Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
Autorská citace #81
12.5.2009 22:15 - Lokken
Alnag: ach, v tom případě, pokud to tedy interpertuji správně, je počasí asi relevantní.
Autorská citace #82
12.5.2009 22:38 - Jerson
Lokkene, na Dálavě jsme hráli airsoft v metrových závějích. Počasí - pokud nebude slejvák - je pro mě nepodstatné a rozhodně nebudu zavřený celý den uvnitř :-)
Autorská citace #83
12.5.2009 22:54 - Gurney
Jerson píše:
na Dálavě jsme hráli airsoft v metrových závějích. Počasí - pokud nebude slejvák - je pro mě nepodstatné a rozhodně nebudu zavřený celý den uvnitř :-)

V tom případě si do seznamu můžete tentokrát se stoprocentní pravděpodobností účasti připsat StorMCrushera :)
Autorská citace #84
12.5.2009 22:59 - Lokken
Jerson: a pokud to není příliš obsáhlé, co za kusy do Airsoftu máš?

A jinak ano, ten případný déšť byl moje hlavní starost...
Autorská citace #85
12.5.2009 23:12 - Jarik
kdyz to bude od ctvrtka do nedele, tak mne to nevadi. stejne mam patky volno :) pondeli by bylo hnusnejsi :)
Autorská citace #86
13.5.2009 04:34 - Sethi
Jerson píše:
V mém případě je Dálava jistá, stejně jako to že hodlám přivézt plnou tašku výzbroje pro jeden útočný oddíl :-)


sakra... já to prvně četla špatně, já se těšila na ten útočný oddíl... žádní vojáčci... ._.'

edit: vážně je tolik, kolik mi to píše? slyším nějaké dementní ptáčky... (jestli někdo zmíní, že by ho zajímalo, kdy tak asi spím, tak mu při nejbližší příležitosti zlomím klíční kost Atkinsem. jsem vzhůru asi od dvou...)
Autorská citace #87
13.5.2009 07:14 - Jerson
Lokkene, chceš seznam mé zbrojnice?
Asi to udělám klasicky, tedy obrázkovým způsobem.











Kamarádi mají ještě další zbraně.

Sethi, potřebuješ fakt vojáky nebo stačí muži v uniformách? (A půl páté ráno, to je fakt drsné.)
Autorská citace #88
13.5.2009 07:18 - Magus
Sethi: když nebudeš hrát Bang prijdeš maximálnê o prohru v Bang sem mistr.......=)
Autorská citace #89
13.5.2009 08:04 - Magus
Jerson: wow tak to se bojím=)
Autorská citace #90
13.5.2009 08:43 - Jarik
Jestli chcete, tak vezmu svou zasobu deskovych her. cca 20ks (kam Bang samozrejme patri, stejne jako Kravicky, Tower, atd.) :)
Kdyby nekdo nemohl spat, at se zabavi :)

Sethi: ja mel neco podobneho. akorat jsem odpadl ve 4.00, protoze v jsem musel v 7.00 vstavat do prace :)
Autorská citace #91
13.5.2009 08:43 - Almi
Almi se hlásí, pokud to bude jen v trochu přijatelný termín :-))
Autorská citace #92
13.5.2009 09:48 - Sethi
jerson: tys tu mou historku o snech o SS uniformách slyšel, co...? tak když nebudou vojáci, tak uniformy postačí (náhodná informace pro dnešní den - stormtroopeří uniforma dělá hezký zadek).
půl pátá je drsná, dvě ráno jsou ještě drsnější (na vstávání rozhodně) především když mě ten spánkový deficit dohnal teď, kdy se mi to fakt nehodí, a přetáhl mě velkou betonovou traverzou... já jsem tak.. hrozně... unavená... -.-

no nic, jdu vytvářet zdání, že něco umím...
Autorská citace #93
13.5.2009 10:39 - Jerson
Sethi, jakou historku? To jsem tedy neslyšel, protože mi věř, že bych si ji pamatoval. Já slyšel historku o SS uniformě jen o sobě (což vedlo k lepší historce, která se skutečně stala :-))
Autorská citace #94
13.5.2009 14:04 - sirien
Jerson: Tak tu lepší historku sem už asi neslyšel...

Každopádně - myslím že čtvrtek - neděle je ok, jeden den volna si většina lidí snad vzít může, na Dálavu se to vyplatí a v minulosti se to tak dělalo standardně
Autorská citace #95
13.5.2009 14:23 - Alnag
Když ale počítám klasickou ztrátovost 50% a víc (ověřeno z minulých přihlašování), tak nás zatím není ani dost, aby mělo smysl to konat...
Autorská citace #96
13.5.2009 14:32 - sirien
ááále vklidu. Věř v Dálavu :)
Autorská citace #97
13.5.2009 15:43 - Jerson
Alnagu, i kdyby jelo pět lidí, tak to smysl má. Tedy pro mě určitě.

Siriene, fakt neslyšel? Jak Sosáček říkal, že chodím na hru v nacistické uniformě, jak Alnag vyprávěl, že v každé mé hře jsou náckové a jak jsem se díky tomu stal majitelem dýky SS? (: )
Autorská citace #98
13.5.2009 16:19 - sirien
Jo tahle :)
Autorská citace #99
13.5.2009 16:25 - sirien
((Alnag: Tahle diskuse tu visí dva dny a už má 18 zájemců, plus mínus. A jak tak koukám, tak tam vůbec nevidím "známé Dálavské firmy" - řekl bych že se dá skoro určitě počítat že zájem bude mít Dukolm, Packa a Dominik od Jersona tam také nejsou, myslím že na sraz na Dálavě by mohla přijet Nina, neni tam Ebon, další stálý návštěvník Dálavy, ilgir... myslím že Kryštof (Rogan) by mohl mít také zájem, Quentin se nevyjádřil, Filip by mohl chtít přijet, typických 20% dávám Quasitovi...

to už je nějakých 10 lidí navíc, když tři z nich nevyjádří předběžný zájem tak to je sedm, to už je pětadvacet... Nějaký lidi ještě navíc přebejvaj... nebál bych se.))
13.5.2009 16:46 - Lotrando
Otázka je, zda je to pak ještě d20 sraz. Konstatuji s vědomím politické nekorektnosti takového výroku.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078541040420532 secREMOTE_IP: 54.205.116.187