Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
30.9.2009 15:05 - wlkeR
Takže času vejít se na vaší černou listinu je ještě dost?
No bohužel do pátku mam školu, ale rád bych aspoň viděl, jak to vypadá, dyž se sejde tolik gamerů pohromadě.
A třeba bude mít Sethi zrovna umělecký seminář XD
30.9.2009 15:11 - Sosáček
Jelita naroda?
30.9.2009 15:18 - Sosáček
BTW ebone neni trosku divny mit tricet deka masa na osobu a porci?

Pokud to plati, nabizi se otazka kam mizi pulka vseho masa co lidi privezou.
30.9.2009 15:21 - Goran
Kolem čtvrté dorazím do Budějic a pojedu odtamtud autobusem nebo vlakem do Kaplice. Jede někdo +- ve stejnou dobu stejným směrem, aby nám cesta lépe utekla?

Z Kaplice se klidně projdu, ale když mě odtamtud někdo odveze, zlobit se nebudu :)
30.9.2009 15:21 - Merlin
Ebon je pak následně prodává :)
btw. ještě asi před hodinou hrozilo, že buď nepojedu, nebo budu muset v sobotu ráno odjet...te´d už je ta možnost spíše jen v oblasti asi 10%
30.9.2009 15:43 - wlkeR
Goran: TEORETICKY by to šlo, ale v pátek ráno musim bejt zas v ČB ve škole, takže si nejspíš počkam na sobotu.(
30.9.2009 16:16 - Beny
Merlin no nevim nevim, myslíš že je nezapomenu naložit do kufru u auta? Budu to tvrdě svádět na Almiho, protože si nepamatuju, že by mě vůbec něco dával :-))))

Almi eště slovo kamaráde a jedeš v kufru, neb nejdůležitělší část nákupu chlaďák s masem a basy s pivem musej mít náležité pohodlí :-))))
30.9.2009 16:22 - Sathel
Důležité upozornění: BUDEME DĚLAT DŘEVO! Pokud máte někdo k dispozici motorovku, bylo by to super, já z domova vezmu ostrou sekyru.

Uši píše:
Nějak jsem pominula, jak je to s nádobami na kapaliny? Mám si přivést vlastní půllitřík s ovečkou?


K dispozici bude cca 30 erárních půllitrů a vůbec, prostě se nestarej :-)

Gurney píše:
Nedal by mi někdo obeznámený s okolím a ochotný zítra někdy kolem osmé poskytnout nezbytné minimum navigačních údajů kontakt na sebe (t.j. číslo na mobil)?


Hotline: 722903296 (Sathel)

Pisálek píše:
BTW ebone neni trosku divny mit tricet deka masa na osobu a porci?


100g se vysmaží, 200g je standartní porce. Neboj, zbytky nebudou :-)

Goran píše:
Z Kaplice se klidně projdu, ale když mě odtamtud někdo odveze, zlobit se nebudu :)


Nedoporučuji. 10km ne zrovna příjemný cesty (po silnici)


Siriene, zítra v 10h mám zápis na UC - nemám ponětí, jak dlouho to trvá, pak se dopravím k tobě, nebo mě tam můžete vyzvednout. V ČB bude standartní zastávka pro klíče a pro věci (nemám v Praze zimní oblečení). Nakoupit můžeme taky v ČB.
30.9.2009 16:34 - Sosáček
Jo, sermiri at si vezmou zbrane, boxeri rukavice a zapasnici dobrou naladu, dame nejaky bitky ;)
30.9.2009 16:38 - Ebon Hand
Pisálku nic divnýho na tom není. To jsou dva normální steaky v hospodě, kde se k jednomu dorážíš kupou hranolek. Tady to je s chlebem. Věz, že oficiálně se na gril párty a rauty kalkuluje s 600 až 1000g. Minule jsem kalkuloval 200g a bylo to málo. Ale pokud si vzpomínám dobře, tak si tohoto neúčastnil.
Takže pokud si připadáš divně, nic si z toho nedělej. Je na čase to změnit.
30.9.2009 16:41 - Ebon Hand
Merlin píše:
Ebon: nevím co chceš řešit..stejně to víme...Merlin


Merline, Merline.. Ty mluvko jeden. :-)
30.9.2009 19:40 - Goran
WlkeR: pardon, nezmínil jsem, že pojedu v pátek. Mění to něco na situaci?

Sathel: O.K., z Kaplice si zavolám o odvoz.
30.9.2009 19:45 - sirien
Ebon Hand píše:
A až se vyřeší jestli já, nebo Merlin jsme nejlepší spisovetelé

...hned po Sirienovi.

wlker, Adrian: Vklidu přijeďte...
30.9.2009 19:50 - sirien
Dopis z Ganymed píše:
Pokud to plati, nabizi se otazka kam mizi pulka vseho masa co lidi privezou.

oběť Garymu Gygaxovi

Fel, Alnag, Sathel: Odjezd v 16h ode mě (Fel: Italská 15, use googlemaps, máš to 15 minut cesty z Palacha)
30.9.2009 21:23 - wlkeR
Goran páni, v pátek, to už by stálo za přezvážení, jestli bych se k vam nezkusil socnout až do soboty... Hmmm.

EDIT: Právě proto sem říkal, že je škoda, že jsem se o tomhle podniku nedozvěděl dřív - já než se k něčemu dokopu :/
30.9.2009 21:28 - Felouen
sirien píše:
Odjezd v 16h ode mě

Roger that! V tom případě nakoupím jídlo při zastávce v Budějkách, aby se mi nezkazilo v průběhu dne. Doufám, že to nevyzní moc Pragocentricky, ale v ČB JSOU nákupní centra/obchoďáky, kde berou kreditky, že jo? Nebo radši mám předem vybrat větší sumu peněz? :D
30.9.2009 21:32 - Alnag
Fel: Símtě, na jih od soutoku Vltavy a Berounky budeš ráda, když nedojde na barterový obchod. :D
30.9.2009 21:32 - sirien
Felouen píše:
Doufám, že to nevyzní moc Pragocentricky, ale v ČB JSOU nákupní centra/obchoďáky, kde berou kreditky, že jo

ROFL

Vim minimálně o třech nebo čtyřech jestli Tě to uklidní.

Si klidná?

Cesta Praha -> Sathelin dům v ČB -> Dálava nevede přes žádný z nich, jedno mineme z dálky na dohled :)

Nicméně když budeš hodná (a tento termín záměrně nechávám bez konkrétní podoby, nicméně hodní lidé jsou například ti co kupují dárky a tak... ale dá se najít i hodně dalších výkladů) tak bysme si mohli udělat zajížďku (zajímavý, jak se ta cesta vždycky protáhne na dvounásobek, protože si při ní nějaká holka (Sathel) dělá "krátkou" zajížďku...)
30.9.2009 21:41 - Sosáček
Hej, nemuzes po Fel chtit aby se vyznala v kdejaky moldavii.
30.9.2009 21:41 - Felouen
2s: No v Pelhřimově (malááááá, malááá :D), kreditky berou, tak jsem si říkala, že ve větším městečku by je taky měli brát, ale vždy je lepší se optat a konfirmovat své domněnky.

3s: Vnitřní klid je základ emoční stability a tudíž, i díky mé povaze, jsem skoro pořád klidná (je možné být zároveň klidný a entuziastický). :D

5s: LOL. Okay...:D

Sathel/DŘEVO: Škoda, že jsi to nezmínila dříve, mohla jsem přivézt stopro sekery a pily z chalupy a možná i tu motorovku.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081665992736816 secREMOTE_IP: 35.173.233.176