Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
4.6.2009 08:01 - wraiths
Igraine-maskovana Sathel píše:
to, že tě mamka nechce pustit můžeš vyřešit jediným způsobem. Musíš ji seznámit s někým z nás (s někým zodpovědným) ideálně na nějaké akci, kam s tebou rodiče pojedou
No nabizel se uz Andtom... :)
4.6.2009 15:42 - sirien
...a Alnag už má zkušenosti, že? :)

EDIT: "Ty nedojíš zeleninu? Co ti na to asi řekne strýček Alnag..."
"Strýček Alnag ti na to řekne, aby sis sakra hleděl vlastního talíře, jo?"
Super scénka :)
4.6.2009 15:50 - Sethi
já? vařit? proč bych to měla chtít dělat oO'
4.6.2009 16:05 - sirien
Píše:
já? vařit? proč bych to měla chtít dělat oO'

Protože bez ohledu co a u koho hrajem, stejně se k tý plotně vždycky dobrovolně prodereš...
4.6.2009 16:07 - Sethi
sprosté pomluvy.

u alnaga se k plotně necpu.
4.6.2009 16:39 - Ebon Hand
Pokud si pamatuji Alnagův byt, tak to bude tím, že tam žádná není.
4.6.2009 16:40 - Sethi
...

taková podpásovka.
30.6.2009 14:35 - Jerson
Včera jsem mluvil s Packou a Iridinem, pokud jim do toho něco nevleze, tak pojedou.

A já se zeptám na dvě věci:

1) kdo bude ochoten hrát larp Věc? (aktivní odkaz)
2) kdo bude chtít hrát airsoft? (abych věděl kolik zbraní přivézt)

Edit - vložen odkaz.
30.6.2009 14:43 - Merlin
joo...připište i Babaje...

Jerson: 2) já (můžu si vzít z práce glocka, aby to bylo hardcore :D)
1) asi bych si i zahrál :P
30.6.2009 14:47 - Jerson
Merline, mám jistou obavu, že tvůj Glock má poněkud větší ráži než 6 mm, ne?

Každopádně si udělám poznámečku.
30.6.2009 14:48 - wraiths
Merlin: s GLOCKEM...?!
30.6.2009 14:51 - Merlin
Jerson: pitomý tři milimetry...co to je?
Wraits: s glockem
30.6.2009 15:03 - Jerson
Merline, jedna věc - pokud si přineseš na airsoft zbraň, musíš být ochoten ji nechat na sobě otestovat. Pokud se nechceš nechat zasáhnout, pak je zbabělé používat ji na někoho jiného.
Tím bych otázku tvého Glocka uzavřel (: ) Pokud trváš na tomto modelu, na podzim ho budu kupovat pro Ilgira, takže bude k dispozici.
30.6.2009 17:26 - sirien
LARP Věc - nevim, už sem ho hrál, takže spíš ne
Airsoft - určitě
30.6.2009 18:06 - Jarik
v tehle parte lidi bych si rad zahral Celu. Smula, ze ji kluci (a holky) z Court of Moravia nechteji pustit [nebo aspon nechteli].
Kdyby se ji podarilo nekomu ziskat, tak by to bylo super :)
30.6.2009 22:02 - Merlin
hele..na maxi gang se asi nemusím ptát, že
30.6.2009 22:09 - Jerson
Siriene, já Věc organizoval ,ale letos bych si rád zahrál, takže trochu upravím pravidla a případně zápletku, aby to bylo opět zajímavé.
30.6.2009 22:17 - Jarik
ze bych ze skrine vytahl svuj LARP? co jsem tvoril pred 5 lety?? :) jenze ten byl dost o pravidlech a cislech (proc ja to tolik resim). :)

Bude to klasicky sraz??? co si kdo zaridi, to ma? nebo to budem trochu planovat? nikdy jsem s Vama nic netvoril, tak nevim, jak uvazujete :D
1.7.2009 08:04 - Nachtrose
Vzhledem k tomu, ze FF uz urcite nestiham, tak si zacinam pohravat s myslenkou vyrazit sem, pokud me tam budete chtit ^^ Ale i po precteni cele diskuze jsem tu nenasel par zakladnich informaci jako je cena, "kompletni" program a tak dale. Jezdim tu a tam na gildovni srazy z wowka a organizator od organizatora se to vyrazne lisi a s vama jsem jeste nikdy nebyl, tak by se to info hodilo.

Jinak za mne pravdepodobnost ucasti k dnesnimu dni asi 30% okolo toho terminu se mi mota jeste neco, tak uvidim, jak se to vyvine. Upresnim v zari.
Pokud bych ale jel, tak:

prijezd klidne uz ve ctvrtek
bang! spis jo
Vec asi ne
airsoft urcite aspon zkusit

Jinak planuje se hrat i neco dalsiho? Rad bych si s nejakou zkusenou partou zkusil DnD4E a treba i WoD, SR i cokoli dalsiho.
1.7.2009 09:01 - pipux
Jerson píše:
2) kdo bude chtít hrát airsoft? (abych věděl kolik zbraní přivézt)

Pokud bys byl ochotný přivézt zbraně pro i ty, kteří nemají (moje pistolky leží nenávratně ve šrotu), pak bych vás s radostí postřílel :P

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076799154281616 secREMOTE_IP: 52.54.111.228