. Pokusím se to napravit na příště a uspořádám ty největší Gladiátorské hry jaké ještě Athas nekonaly .... rozhodně však gladové nebudou mít čas se smát, jak psal Malabar a jedinej úsměv který budou mít, tak od carikkalu :)
Opravdu jsem rád viděl staré známé a stejně tak poznal ty nové.
Autorská citace #10
11.11.2008 16:27 - Šuky
zdravim vsechny,byl to opravdu pekny sraz ktery jsem si opravdu pekne uzil,vetsinu myslenek, ktere ste sem napsali s vámy zdílím,tak je tu nebudu opakovat.. ale kazdopadne to bylo super si takhle udelat vejkendovy ulet s fajn lidmi
Autorská citace #11
11.11.2008 17:09 - Vannax
Předně děkuju všem, kteří nelitovali cestovat a vydali se do ČK, že se srazu zúčastnili. Musím říct, že i když jsem se zpočátku obával, jak celá akce dopadne, mám z toho nakonec veskrze dobrej dojem. Velký dík patří určitě Jersonovi a Alnagovi, za přípravu skvělých her. Co mě naopak celkem mrzí je to, že jsem nakonec, jako iniciátor tohohle srazu, na tom byl hodně blbě s časem (a nejenom s časem) a nestíhal jsem ani si připravit svojí hru, kterou jsem chtěl, natož se pořádně účastnit dění. (Dark Sun aréna byla bohužel jen taková narychlo vymyšlená znouzectnost :) Kladný ohlasy mě tedy nakonec dost potěšily. Takže jenom doufám, že takovýhle sraz bude třeba za rok znovu a že i tenhle svůj rest doženu :)
Btw: díky plzeňské partě za zasvěcení do hraní Medžiku, docela se mi to zalíbilo :)
Edit: Ještě abych nezapomněl - konverzačně nabitej "Og" pod vedením Gorana stál taky za to :-)
Autorská citace #12
11.11.2008 21:40 - trinitron
taky bych se připojil ke všem ostaním a vyjádřil bych nadšení ze srazu. Tím ,že nás bylo mín zase beru jako pozitivum, že jsme se lépe poznali a jsem vážně rád, že už vás neznám jen pod nickem zde na webu, ale osobně. Rád jsme si zahrál hry které jsme ještě neměl možnost si zahrát. opravdu sraz se povedl a i když nebyla větší účást bylo to komorní prostředí ve kterém jsem se cítil báječně.
Autorská citace #13
11.11.2008 23:11 - Alnag
Přidal jsem galerii fotek, které mi poslal Vannax. Díky za ně.
Autorská citace #14
12.11.2008 14:32 - oxygen
Nevím, kde začít, tak začnu poděkováním, a to za to, že jsem mohla strávit tak skvělý víkend s úžasnými lidmi. Chci poděkovat Alnagovi za možnost zahrát si pod jeho vedením dnd4e, ke všemu to byla moje první detektivní hra. Dále mé velké díky patří Jersonovi, za to, že mi dal možnost zahrát si omegu, byl to nezapomenutelný a můj nejsilnější zážitek z víkendu. Doufám, že co nejdřív budu mít příležitost si to zopakovat. Nesmím zapomenout na gladiátorskou bitku pod vedením Vannaxe, díky které jsem si ještě na poslední chvíli zvedla sebevědomí, neboť sem všem solidně nakopala zadel:) Jinak všechny zdravím a doufám, že se zase brzy shledáme, pa Terka
Autorská citace #15
12.11.2008 17:28 - Jerson
Ty jo, pro ta pochvalná slova jsem rád znovu, že jsem přijel a že nás tam bylo relativně málo (: )
Autorská citace #16
20.11.2008 15:18 - Alnag
Autorská citace #17
20.11.2008 15:32 - SEBastian_Chum
hahah! Jersone fakt z toho reportu vyzníváš jako "quirky mad genius"!
- srovnal jsem ábíčka podle vydání
- plátek, ale papírové modely mají hezky vycentrované
- ráno pro mě končí v 9:21

řezal jsem se smíchy:-)
Autorská citace #18
20.11.2008 15:38 - Jerson
A co? Dokud ze mě není Sheldon Cooper, tak je to v pohodě, ne? (: )

,

Pokud ses u mého vyprávění dobře pobavil, pak u tebe splnilo svůj účel.
Autorská citace #19
20.11.2008 16:22 - Malabar
Jerson píše:
Zejména Malabarův doktor, který si při pokusu ošetřit jiného člena skupiny probodl ruku skalpelem, byl velmi oblíbeným a důvěryhodným společníkem.


No jo a uz se to se mnou tahne :D
Autorská citace #20
20.11.2008 19:12 - Jerson
Lepší být za nešikovného doktora, než za Vypravěče, co na hru chodí v uniformě SS - věř mi :-)

Btw. kdy dostanu zprávy a popis postav z vaší sekce? Můžeš mě i přetlumočit ostatním, pokud se s nimi vídáš.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082090854644775 secREMOTE_IP: 34.230.68.214