Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
3.6.2009 13:28 - Ebon Hand
Magus: dobře děláš, lhát se nemá, rozhodně né mamince..
:-)
3.6.2009 13:33 - Merlin
navíc si maminka k druhé variantě řekne: "Ještě si ze mě dělej legraci lumpe!"
3.6.2009 13:39 - Colombo
Píše:
Osobně si myslím, že do očí bys mi neřekl, že jsem arogantní parchant

že bych přijel?
3.6.2009 13:44 - Beny
Píše:
slečny? ženy? nepřipadá v úvahu, všechny patří do kuchyně.


Ty budeš vařit? Hurááá nezhyneme hlady, zhyneme otravou -:)))
3.6.2009 13:49 - Merlin
Colombo: to nebyla výhružka..to bylo konstatování, že když chybí anonymita netu, tak se některé věci kapku hůř říkají :)) Zvlášt nekomu, kdo by mohl být tvůj otec, kdyby se v 21 letech snažil
3.6.2009 13:50 - Jerson
Magus píše:
to je fakt ale nechces po me abych ti ríkal DOBRY DEN ze ne...??

1) nechci
2) jsem zvědav, jestli bys mi sám od sebe řekl "ahoj" nebo "dobrý den"
3) "Dobrý den" může být vbáno i doslova
4) i já říkám mladším lidem "Dobrý den", pokud bych ve stejné situaci pozravil dospělého stejně. Jen proto že je někdo mladší si k němu nedovolím takové familiérnosti.
3.6.2009 13:57 - andtom
Magus: Chvilku jsem počítal z hlavy a napadlo mě - však vem i maminku :)
3.6.2009 14:00 - Magus
No to NEE!!!=D
To by chtela varit a jestli vam chutna lečo a vselijaky ZDRAVY jidla... Toho mám dost doma...=)
3.6.2009 14:02 - Magus
I když možná lepší než od Sethi..=p
Snad jen kdyby si udělala každej den bábovku.=)
3.6.2009 14:05 - Vannax
andtom: obcas dokazes poslat fakt dobrou perlu...:)..chudak Magus
3.6.2009 14:05 - Colombo
Lečo je dobré, to je zelenina, klobása va vajíčko, ne? Co je na tom extrémně zdravého?
3.6.2009 14:07 - pipux
Colombo píše:
Píše:
Osobně si myslím, že do očí bys mi neřekl, že jsem arogantní parchant
že bych přijel?

Však můžeš přijet a zároveň se chovat slušně. Ono se to nevylučuje ...

Benýsek píše:
Sethi píše:
slečny? ženy? nepřipadá v úvahu, všechny patří do kuchyně.
Ty budeš vařit? Hurááá nezhyneme hlady, zhyneme otravou -:)))

Ale ... jak hrozné to může být?
(navrhované lečo je OK, co ale takhle ale nějakou specialitu?)

Magus píše:
to je fakt ale nechces po me abych ti ríkal DOBRY DEN ze ne...??

Tohle je zajímavá otázka ... společenské konvence - kdo se jak umí chovat, přizpůsobit, vyhodnotit situaci :)

Společenské konvence jsou docela složitou věcí, jak to tak vypadá :P
(hyperkorektnost, vzdorující jednání vůči autoritě, různé chápání společenských hierarchií, formální role x odpočinková role ...)
3.6.2009 14:15 - andtom
Vannax: ;) Hlavně jsem moc rád, že se opět objevuješ na d20.cz. Stejně jako Horacio, Ebon Hand, myslím i Yoltan se objevil ...
3.6.2009 14:21 - Magus
Colombo píše:
Lečo je dobré, to je zelenina, klobása va vajíčko, ne? Co je na tom extrémně zdravého?
Normální lečo je dobrý ale máma do toho dá strááášně mooc zeleniny ale jen malinko klobásy...Myslí si že když tam dá mooc zeleniny tak to bude zdravy a vnukla mi do hlavy že je to zdravý.=)
3.6.2009 14:24 - Vannax
Andtom: trochu mi posledni 2-3 roky v zivote blbe padaj zachranny hody, takze se to cas od casu podepisuje i na moji aktivite tu na dédvacce...;)
Ale ze bych sem prestal chodit, to ne.
(Navic tu z toho mam podobny pocity jako psal v jinym topiku Horacio. Proste spousta debat uz jde mimo mne...nemam co dodavat.)
3.6.2009 16:07 - sirien
Píše:
navíc si maminka k druhé variantě řekne: "Ještě si ze mě dělej legraci lumpe!"

