Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
1.7.2009 16:17 - Rytíř
Jerson píše:
Na druhou stranu posledně mě dostala Ilgirova slečna Jana s manuální pistolí, i když jsem proti ní stál s automatem a ona hrála poprvé. Takže jen o zbraních to taky není :-)


Nech mě hádat... hodila po tobě dřív šelmovským okem a kuličkou až pak, co ;))
1.7.2009 16:27 - pipux
Jerson píše:
Pipuxi, bohužel mám zbraně s různým dostřelem, od dvaceti do padesáti metrů. Budu se snažit vyloučit tu nejslabší zbraň, ale prostě rozdíl tam stále bude, takže se budeme muset nějak prostřídat.

Neboj, to je vpořádku. Pokud budou všichni chtít hrát, já si tu nejslabší zbraň klidně vezmu.

Ono je to hlavně o hráčích (v counter striku a podobných se tomu, co nemám rád říká "campování" :P )

Rytíř píše:
Že bych zcela výjimečně vážně pouvažoval o tom oblažit vás svou přítomností??

Říkáš, že nás naučíš, jak klesnou k zemi s deseti projektily v hrudníku? Tak přijeď :)
1.7.2009 16:27 - Lotrando
vyženu pavouky z mýho tippmana a nadělám nějaký modřiny
1.7.2009 16:32 - Ebon Hand
Střílečky se začínají stávat nedílnou součástí. A prostředí kolem Dálavy tomu velmi pomáhá.

Siriene, pobavilo mě, jak v tom vlákně píšeš o Jersovi, že tě trefil náhodou, zato ve vlákně o Věci o sobě píšeš, že ty si seš svými zásahy jistý.. :-)
1.7.2009 16:36 - Magus
Jerson mám kompromis: my s usakem budeme strilet na bezbrane spoluobcany!!=D
1.7.2009 16:55 - Nachtrose
Jerson píše:
Pro neakční jedince jsou pak dlouhé zbraně s velkým dostřelem a optikou, se kterou někam zalezou...


To zni jako muj salek kavy. :-D Jo a nezapomenout na ten camping stan ;-)
1.7.2009 16:59 - Nachtrose
Rytíř píše:
sem myslel, že je sraz kvůli hraní rpg


Kdyz uz jsme u toho, jak to vypada teda s hranim RPG? Povede nekdo neco, nebo se to bude vymyslet az na miste?
1.7.2009 17:00 - sirien
Píše:
Siriene, pobavilo mě, jak v tom vlákně píšeš o Jersovi, že tě trefil náhodou, zato ve vlákně o Věci o sobě píšeš, že ty si seš svými zásahy jistý.. :-)

Jerson mě trefil zcela úmyslně a musím říct že dost zkušeně. Náhodou mě trefil tak, že mi ty kuličky rozsekly kůži na tváři - to bych řekl že jeho úmysl nebyl
1.7.2009 17:00 - sirien
Já nejspíš nějaký RPG udělám. Když bude zájem.
1.7.2009 17:06 - Nachtrose
Ja bych rpg rad. Primarne tada DnD4E, ale zkusil bych cokoli dalsiho. Jen treba pocitat s tim, ze znalost jakychkoli pravidel krome DnD je u me = 0,0nic.
1.7.2009 17:15 - pipux
Do října ještě kvanta času, takže kdo založí jakou kampaň (a jestli se k tomu vůbec dostaví) je pro mnohé ve hvězdách ...

Prosím, zda-li bychom mohli nabízené aktivity někam evidovat (třeba rovnou do prvního příspěvku, viď Alnagu). Jestli těch nabízených her bude pomálu, až na to pohlédnu s vážnou tváří konce září, mohl bych taky nějakou hru nabídnout ...

Zároveň se ptám, jestli si někdo nebude chtít zašermovat (budeš si ovšem muset vzít vlastní meč) ...
1.7.2009 19:27 - Jerson
Rytíř píše:
sem myslel, že je sraz kvůli hraní rpg a ono to vypadá na řádnou střílečku!

Od té doby co jsem si vyzkoušel, že na srazech RPG se mi nejvíc lidí přihlásí na střílení už to beru jako nedílnou součást.

A tedy nějaké to maskování ...

1.7.2009 22:24 - Lotrando
Západní pohraničí pomalu organizuje svoji výpravu a šance na moji přítomnost na srazu se tak jeví více pravděpodobná (než před pár dny).

Pokud by byl zájem, mohu vést něco ve 4E.
Larp asi nedám, to radši ukecám alnaga na Essoteroristy
No a Sirien snad nebude WoD začínat o půlnoci, nebo se na to po předchozí zkušenosti aspoň vyspim :)

takže o zábavu určitě nouze nebude.
1.7.2009 23:37 - sirien
Sme to jednou kapku protáhli, no, to je toho, to snad budu mít na krku do konce života... :)
Bych začínal dřív, ale ono dřív nějak nebylo dost lidí co by projevovalo zájem.
1.7.2009 23:49 - Gurney
Předpokládám že je to narážka na Mage, jejichž jediná chyba byla ani ne že se hráli od půlnoci do rána, jako spíš že se hráli od půlnoci do rána poslední den. V závěru už sem byl fakt schopen si tak maximálně představit scénu v níž figurovala jedoucí dodávka, neviditelná katana a vlající doktor Čong :)
1.7.2009 23:54 - sirien
Vlající doktor Chong měl docela level... pravda že to, že zatímco doktor Chong vlál na dodávce, zatímco venku svítalo na den odjezdu, mi osobně také trochu zabrnkalo o svědomí, jestli jsme to kapku nepřehnali...
2.7.2009 10:52 - Beny
Ano zápaďáci se pomalu připravují, auto je zatím zaplněno z 2/5, ale věřim že Gabík pojede.. a někdo se ještě najde...
Že bych taky zkontroloval a dobil baterky a koupil pytlík kuliček? -:)))
2.7.2009 10:57 - Merlin
Alnag: opakované hlášení...připiš Babaje :)
3.7.2009 17:46 - Nachtrose
Jeden veledulezitej dotaz: Muzou tam psi?
3.7.2009 18:03 - pipux
Nachtrose píše:
Jeden veledulezitej dotaz: Muzou tam psi?

Jací? Doufám, že snad ne další smradlavej retvívr. Jsou totiž hrozně otravní, štětinatým prasátkům nesahají ani po kotníky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078466892242432 secREMOTE_IP: 34.204.3.195