Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
1.7.2009 09:18 - Merlin
viděl jsem pipuxe sekat dřevo...takže raději mu dejte do ruky pistoli..bude nás to mín bolet
1.7.2009 09:41 - Jerson
Nachtrose píše:
enasel par zakladnich informaci jako je cena, "kompletni" program a tak dale.

Cena byla tusím 80 Kč za noc, a program je takový, jaký si ho uděláme. Ostatně proto tady píšu, co bych byl ochoten organizovat já.

pipux píše:
Pokud bys byl ochotný přivézt zbraně pro i ty, kteří nemají
Právě za tímto účelem mám doma devět zbraní a právě proto se ptám, kolik jich mám brát - ono táhnout to všechno není zas až tak jednoduché a nerad bych je vláčel zbytečně.
1.7.2009 09:44 - Sethi
bude stačit jedna, ta merlinova.

chvíli si s ní budu hrát a pak už další nebudou třeba.
1.7.2009 10:03 - Magus
Furt se snazim premluvit mamku...uz polevuje=)
1.7.2009 10:24 - Merlin
uši: teď sem trochu zčervenal....:)
1.7.2009 11:44 - daphnee
lidi uz se tam tesim :o)
doufám že vyjde počasí...
brýle si tentokrát už vezmu :o)
1.7.2009 11:45 - daphnee
btw Jersi ja jsem jasna :o)
s tebou hraju ráda to přeci víš :o)
1.7.2009 13:03 - sirien
Jerson: Na Dálavu jezdim autem, přes ČB, takže Ti kdyžtak můžu pár kvérů vždycky vzít... :) Ebon určitě taky...
1.7.2009 14:30 - Ebon Hand
Já už se začínám těšit! :-)
1.7.2009 15:49 - Jerson
Jen abych to zrekapituloval - Sirien, Merlin, Pipux, Nachtrose, Daphnee, Sathel, já jsem sedmý ... chmmm. Sethi, ty chceš zbraň proto, aby před tebou ostatní padali na kolena (a do louže krve), nebo ti bude stačit, když budou utíkat? (: )
Tedy mám tě na airsoft počítat nebo ne?
1.7.2009 15:53 - Sethi
mě nepočítej, nejsem v tomhle směru moc akční.
1.7.2009 15:54 - Magus
Hele..moch bych hrat taky??
1.7.2009 15:55 - Jerson
Ah tak, chápu. (Pro neakční jedince jsou pak dlouhé zbraně s velkým dostřelem a optikou, se kterou někam zalezou, ale takové tedy nevlastním. No ... skoro.)
1.7.2009 15:56 - Sosáček
To zni jako jatka.

Jo jatka.

Jo jatka.

Jo jatka.
1.7.2009 15:59 - pipux
Jerson píše:
Pro neakční jedince jsou pak dlouhé zbraně s velkým dostřelem a optikou, se kterou někam zalezou

Z toho jsem tak trochu v rozpacích ... my akční se budeme snažit, pobíhat okolo, a najednou z boku přilítne něco zákeřno-nečekaného s rychlostí 50m/s ... no zkus tomu uhnout :P
1.7.2009 16:03 - Sethi
jde jednoduše o to, že cokoli, co nemá automatické zaměřování, případně naváděné střely, je pro mě nepoužitelné (pokud nechci ublížit sama sobě =) )
1.7.2009 16:04 - sirien
yep, ze vzdálenosti možná deset dvanáct metrů se Jersonovi podařilo mě náhodou trefit do obličeje do krve... nic vážnýho, ale ta rána byla nějakou dobu vidět. Dvě z těch tří ran. O tom jak snadno lze v rámci airsoftu potkat do obličeje větev nebo si vymknout kotník by taky mohli mnozí vyprávět... a zákon ohledně právní zodpovědnosti je poměrně striktní, bohužel.
1.7.2009 16:06 - pipux
ušijakořidítka píše:
jde jednoduše o to, že cokoli, co nemá automatické zaměřování, případně naváděné střely, je pro mě nepoužitelné (pokud nechci ublížit sama sobě =) )

A už jsi to zkoušela? Vsaď se, že plechovku na 10m trefíš jako nic.
1.7.2009 16:15 - Jerson
Magusi, ačkoliv jsem na netu potkal mnoho lidí, kterým bylo jako tobě a hráli airsoft, skutečností zůstává že tahle zábava je povolena lidem od 18ti let, případě lidem od patnácti, kteří jsou pod dozorem člověka nad 18. A vzhledem k tomu, že airsoft znamená že lidé po sobě střílí, a není zranění není úplně vyloučeno, i když nebývá velké.
Klidně tě nechám vystřelit ze všeho co přivezu, ale nevezmu si na triko hru, ve které bych po tobě já nebo někdo jiný střílel. Neber si to osobně, ale náhoda je blbec a nerad bych, aby tě doma vyslýchali, kdo ti na tom srazu ublížil.

Pipuxi, bohužel mám zbraně s různým dostřelem, od dvaceti do padesáti metrů. Budu se snažit vyloučit tu nejslabší zbraň, ale prostě rozdíl tam stále bude, takže se budeme muset nějak prostřídat.

Na druhou stranu posledně mě dostala Ilgirova slečna Jana s manuální pistolí, i když jsem proti ní stál s automatem a ona hrála poprvé. Takže jen o zbraních to taky není :-)
1.7.2009 16:16 - Rytíř
No ne, koukám jak oblázen... sem myslel, že je sraz kvůli hraní rpg a ono to vypadá na řádnou střílečku!
Že bych zcela výjimečně vážně pouvažoval o tom oblažit vás svou přítomností??

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10435104370117 secREMOTE_IP: 18.209.209.28