Ředitel v práci flirtuje se sekretářkou, ale nějak to přeženou, skončej u ní doma... a co si budem povídat, prostě to tam prosouložej. Po pár hodinách koukne ředitel na hodinky a zvolá: "sakra, to už je tolik? Musim domů, dej mi nějakou křídu!" "Křídu?" ptá se sekretářka zmateně "No přece křídu, musíš tu nějakou mít, na šití a tak, ne?"
Nakonec ředitel pozdě v noci dorazí domů, najde manželku u televize, ta se na něj otočí a ptá se, kde byl. Ředitel se zamyslí a říká: "No, sem v práci flirtoval se sekretářkou, pak sme jeli k ní domů a třikrát sem jí tam osouložil." "Chlubile namyšlená" zasměje se manželka. "Byl jsi s kamarády na kulečníku, ještě teď máš křídu za uchem..."

Píše:
Ty budeš vařit? Hurááá nezhyneme hlady, zhyneme otravou -:)))

Vaří docela slušně. Což ale nic nemění na tom, že rozhodně dám přednost Ebonově kuchyni, kterou člověk ochutná tak dvakrát do roka a je už takřka legendární...

Merlin: Hm. Musim říct že naživo se mi věci řikaj stejně snadno jako na netu. Co je ale na netu jiný je to, že naživo obvykle neni důvod vyjadřovat se tak ostře. Vtípky většinou vyzněj jak maj, intonace, gesta a tak doladěj mluvenej projev, což obrousí většinu hran který na netu hádky odstartovávaj.

Ad konvence: Vživotě sem nevykal nikomu na conech (...vyjma Sathelinejch rodičů. To že sem s ní chodil tu conovost nějak přirozeně zadupalo do země), vživotě jsem nevykal nikomu koho bych předtím znal z netu... a ani to nebylo nijak nepřirozený. Ani když jsem svého času potkal Argonanta tak jsem nějak neměl tendenci mu vykat...
Myslim že net zaběhlé konvence hodně mění.
3.6.2009 17:17 - Gurney
Co se domluvit na surovinách na osobu, dát to namístě všechno dohromady a udělat nějaká společné "kotlíkové" (nebo spíš kotlové) jídlo? Nějaký nadaný jedinec (Ebon?) může házet Perform: Cooking a ostatní mu k tomu budou dohazovat +2 výpomoc :)

Magus píše:
...a píše a píše...

Whatever...
3.6.2009 17:37 - Magus
Cos s tim myslel?
3.6.2009 20:02 - Sathel
Magus: to, že tě mamka nechce pustit můžeš vyřešit jediným způsobem. Musíš ji seznámit s někým z nás (s někým zodpovědným) ideálně na nějaké akci, kam s tebou rodiče pojedou (FF, GameCon, ...), takhle jsem poznala Clonovi rodiče. Když bude mamka vědět, s kým jedeš a bude mít na něj telefon, snáze tě pustí. Ideální stav by byl, aby s tebou jel někdo starší z rodiny (sourozenec, bratránek, strejda...), kdo na tebe "dá pozor". Opravdu po ní ale nemůžeš chtít, aby tě pustila s úplně cizíma lidma přes půl republiky kamsi do lesů, kde není ani signál.

Gurney: když jede Ebon, bere s sebou gril, takže doporučuji vzít s sebou naložený maso dle tvých preferencí (čím víc tím líp, zloději jsou všude :-) ) a něco čím to budeš zakusovat. Jinak se většinou moc nevaří (kdo by ztrácel čas? :-) )
3.6.2009 22:40 - sirien
Píše:
Opravdu po ní ale nemůžeš chtít, aby tě pustila s úplně cizíma lidma přes půl republiky kamsi do lesů

...proč ne?
Pominu-li že mě, zhýralé dítě samovýchovy, klidně rodiče pouštěli, tak si dovolím poznamenat, že to stovky a tisíce rodičů dělají rok co rok znovu a znovu, když pouští děcka na tábory.
A jestli mi tu někdo začně mrmlat něco o "odborném dozoru" tak asi lehnu smíchy, protože dost lidí co znám tenhle "odborný dozor" dělají nebo dělali a upřímně, ne že bych měl asi problém s nima někam dítě pustit, ale kdyby ano a měl sem si vybrat, myslim že s náma to je jistější.

Píše:
kde není ani signál.

naprosto pohodovej.

Píše:
(čím víc tím líp, zloději jsou všude :-)

Okolo Ebona takřka mafie

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094586133956909 secREMOTE_IP: 3.238.57.9