Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
4.10.2009 19:19 - Sosáček
Jo, jak se jmenovali ti se kterýma jsem hrál Dárek? Elfy si pamatuju, ale strejček byl Max, kníže Krtek (chodí sem vůbec) a warden hugo, je to tak? A kdo byl správce poklanice?
4.10.2009 19:29 - Vlasák
4.10.2009 21:07 - Merlin
Ztráty: bang i uno jsou moje (pokud je dodáš Quasitovi, vezme mi je v listopadu).
brýle jsou krtka :)
4.10.2009 21:09 - Merlin
Dopis: Krtek sem moc nechodí...ale můžu mu vzkazovat, je to můj hráč.

To Kafik teams: Chtěl bych vám všem moc poděkovat, že jste přežili začátek questu, kdy mi ještě nebylo kdoví jak..a že jste hráli tak jak jste hráli. Myslím, že jsem tam ani nemusel být....Nicméně...jedna, dvě, Corvin jde, někdo si to odnese...mňau
4.10.2009 21:37 - Lotrando
Merlin: chudák pan mńau, ten asi opravit nepůjde :)
4.10.2009 21:41 - Merlin
Po cestě jsme jich potkali v obdobném stavu tak pět
4.10.2009 21:41 - Alnag
Merlin: Bang, uno a brýle zkusím dodat Quasitovi.

Guerney: Dostaneš se někdy do Prahy event. do Brna?

Boty a kostky nikdo?
4.10.2009 22:02 - Nachtrose
Merlin píše:
Nacht: bože, co sebou všechno táhneš?????


Jak jsem zjistil, tak cestovku plnou zbytecnosti :-D

Alnag píše:
Boty a kostky nikdo?


Cestou domu Krtek rikal, ze si neni jistej kostkama. Merline?

Jinak sraz super, i kdyz pri mych dvou hrach, jsem byl spis jen kompars, nez aktivni hrac, ale co uz. Jedine negativum nicmene, co sraz pro mne mel, je, ze jsem toho nestihnul vic. Tak snad na jare.
4.10.2009 22:39 - Nachtrose
A jeste na neco jsem zapomel: Ebon si zaslouzi Rad Zlate Varecky. Nebo v tomto pripade asi radeji Rad Zlateho Grilu!
5.10.2009 07:30 - Rytíř
Jo, dobrý to bylo. Ale lidí teda mraky. Když přidám počásko jak z partesu, komunismus v lese, u grilu, dřezu i jídla.. no pionýrskej tábor jak za starejch časů! Možná přijedu i příště ;)

Musím poděkovat Quasitovi, že mě pozval na svůj Spelljammer. Neplánoval jsem nic a dobře si zahrál, Fate příjemně překvapil. :))
Zahrál sem si Bang! heč. Taky super věc :) Jen mě mrzí, že sem propás výslechy přijímací komise Disidentského výboru (nebo jakžesetojmenovalo) předcházející Ebonovu. Jestli byly všechny jako ten jeho, tak to měl někdo točit a pak draze prodat vysílací práva.. :)
5.10.2009 08:11 - yokuzava
:) Jaaj, jak to tu ctu muselo to byt opravdu super! :) Uvidim, treba se konecne na nejkay sraz dostanu v budoucnu. Tech par lidi co jsem poznal na prazskych DnD Day jsou fajn a ostatni urcite taky! :) Bre rano vespolek.
5.10.2009 08:58 -
daphnee:
libilo se mi :o)
krtek vubec jako krtek nevypada a ja mu dekuji za zachranu Pjotra :o)
jsem byla uplne grogy fakt utahana ale prijemne..
BTw Pjotr je o berlich, to je tak, kdyz nezustanete na Dalave ale jedete do ciziny :o)
5.10.2009 09:27 - Max
Dopis z Dálavy: správce byl Alek.

A nyní politické prohlášení:
"Smrt, smrt, smrt! ... smrt všem elfům!"

... no, hned se tu dá lépe dýchat
5.10.2009 09:41 - Goran
Nechal jsem tam někde tři bílé kostky. Stejných exemplářů mám doma dost a už jsem je oplakal, takže nechť připadnou šťastnému nálezci.
5.10.2009 09:52 - Sosáček
Max píše:
Dopis z Dálavy: správce byl Alek.

A nyní politické prohlášení:
"Smrt, smrt, smrt! ... smrt všem elfům!"


:D

Tak jeste jednou diky, panove, byli jste skveli.
5.10.2009 10:50 - Nachtrose
Jeste za sebe dodam, ze pokud by takhle fungoval i pristi sraz, jel bych klidne i na tyden. ;-)
5.10.2009 11:17 - Ebon Hand
Alnagu, nejsou ty boty černé kožené pohory/kanady v igelitce? Zatím jsem je nenašel, ale je pravda, že jsem ještě nevyklidil celé auto.. :-)

Děkuji všem, bavil jsem se skvěle a dokonce i dost hrál, což obvykle nestíhám. Ale taky jsem nestihl řadu věcí, které jsem stihnout chtěl, takže jako vždycky. :-)
5.10.2009 11:25 - Merlin
ani ses se mnou nestihl rozloučit :/
5.10.2009 11:42 - Ebon Hand
To je proto, že má časová osa se neshoduje s tou defaultní. Nechápu proč všichni vztávají v době, kdy mám půlnoc..

Za to že jsem se nerozloučil se omlouvám, už z důvodu kolik jsme si užili srandy. To platí i pro další účastníky, kteří vyrazili dřív než jsem vztal.

Škoda že jsem si s tebou nestihnul zahrát, ale v pozdní odpoledne/večer vždy rozjíždím své RPG, svou RPG kuchyni.. :-)
A dost si mě navnadil těmi skicami, jsi skutečný mistr.
5.10.2009 12:12 - Max
Dopis z Dálavy: jo, bylo to fajné a vzhledem k určité otevřenosti, závěrečně uzavřeného počátku možného konce, by nemuselo být špatné méně, či více, volně navazující pokračování.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080004930496216 secREMOTE_IP: 18.191.216.163