Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
30.9.2009 21:44 - Sosáček
Felouen píše:
Sathel/DŘEVO

...

:D
30.9.2009 21:45 - Felouen
Koresponďák: HEY! Tak to nebylo myšleno..... :D
30.9.2009 21:50 - sirien
Felouen píše:
Sathel/DŘEVO: Škoda, že jsi to nezmínila dříve, mohla jsem přivézt stopro sekery a pily z chalupy a možná i tu motorovku.

Sekery. Pily. Motorovky. Moc čteš moje články... kromě toho by mě zajímalo kdo by se Ti s tim tahal v autě, protože mě představa tolika krámů v kufru trochu nahání husí kůži.
Nemluvě o tom že AFAIK má motorovku Jerson, který bydlí o poznání blíž a už jí tam jednou přivezl...

((hele ale fakt kdo tu motorovku bere ať to napíše, teoreticky můžu přivézt tátovu, ale VÁŽNĚ se mi s ní nechce tahat, nemluvě o tom že bych pro ní musel jet a pučovat si jí na poslední chvíli a poslouchat tátovy poznámky o tom že to je drahej nástroj a že si mám radši uříznout prsty i s rukou, předloktim a pro něj za něj i ramenem, ale hlavně jí nesmim poškrábat...))
30.9.2009 21:51 - Sosáček
Felouen píše:
Koresponďák: HEY! Tak to nebylo myšleno..... :D

To neukecas.
30.9.2009 21:53 - sirien
Btw. vemte někdo ze čtvrtečních brzy přijíždějících foťák, ať se nezapomeneme zdokumentovat Dálavu před příjezdem a po příjezdu... kdyby se tam zase někdo vkrad tak ať to nemusíme řešit.
30.9.2009 21:57 - Alnag
Motorovka... nechcete z toho doufám udělat Dálavský masakr motorovou pilou. Protože pak by bylo lepší vzít spíš kameru než foťák...
30.9.2009 22:37 - Alnag
Jo a vezměte někdo Bang a MtG :D
30.9.2009 22:44 - Nachtrose
Alnag píše:
Jo a vezměte někdo Bang a MtG :D


Beru BANG!+Mesto duchu+Fistful ( 3E ).
30.9.2009 22:53 - wlkeR
M:tG vzít můžu, ale deck to neni nix moc.(
30.9.2009 23:02 - Jerson
sirien píše:
Nemluvě o tom že AFAIK má motorovku Jerson, který bydlí o poznání blíž a už jí tam jednou přivezl..
Jerson bohužel nemá žádnou motorovku dostupnou.
30.9.2009 23:05 - Felouen
sirien píše:
Sekery. Pily. Motorovky. Moc čteš moje články...

*ďábelský chechot* Stačí mít kladný vztah k venkovským pracem a trochu inspirace, a články je pak už netřeba čísti, protože vše přijde samo. I když je pravda, že tahat se s tím vším je dřina, lepší je použít - či vyrobit - věci na místě. Těch se pak také lépe dá zbavit...oops! *innocent look* (hehe, ale ten článek byl vtipný.)

Dopis z Ganymed píše:
To neukecas.

*nastolí kamennou tvář* TA ukecá všechno. Když budeš mít to štěstí a uvidíš jí (a já samozřejmě). :D

sirien píše:
Btw. vemte někdo ze čtvrtečních brzy přijíždějících foťák

Pokud se nepletu, tak první kdo tam dorazí jsme my s klíčema? V tom případě je postaráno, mám mobil s 3.5 Mp foťákem a foťí docela slušně (viz fotka stylového plakátu D9 na Londýnské telefonní budce v jiném threadu). :)

Alnag: Mno, má i ucházející kameru...už jen stačí mít hedvábný kapesník na otírání čočky od krve. :D MtG? Yu-Gi-Oh!
30.9.2009 23:52 - Alnag
Jerson píše:
Jerson bohužel nemá žádnou motorovku dostupnou.

