Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
26.7.2009 23:35 - sirien
Alnag píše:
někteří ovšem ze zbraní v ruce...

To může být v tomto případě i doslova, co? :)
27.7.2009 13:09 - Ebon Hand
Zdar Kine.
Tak to zas bude víkend.. :-)

Předběžně jsem pozval Bifiho, ale nevím jestli pojede..
27.7.2009 16:29 - kin
Ebon: stejně jsme se na tom softu chtěli domluvit... :)
27.7.2009 21:18 - Alnag
Ebon Hand píše:
Předběžně jsem pozval Bifiho, ale nevím jestli pojede.


Když myslíš, že je to dobrý nápad...
27.7.2009 21:42 - Jarik
Kin:
Jsou lidi co jen ctou.. stejne jako jsou lidi, co na Dalavu jen jedou (a nic nepripravujou) :)

Mozna, kdyby byl zajem, tak bych s sebou vzal GURPS a pro zajemce zahral takovou detektivku, co mam v hlave (*).

* ani nevim, jak hratelne to je. a nebo zajimave :D
28.7.2009 12:25 - Ebon Hand
Alnag: Ne, že bych tvoji reakci nečekal.. Myslím, že je na čase vystoupit z anonymity netu a promluvit si osobně, budete mít víc společných témat, než si myslíš.
28.7.2009 18:44 - Alnag
Ebon Hand: To jsem rád, že se tak staráš o moje blaho, ale ve skutečnosti jsem to nevztahoval primárně na sebe, přežil jsem v pohodě Gamecon s Markusem v jednom pokoji a tohle mne taky nemůže rozhodit.

Nicméně pokud uvážím všechny okolnosti, které vedly k tomu, že máme dnes dva weby místo jednoho a roli různých účastníků v nich, tak mi to i vzhledem k jiným lidem, kteří jsou třeba příliš decentní, než aby to sami řekli nahlas, přijde přinejmenším jako netaktní.

Ale tak třeba se pletu, že jo...
10.8.2009 16:00 - kin
Možná by se mnou přijel i Naoki z Plzně...
10.8.2009 16:06 - Merlin
Zatím nejvyšší počet přihlášených...což znamená, že přijede hezká polovina z nich :)
10.8.2009 16:23 - Vannax
jj, a zde je první odhlášený. Už teď na 100% vím, že nebudu moct přijet. Škoda, chtěl jsem poznat pár dalších lidí....
10.8.2009 16:29 - Merlin
uvažuju, že udělám menší dobrodružství s mírně hororrovou zápletkou :) budou zájemci?
10.8.2009 16:33 - Sethi
bude tam kaňon a čtyřruké stvůry?

ne, vážně, zahrála bych si. jak nemám ráda horror filmový, tak herně se bojím ráda.

jen z toho budeš muset vynechat netopýry, mlhu a slony.
10.8.2009 16:43 - Lokken
Já se opět pokusím ukuchtit něco ze SW D20 kuchyně takže pokud budou zájemci...
10.8.2009 16:58 - Nachtrose
Ja se hlasim na cokoli, na co bude cas a nebude se navzajem prekryvat :-)

Merlin: jaky system?
10.8.2009 22:26 - Merlin
nacht: 4e...ale pujde hlavně o děj..
uši: bude tam něco jiného :)..mlha možná ano
10.8.2009 22:31 - Sethi
Systém je šumák.

Možná by bylo fér účastníky v dostatečném předstihu varovat, že zatímco virtuální Sethi se debat o systému prostě neúčastní, Sethi hmotná, pokud je nucena být nějaké takové diskusi reálně přítomna (třeba nezbytně nutná hádka o tom, jak fungují OA u polearm s dosahem), se uchyluje k násilným metodám.
10.8.2009 23:04 - Merlin
:) s násilnými holkami si poradím raz dva..kor když jsou blondýnky..stačí jim dát A4 a na každou stranu napsat: Otoč!

ale jak říkáš, pro tohle je systém putna, i když na boje určitě dojde :) a nebo taky ne :)
10.8.2009 23:15 - Nachtrose
Merlin: zapis si me. 4e je jediny system, o kterem mam trochu prehled a znat aspon zakladni mechaniky rozhodne pomuze. Na ostatni systemy ( SR, WoD... ) budu potrebovat asi crash course na miste. A taky se to hodi, abych vedel kolik a jakych kostek privest. Treba d6 budu mit na SR asi malo ;-)
10.8.2009 23:16 - sirien
Merlin Bacha, Sethi je chytrá. Papír by (po chvíli, nejspíš) buď přeložila, nebo jej umístila do nějaké mezery tak aby stál na hraně :)
10.8.2009 23:24 - Merlin
sirien: no ..třeba nemá trpělivost a papír rozcupuje :)

nacht: ok :) píšu si tě.., i ušáka (pokud mě neumlátí kuličkou z A4)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077799081802368 secREMOTE_IP: 3.81.97.37