Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
11.8.2009 08:09 - Sethi
Nebo třeba v pět, žeano... Ale vzhůru jsem asi od čtyř. Můj čaj spánek/nervy nejen, že strašně smrdí, ale ještě nezabírá.
11.8.2009 08:13 - Merlin
:) zkus ho vyhodit z okna..pak určitě usneš
11.8.2009 08:17 - Rytíř
Tak jsem si odvážně začal pohrávat s myšlenkou, že bych přerušil svůj dobrovolný exil a na slavnou Dálavu se zajel podívat... ale já bych raději s někým pokecal než jen hrál - bude vůbec s kým? Všechno sem tu zdaleka nečetl, ale vím, že Jerson & spol po sobě budou střílet, Sirien bude koukám pařit od rána do večera a od večera do rána s kdekým... kdo všechno už něco plánuje pořádat?
11.8.2009 08:19 - Merlin
Rytíř: no, nepředpokládám, že se bude jen hrát...minule bylo na kecání času haba kuk...a já si pokecám moc rád
11.8.2009 08:21 - wraiths
Rytíř: skoda ze nemam rejpavou ;-). ja bych mozna na jeden den se jel podivat(vzal bych auto,abych vynahradil bloudeni) my pokecat muzeme vzdy :).
11.8.2009 08:21 - Sethi
V klidu, pokec stavím nad hraní. Horror se stejně hrát nebude, protože Merlina zabiju tím papírem, takže bude na mluvení času spousta =)
11.8.2009 08:28 - Rytíř
Wraiths: možná bych tam přespal, jedna noc by mi mohla doma projít. Co ty na to? Jinak nic proti tobě, ale tebe už znám, raději pokecám s neznámejma blondýnkama ;)

Když je papír dostatečně vybroušen, dá se jeho hranou vošklivě říznout.. ale bacha, Merlin je mediálně známá osobnost, abys nebyla nakonec v hlavních zprávách, holka
11.8.2009 08:30 - Merlin
Jo...bacha!

Ratíř: přijeď, určitě pokecám. Jsem sice nesmělý introvert, ale pokusím se překonat své vrozené rozpaky
11.8.2009 08:30 - Sethi
Ale vždyť já jsem známá blondýnka... ne?

Tak když už bych se do těch médií měla dostat, tak alespoň tak, aby to stálo za to, ne?
11.8.2009 08:36 - Merlin
hele...jsem plachej, tak mě nevyplaš!
11.8.2009 08:43 - wraiths
Rytíř: ja to tusil, ze se "propichnes" :). Rytir... ale chlipnej :D. Prespat jo, tentokrate...

Vsak uz jsem te poznal,ze se nerad druzis pri dobrem moku :D. "Kde se vlni sukne, ci blond hriva tam musis byt ;-)". Zkusim tedy,abych taky prespal. On uz "malej koža" by si konika mohl vycistit jednou sam.
11.8.2009 08:44 - Rytíř
Sethi, známá? hele, jistě víš, jak je to s těma virtuálníma známostma.. dokud si na to nesáhnu, tak to neznám ;)
ok, u plachých bytostí typu Merlina mi stačí je i jen vidět na vlastní oko :)

No dobrá, tak já se cvičně přihodím do toho seznamu a začnu se pomalu, opatrně těšit, že poznám další lidi, se kterejma trávím tolik času :)
11.8.2009 08:46 - Sethi
Já chci taky koníka...

Rytíř píše:
Známá? hele, jistě víš, jak je to s těma virtuálníma známostma.. dokud si na to nesáhnu, tak to neznám ;)

Ale vždyť jsme se viděli... jednou... ne?
11.8.2009 08:46 - Rytíř
kua, wraithsi, teď jsi dal mému postu ale hodně divný zabarvení... ty ze mě děláš teda! Holky, neposlouchejte ho.. :)))

EDIT: no, jednou mezi dveřma mám dojem... tenkrát v Praze? ALe nepamatuju se, že bysme spolu mluvili?
11.8.2009 08:52 - Sethi
Mám pocit, že jsme spolu mluvili právě mezi dveřmi (nebo před dvěřmi), když jsme s Ef čekaly na Honzu, až si uvnitř vyřídí... cokoli si potřeboval vyřídit.
11.8.2009 08:54 - Rytíř
:) jo, někam jste vyráželi, na večerní vejlet po Praze, hospoda se vám nelíbila.. a zkoušeli ste nás malinko ukecat, ať jdem taky. Jenže my venkovský sme už pospíchali dom :(
Ale tomu neříkám mluvit a poznat, to bylo jen pár vět :)
11.8.2009 08:54 - wraiths
Rytíř: ja? sam si za to muzes :P .

ušijakořidítka: no kdybych te chtel adoptovat nevim jestli by mi to doma proslo. :) Ale nekdy se muzeme domluvit a pokud jsi dobra jezdkyne tak muzete se zenou(mou) vyrazit na projizdku.
11.8.2009 08:56 - Sethi
Prostě jsme měly pocit, že intelektuálně nestačíme, tak jsme se razily vzdělávat na muzejní noc, no =)

A prohloupili jste, že jste nešli =)
11.8.2009 08:58 - wraiths
ušijakořidítka™: to vis nekteri z nas chodi "spati se slepicema".
11.8.2009 08:58 - Sethi
wraiths: Neprošlo by vzít mě jako domácí zvířátko? =)

Nejezdila jsem roky, ono to bylo spíš takové sentimentální povzdechnutí si.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087048053741455 secREMOTE_IP: 44.220.131.93