Už s ní totiž někoho rozřezal... :D
1.10.2009 00:16 - Treven Orboven
Prosím prosím prosím, hoďte mi do mailu telefon, Vy kdo jste ochotni pro nás dojet v pátek do Budějic nebo do Kaplic/e (podle toho kolik bude a kde budeme - jedeme stopem). Třeba na Jersona už nějaký čas telefon nemám. Na Ebona a na Siriena jo. Což ovšem ani jedno neznamená, že když zavolám, tak přijedou, že... Díky předem.
A zbylo na nás něco, co bychom měli vzít na velkou žranici ?
Apropos diskuzi jsem nesledoval, takže jestli proběhla nějaká závažná varování či výstrahy, omlouváme se, pokud na ně nebudeme připraveni.
Tom Collins nebude, ale aspoň si třeba zase od srdce pokecáme.
1.10.2009 01:26 - sirien
Bohové, zavoláš Sirienovi a když nepřijede Sirien, tak přijede Ebon nebo Sethi nebo někdo, sme tam na jednom místě...
1.10.2009 08:31 - Sosáček
Prinejhorsim nikdo neprijede. (proc rikam prinejhorsim?)
1.10.2009 10:00 - Sethi
Vzhledem k tomu, že to v podstatě nevisí na mně, potřebovala bych vědět, kdy to tedy vlastně jedeme.

Zároveň rozesílám svému nákladu telefonní číslo, můžou mě anonymně vydírat, nebo tak něco.
1.10.2009 10:12 - Sosáček
Ja jsem asi nejdriv, takze si pockam na zbytek.
1.10.2009 10:33 - Sathel
Důležité upozornění: DÁLAVA NENÍ ZADARMO! (ne jako filmy). Platí se 70Kč/osoba/noc, prosím počítejte s tím při výběru peněz z bankomatu a kdo na mě přijde s tisícovkou a vyší, toho umlátim steakama.

Zajímavé, že se doteď nikdo neptal. Skalní vědí, nováčci vězte, že je to docela málo.

Foťák beru.
V Budějkách kreditky berou (probůh je to stotisícový krajský město! Pražáci, tfuj)
Siriene, ty si na zajížďku moc nestěžuj, máš kliku, že mě vezeš (aspoň se tentokrát neztratíš :-) )
Voda bude.
Kofola bude.
Dřevo... mno, toť otázka, jak vidím motorovka asi nebude... :-(
Kontakt na mě jsem tu někde postovala, tak si ho vyhrabte, kdo potřebujete. Jinak funguje klasická pošta: ten zavolá tomu, aby zavolal tomu, protože má číslo na... atd. :-)

Kdo jede jinak než autem, snažte se dostat do Kaplice, tam pro vás snadno někdo dojede, Budějky jsou 40km a to už je cesta dlouhá a drahá. A jeďte autobusem! Jezdí každou hodinu (+-), poslední 18:30, pak dlouho nic a pak úplně poslední 22:15. Na odpolední spoje v Kaplici obvykle navazuje (do 20 min) autobus směr Benešov nad Černou, vy chcete na zastávku Dluhoště, rozcestí, no a tam už pro vás přinejhorším někdo dojde i pěšky, abyste se neztratili.

Autobusové nádraží v Českých Budějovicích se nalézá na střeše nákupního centra Mercury a je cca 5min pěšky od vlakového nádraží.
1.10.2009 11:10 - Ebon Hand
Magiky už mám zabalený, pivo koupený, maso naložený!
Snažím se přežít kocovinu v práci. Foťák mám, motorovku ne, teda pokud nechcete řezat špalky křovinořezem..
Jsem ready to go. :-)
1.10.2009 11:16 - Merlin
Já jsem v plném procesu: sbaleno nemám, pivo ani maso taky ne, foták mám, magicy musím najít, bang a uno sbalím, bolí mě koleno, dodělávám kafik horor, mám hlad atd atd. doufám, že pro mě mají všichni nějakej dárek.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088035106658936 secREMOTE_IP: 44.200.249.42