Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
3.6.2009 10:59 - Vannax
Spíš mě zarazil ten zbytek věty: ale Merlin jenom dokázal aby mi to nebylo tak moc líto...
Prostě tomu nerozumím (a to mám v občance napsáno národnost: česká).
3.6.2009 11:03 - Alnag
Magus: Ach. Zdá se, že tvůj humor je na mne až příliš sofistikovaný...
3.6.2009 11:12 - pipux
Magus: říjen je daleko, tak to ještě nevzdávej. Můžeš zapracovat na tom důvodu, kvůli kterému tě máti nechce pustit ... hrát hodného chlapce, nějak jí ten důvod dostat z hlavy :)

Alnag: prosím ještě jednou o připsání do seznamu účastníků :P
3.6.2009 11:33 - Merlin
Magus: Ale to je trochu demagogie svádět důvod na někoho jiného, když je důvod ten, že tě nechce maminka pustit. Nicméně, co se dá dělat. :)

Tyhle dvě věty jsou v zájemném rozporu:
Protože muj "nejlepší kamrad" jede taky rozhodl sem se na tenhle sraz nejit,ale aby jste si nemysleli ze jsem rozmazlenej a urazilivej fagan kterymu se nesmi nic rict..... Nejedu kvuli jemu ale protože mi to mama zakazala
3.6.2009 11:44 - Magus
Bylo mi lito ze nemuzu jit ale jede a tam i Merlin a on me nemá moc v lasce TADY takže by me nemêl moc v lasce TAM.... Takže uz me to nestvalo tak moc ale stve me to porad...
3.6.2009 12:01 - Vannax
Magus: njn...pokud ti Merlin tak moc vadi, muzes na nej "seslat kouzlo neviditelnost" a predstirat ze tam neni.
3.6.2009 12:06 - Magus
Vannax me nevadi Merlin tak moc,ale JA vadim Merlinovi!
3.6.2009 12:09 - Vannax
Jak znam Merlina, pokud mu budes vadit, sesle neviditelnost on na tebe a bude predstirat, ze tam nejsi :). Rozhodne to neni duvod, abys tam nejezdil ;)
3.6.2009 12:20 - wraiths
Vannax:Herdek to je carů. :)
3.6.2009 12:28 - Lotrando
Magus: nedramatizuj to. ostatně na srazu bude dost lidí abys zrovna tohle musel řešit. Nakonec by jste se sešli u Bangu!
3.6.2009 12:33 - Merlin
A když si budu vadit já tak na sebe taky něco sešlu :)
3.6.2009 12:44 - Jerson
Magus píše:
Bylo mi lito ze nemuzu jit ale jede a tam i Merlin a on me nemá moc v lasce TADY takže by me nemêl moc v lasce TAM....

Pokud se TAM budeš chovat jako TADY, tak tě nebude mít rád nikdo, ale po svých zkušenostech si to nemyslím - mám dojem, že některé výrazy co píšeš tady bys do očí téměř třikrát staršího člověka neřekl, protože by ti v tom slušnost bránila.
3.6.2009 12:47 - Magus
=) Hele tak mi vymyslete co rict mama rika ,,ze prece nepojedu s cizima chlapama na 3 dny pryc"=(
3.6.2009 12:53 - Lotrando
- sem tam jsou snáma i nějaké slečny a ženy
- chápu tvoje rodiče, ono to není snadné rozhodnutí
- varianta je, že tam prostě nebudeš spát, ale jestli je to dál a horší cesta, tak to asi neprojde
- nakonec, budou i další srazy.

PS: mě naši taky nechtěli pustit se skautama - tam byl sice jenom jeden starší chlap, ale taky nebudil moc důvěru :) tenkrát mě to hrozně mrzelo, ale prostě to nešlo
3.6.2009 12:56 - Magus
Jerson: to je fakt ale nechces po me abych ti ríkal DOBRY DEN ze ne...??
3.6.2009 13:02 - Ebon Hand
Můžeš říci, že na táboře, nebo country festivalu jsou taky samí cizí lidi a nic nepřístojného se tam neděje. Budeš jako u pionýrů, pravidlená strava, pravidelná stolice v kadibudce a dostatek odpočinku a intelektuálních aktivit.

A nebo můžeš říct, že tam jedeš s tobě neznámým klaunem a spol. Chceš se tam naučit chlastat, kouřit, balit ženský. Do toho budeš vobčas pařit RPG, po kterým se některý lidi zbláznili. Spát budeš až pozdě nad ránem a celý to bude hustá pařba ze který se budeš probírat celej další týden.. :-)
3.6.2009 13:10 - Sethi
slečny? ženy? nepřipadá v úvahu, všechny patří do kuchyně.
3.6.2009 13:12 - Merlin
Magus: mám obavu, že na tohle nenarážel. Osobně si myslím, že do očí bys mi neřekl, že jsem arogantní parchant, i když si to mužeš nastokrát myslet. I když kdo ví..
3.6.2009 13:14 - Alnag
Ebon Hand: Máš štěstí, že moje židle má velmi stabilní konstrukci, jinak bych ti naúčtoval zranění z pádu... :))
3.6.2009 13:18 - Magus
EH:Dik reknu urcite tu druhou variantu =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0900559425354 secREMOTE_IP: 100.26.140.179