Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
1.10.2009 11:30 - Gabik
Merlin: ty nemáš Kafíka hotovýho ty ostudo???
1.10.2009 11:35 - Merlin
Gabik: hele..na mě je to až až...:) obvykle se připravuju 20 min před hrou. Ted už tím, že jsem vymyslel a sepsal role a poslal vám je, jsem vyčerpal svou přípravu. ted si dělám poznánmky ke hře, abych některé důležité věci nezapomněl. Teda, pokud budou vůbec potřeba...jinak jsem rád, že se přihlásil první dobrovolník na strašlivou smrt
1.10.2009 11:39 - Gabik
Merlin: ooo díky, taková čest :) zemřít krutou smrtí z rukou pana Merlina :)
1.10.2009 11:46 - Beny
Gabik už máš namraženej chlaďák? -:)))
Merlin hele byl ten dárek od Almiho pro tebe velkej jako A4? a patřičně tlustej? jestli jo, tak si z něj udělali naše kočky doupě a cpali se tak nějakym pitim -:))) tušim že to byl pomerančovej džus....

já už sem taky zbalen, jen jít z práce, naprogramovat Toma a Toma, naložit bandu a vyrážíme....
1.10.2009 12:18 - Merlin
Gabik: co bych pro tebe neudělal :P nechám tě uňuchňat malými růžovými hrošíky...
Benýsek: pomerančovej? Pomerančoveeej? sem myslel, že bude grapefrujtovej...a tvým kočkám vyři´d, že jsou..že jsou...hmm..pěkně blbý kočky!
1.10.2009 12:36 - Max
Motorovku bych vzít mohl, budu ale až v pátek k večeru. Pokud jí vezme někdo ze čtvrtečních, dejte vědět.
1.10.2009 13:06 - Sethi
Bych mohla vzít maximálně tak elektrický kartáček na zuby a ještě nevím, jak by se na to tvářili doma, on je jako rodinný.
1.10.2009 13:07 - Merlin
uši: nic na baterky neber...to se nevyplatí
1.10.2009 13:48 - Babaj
v tomhle pripade je jiste lepsi stara dobra osobni prace :-)
1.10.2009 13:50 - Merlin
Babaj, ááá...dyť ty ani nevíš, kde ho máš..ten kartáček, tak co meleš? Jinak, jak mě vyzvedněš, se musíme stavit ještě do klubu. Musím vyzvednout propriety.
1.10.2009 13:50 - yokuzava
Jasne, mechanicky veci na baterky to neni ono.
1.10.2009 13:57 - Babaj
Merline: Martin bude cca 16,00 ready. takze to tak nejak vidim, ze to bude startovaci time:-) pak kaufland nebo jiny market vcetne navstevy nonocniho clubu a muzem pobidnout kone do cvalu :-)
1.10.2009 14:01 - Merlin
týjo...marťas bude včas? hmmm...tak to snad fakt vyjedem kolem páté z Přerova. V Brně sjedem na hlavák a vyzvednem nachtrose.
1.10.2009 14:05 - Babaj
to uz zavani pomalu chatem :-)) jasne slakovat nikde nebudem .-) uvidime :-)
1.10.2009 14:08 - Sosáček
Jo, usaku, chces teda abych ti delal navigatora? Muzu, ale bylo byt fajn to vedet predem :)
1.10.2009 14:12 - Merlin
já už naťupal cestu do gps :)
1.10.2009 14:14 - Sosáček
GPS je pro lidi co se neumi ztratit sami. Neco takovyho my nepotrebujeme.
1.10.2009 14:18 - sirien
Když necháš Sethi, aby se navigovala sama, tak prožiješ zajímavé chvíle... v komunismu... v období druhé světové války... v dobách husitských... když pojedete dost dlouho, možná Tě veme i do antiky, tu sem já už nestih, protože jsme spěchali a tak nás Sethi vynořila zase zpátky do přítomnosti.

A ano, je divné říct "spěchali" když mluvím o cestování v čase a při výletech Deloreinem to neřešim, ale Sethi očividně cestuje časem podle vlastních pravidel.
1.10.2009 14:28 - Nachtrose
Tak Nachtrose uz sedi na zastavce a ceka na expres do brna. Tam jsem asi ve ctyri a jdu kupovat maso na gril. Pokud nejdo z Merlinova kouzelneho expresu bude neco potrebovat, piste sms. Za hranicemi uz na net nepujdu.

/edit: Merline, citrony mas? ;-)
1.10.2009 14:33 - wlkeR
Tak, a wlkeR si rozbil internet, kupodivu aktualizací Woken.
Snad stihnu někde nějak najít, kde a jak vás najít (jako vyhledat spoje, prozkoumat mapu a sehnat někde dál na jihu kolo v domění, že je celá Šumava tak hezky placatá jako Budějky.)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073307991027832 secREMOTE_IP: 3.147.104.120