Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
11.8.2009 15:43 - yokuzava
Tak to je lolek, nabizi neco co sam nepodstoupi ... pche.
11.8.2009 15:56 - sirien
yokuzava píše:
Siriene u nas nejezdi vlak, autobus sporadicky :) jeste nejaka ironicka pripominka? :)

jaj, takový děs... a kolik že času to musíš strávit v autobuse nebo něčím autě, než se dostaneš na nějaký vlakový spoj co Tě hodí s jedním přestupem do Kaplice?
Když řekneš kde bydlíš, klidně si to dohledám sám a přestanu otravovat :)

Rytíř: Zábavný. Tuhle jsme to s tátou počítali. Máš pravdu že náklady vznikají fixně, ale i po jejich odečtení de ta cena dost nahoru. poviné prohlídky po n najetých kilometrech - tzn. že každý kilometr Tě stojí podíl z ceny té prohlídky. Opotřebení které vede k různým drobným, ale ne úplně laciným opravám. Táta to vede v účtech dost poctivě a ono se to sakra střádá, co jsme tak koukali.


Sethi, yokuzava: Mrmlám hodně, když někam musim vlakem, protože je pro mě mnohem pohodlnější, zábavnější a obvykle i lacinější (paradoxně) jet autem.
NICMÉNĚ ROZHODNĚ NENÍ PRAVDA, ŽE BYCH TO NEPODSTOUPIL.
Minulý rok jsem na Dálavu nemohl jet autem. Jel jsem hezky vlakem do Budějek, autobusem do Kaplice a tam jsem čekal až mě vyzvedne... ilgir,tušim že. Rozhodoval jsem se na poslední chvíli a jel jsem jak nejdřív to šlo, takže naprosto debilně navazující spoje, nicméně prostě jsem tak dojel.

A cestou zpátky jsem jel autobusem. Totální chuťovka, nedělní Budějice - Praha, sardinky v pudinku a celou cestu sme s Hugem museli poslouchat hádku mezi Vojtou a Filipem o morálce západní civilizace. Čtyři hodiny sme stáli na schodech u dveří a nad náma celý ty čtyři hodiny na celej autobus jely ty kecy... chuťovka.

A předtim než sem měl řidičák sem si klidně sednul na vlak a projel sem se do Bratislavy jen v poledne tam, druhý den ráno zpátky, abych mohl navštívit kamarádčinu oslavu narozenin. A klidně bych to udělal znovu (kdybych neměl auto. A ano, nejspíš bych u toho děsně mumlal hromady nadávek. Ale jel bych)

Takže rozhodně nekážu vodu abych pil víno.
11.8.2009 15:59 - yokuzava
Siriene :) netusil sem ze te dokaze par poznamek tak rozohnit :) Ja napisu kde bydlim a Ty se sem prestehujes zejo :)
11.8.2009 16:01 - sirien
yokuzava píše:
Ja napisu kde bydlim a Ty se sem prestehujes zejo :)

Pokud tam jede metro tak o tom jsem ochotnej uvažovat, jinak zapomeň.
Nicméně napiš kde bydlíš a já se mrknu na IDOS, jak hrozný jsou doopravdy ty spoje kterejma se Ti nechce jet, jestli sou fakt tak zlý nebo to sou jen výmluvy :)
11.8.2009 16:02 - yokuzava
:) ne diky jsem samostatne schopnej dohledat spojeni a posoudit co je a co neni pro me vyhodne. :)
11.8.2009 16:02 - Nachtrose
Yokuzava: jak ted koukam na jizdni rad, tak mam nejkratsi cestu 7:24 a to bych vyrazil pred pul sestou rano. vsechno ostatni je kolem deviti hodin.
11.8.2009 16:06 - sirien
Hodina a půl, to je otravný. Bejt to dvě tak řeknu že se vyplatí přivstat, bejt to jedna tak řeknu že to je zbytečný, ale tohle je skoro dilema...

