Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
13.5.2009 21:17 - Lokken
Sethi: Popík...hm...možná spíš mainstream? Never Mind.

A jinak já mám 12 let hudebního vzdělání a nijak mne to neomezuje...myslím.

No, alespoň můžu říct že mám nějáká "popová alba" :-D
13.5.2009 21:18 - Milamber
Píše:
Milamber: Pozor, pro některé lidi, když řekneš že posloucháš metal, jsi automaticky "tupým ozzákem s pěti třídama"! :-) Mám osobně vyzkoušené...


Já nemám osobně neposlouchám ten typ metalu, který poslouchá pan ozzák navíc nemusim ani Comeback. Mám prostě pár skupinek co se mi líbí, myslim tím jejich hudbu, poslouchám je hlavně když mám až moc příliš energie, a nebo když jsem "naštvaný" rychle to tím ze sebe dostanu a nebo když je nálada.=) Jinak jsem spíš pro rock a indie...
13.5.2009 21:28 - Sethi
popík, mainstream... totéž =)

já jsem ten poslední člověk, který by odsuzoval nějaký hudební styl, ač NW konkrétně nemusím (mně byl její hlas vždycky nepříjemný), jiné popmetal kapely si v určitých chvílich s chutí poslechnu.
13.5.2009 21:33 - Sosáček
Coz se ale neda srovnavat s tim co jsi podle nekterejch lidi kdyz reknes ze poslouchas techno :D
13.5.2009 21:35 - Lokken
Ah, pro mne se ty dva výrazy nekryly,teď už to chápu... :-)

Popmetal... moc hezké označení, si budu pamatovat! :-D

Začátek konce: no v tom máš možná pravdu :-)
13.5.2009 21:37 - Colombo
jojo, metal, teda ten Death metal, thrash metal a podobné průjmy, kde řvou(chrčí) do mikrofonu(mám o ně opravdický strach, tohle je nejlepší způsob, jak si přivodit zánět hlasivek), to opravdu ne. Ale třeba Iron Maiden, Hammerfall, Apocalypticu(the Path je naprosto skvělá) a taky klasiku. No a taková pěkná, jemná hudba jako je Enya.

Techno, to není HUDBA!

Ale takovýma těma hlupáčkama, mající kupu pentagramů, chodí v černém atd. celkem opovrhuju, ostatně jako opovrhuju těma hip-hap-hopákama s rozkrokem u kolen.
13.5.2009 21:41 - Jerson
A zbraně, zbraně máte?
13.5.2009 21:44 - sirien
Píše:
Začátek Konce
Co techno, ale pravověrní čeští hiphopeři... když je vidim, ty sušinky v těch kalhotech s rozkrokem u kolenou, v mikinách o tři čísla větších aby to vypadalo že maj svaly, jak dou po ulici s rukama od těla aby vypadali namakaně... nevěřil jsem že takoví opravdu existujou, ale pak jsem je párkrát potkal a... pokaždý sem málem lehnul.
13.5.2009 21:50 - Sethi
co, zbraně... ale jmelí! všimli jste si, co se letos urodilo jmelí?
13.5.2009 21:54 - Colombo
Kdepak jmelí, ale ... jmelí!
13.5.2009 21:54 - Lokken
Píše:
Seth: co, zbraně... ale jmelí! všimli jste si, co se letos urodilo jmelí?

Copak jmelí... ale JMELÍ!

A jinak střelnou zbraň vlastním(střední škola mi dala alespoň řidičák a zbroják) ale nic na airsoft.
13.5.2009 21:59 - Colombo
Lokken: hehehe, oba 21:54, ale i tak jsem byl rychlejší :D
13.5.2009 22:01 - Lokken
Colombo: touché =)
13.5.2009 22:03 - Milamber
Píše:
Jojo, metal, teda ten Death metal, thrash metal a podobné průjmy, kde řvou(chrčí) do mikrofonu(mám o ně opravdický strach, tohle je nejlepší způsob, jak si přivodit zánět hlasivek), to opravdu ne.

Jsem od mala fanda Slipkotů, =D takže to asi ne co. =)
Píše:
Co techno, ale pravověrní čeští hiphopeři... když je vidim, ty sušinky v těch kalhotech s rozkrokem u kolenou, v mikinách o tři čísla větších aby to vypadalo že maj svaly, jak dou po ulici s rukama od těla aby vypadali namakaně... nevěřil jsem že takoví opravdu existujou, ale pak jsem je párkrát potkal a... pokaždý sem málem lehnul.


Víš o kolik by bylo ve světě míň srandy kdyby nebyli? =) Já když nějakýho vidím v teplákovce, jak vypadá jako kdyby měl 30cm nohy rozkrok u kolen a nemůže v tom pořádně chodit, =D tak mám dost.
13.5.2009 22:08 - Jerson
Lokkene, pravidelně vozím dost zbraní, abych vybavil všechny zájemce. A nutno říct, že pokud se počet zbraní nerovnal počtu přítomných, tak jich zatím nikdy nebylo dost. Takže neboj, zapůjčím.

Nicméně střílet tím na vyznavače jiného hudebního (nebo v některých příapdech "zvukového", protože to není hudba) směru jsou tyto zbraně nevhodné.
13.5.2009 22:12 - Milamber
Jerson
Proč ne, už tu máme několik dělení lidí, na vládnoucí a poddané, dělení podle rasy, dělení podle vyznání tak proč podle hudby dyť je to už celkem jedno.... =D
13.5.2009 22:19 - sirien
Lidi se dělí na deset typů - na ty co nechápou binární soustavu a na ty co jim to mohou vysvětlit? :)
13.5.2009 22:27 - Jerson
Siriene, nečekal bych, že zrovna ty ten vtip zabiješ, navíc když ho píšeš.
(Lidé se dělí na 10 typů - ti co chápou binární soustavu a ti, co nechápou tenhle vtip.)

Milambere, když mluvíš o dělení lidí, vynechal jsi dělení mačetou :-)
Btw. posledně jsem na sraz vezl vrhací nože a nemohl je v batohu najít, vynořily se až při závěrečném balení. Tak poud by byl zájem, vezmu je ještě jednou.
13.5.2009 22:31 - Sethi
když bych měla být šťoural, tak v plné kráse se zachovaným momentem překvapení by to mělo fungovat jako "lidé se dělí do 10 skupin - etc..."

ale já šťoural nejsem... =)
13.5.2009 22:37 - Jerson
No, máš pravdu, Sirien mě zavedl na zcestí, že jsem to zkonil taky.
A vůbec to tu jdu po sobě promazat, co nepatří ke srazu, to smažu.

Edit - tak nic, já toho tak moc mimo téma nenapsal. Jen ty zbraně.
Nicméně snad se do srazu naučím hrát na harmoniku a pokud ano, snad mě nikdo nebude kamenovat.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085815906524658 secREMOTE_IP: 3.237.46.120