Každopádně to neni tak hrozný. Vyjedeš po poledni, přijedeš navečer, pak budeš odjíždet dopoledne a přijedeš kolem osmý... to de. Ale skoro by se vyplatilo to zatáhnout dovolenou na čtvrtek a přijet už ve čtvrtek.
11.8.2009 16:10 - Nachtrose
No, ja pocitam s cestou uz ve ctvrtek. A pokud beru jako poledne 12 hodin, tak nejblizsi spoj od nas 13:22, Kaplice 20:46.
11.8.2009 16:12 - yokuzava
Nachtrose me by to trvalo 7 hodin vlakama, autem tak 4-5, autobusy 6-7
11.8.2009 16:13 - Nachtrose
Ja to mam kombinovane vlak/bus. Auto nemam. Ale idealni by bylo, kdyby jel nekdo z/prez Brno ;-)
11.8.2009 16:15 - sirien
yokuzava Vidíš, nemáš to ani tak hrozný jako Nachtrose, tak na co si stěžuješ? :)
11.8.2009 16:16 - yokuzava
To ja take, autobus, vlak, metro :)
11.8.2009 16:17 - yokuzava
Siriene ja si nestezuju :) V podstate mlcim celou dobu :)
11.8.2009 16:22 - yokuzava
BTW mohl by sem nekdo napsat GPS souradnice konecneho mista? :) Treba take co se bude opravdu hrat?
11.8.2009 16:42 - sirien
Dálava

EDIT: Odkaz Tě hodí na mapu tak že uvidíš Ličov. V pravym okně si musíš kliknout na "Dálava", maj to kapánek nedomakaný, no. Na druhou stranu s Gmails sem se srát nechtěl, tam maj tohle dost nezvládlý kupodivu.
11.8.2009 17:46 - Jerson
Přiznám se - čtyři hodiny cesty někam a čtyř hodiny zpátky je pro mě až dost - když jedu sám. Jednou jsem jel z Ostravy do Budějic, osm hodin vlakem a ke čtení jen zpravodaj ČD. Ani o RPG už po takové době nemůžu přemýšlet.

Nicméně ve více lidech mi až tak nevadí ani dvojnásobně dlouhá cesta, a můžu jet klidně vlakem nebo autobusem. Jen při cestě, přes deset hodin, když bych potřeboval spát a nemůžu se složit na sedadlo, to mi nedělá dobře.
12.8.2009 06:43 - Nachtrose
Sirien: paradigmata precteny. Jeste nez jsem se dostal po Verbenu, tak jsem si rikal, ze bych videni sveta postavil na lifeforce a gaianske teorii ( treba jako v FF7 ). Nicmene jsem nejak ocekaval, ze to bude spis ve Force, nez v Life. Jen ty priklady se mi nejak nezamlovaji. Prvni je chodici kramek s bizutkou a druha emo gurl. Tak premyslim, jak to aplikovat na neco "rozumnejsiho". Nez jsem to docetl, jsem mel predstavu maga, co vidi lifeforce jednotlivych zivocichu, rostlin a veci v pestrych barvach a pouhym mavnutim ruky ji dokaze manipulovat a menit. No, kazdopadne mam na to jeste cas :-)
12.8.2009 15:57 - Gurney
Takže nechci to zakřiknout ale snad byste mi mohli odmazat ten otazník co nade mnou visí.

Merlin: Horor bych docela zahrál, tuplem ve 4e, když sem se k D&D na minulým srazu vlastně vůbec nedostal. BTW ta tvoje plachost mi na posledním srazu nějak ušla, natural 20 na Bluff? :)

Lokken: SW určitě, už chystám bothana na další akci. Nejspíš dovezu i dva další nadšence, kdybys měl místo ve hře.

Sirien: Jestli budeš hrát něco jinýho než na jaře tak bych do Mage šel.

Jinak beru manuál Glocka a jestli bude možnost a čas mezi SW, 4e a Magema tak by mě zajímala finální verze CPH. Na Esoterrorist se neptám, předpokládám že už tak tam bude dost lidí kteří si Alnaga odvlečou někam do nejbližší kůlny a donutí ho GMovat, v tom případě si nenápadně vyspectátoruju opěvovaný systém sbírání vodítek :)
12.8.2009 16:01 - Merlin
Gurney: tvoje vnímavost je ubohá :) právě proto, že sis ničeho nevšiml...sem seděl v koutku a s chvějící se bradou sledoval dění
12.8.2009 16:13 - Lokken
Gurney: ok, píšu si, blastery a lightsabery s sebou!

Btw Merline, já jsem tvou plachost taky nějak nepostřehl, a vsadím se že Karel taky ne :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066858053207397 secREMOTE_IP: 3.237.46.120