Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
21.8.2009 14:02 - Lotrando
Dotaz:

byl by zájem o hru v Solar Systému? (Shadow of Yesterday)
21.8.2009 14:12 - Nachtrose
Neznam, ale pokud to neni moc slozity a pokud to nebude kolidovat s necim jinym, tak mam zajem o cokoli ;-)
21.8.2009 15:51 - Jerson
Jasně že ano. Taková ... investigativní slečna přeci nemůže chybět v New Yorku, nejskvělejšího města v ... USA.
21.8.2009 18:21 - Sathel
Jers: New York? Tak to možná budu i zpívat :-)
21.8.2009 18:29 - Lotrando
Nachtrose: Je to taková trošku víc indie záležitost a normálně nemám příležitost na to přemluvit dost lidí. Pro místní osazenstvo to možná bude příliš Forgistické.
21.8.2009 20:54 - sirien
A42... ta bude z dvojice A44 A16 přímo odvázaná :D . Skoro aby si radši vzala nějaké to garde :)
22.8.2009 00:29 - Alnag
Lotrando píše:
Pro místní osazenstvo to možná bude příliš Forgistické.


Nebudu mluvit za místní obyvatelstvo, ale jen za sebe. Nemám problém s v zásadě jakoukoliv hrou (kromě nějaké extrémně blbé). Mám problém pouze s lidmi, kteří mají pocit, že ta jejich hra je jaksi lepší a snaží se to všem nacpat po dobrém i po zlém. Jinými slovy, klidně bych TSoY zkusil (v závislosti na čase a jiných lákadlech).
22.8.2009 01:47 - sirien
Na TSoY mám nějakou dobu zálusk, ale HLAVNĚ mám zálusk na Esoteroristy, a to už dýl jak rok a půl.
22.8.2009 10:03 - Sosáček
Mmm.

Eclipse Phase anyone? ;)
22.8.2009 11:47 - Lotrando
Alnag: jen mě napadlo, jestli to někdo nechce zkusit, protože normálně hrajeme 4E a na experimenty je v mém okolí dost málo lidí.

Sos: já mám v hlavě pořád tu chobotnici, na mě je to asi moc novátorský :)

Sirien: já s tím moc zkušeností nemám, asi tak dvě sezení a postavy jsme ještě konvertovali z GURPs, tak si to asi dokážeš představit.
22.8.2009 12:06 - Nachtrose
Lotrando píše:
Pro místní osazenstvo to možná bude příliš Forgistické.


Budu za lamu, kdyz napisu, ze tehle vete nerozumim?

Postak: jako u vseho ostatniho za mne plati, ze rad, pokud to nebude kolidovat s nicim jinym ( Merlinovo 4E ma u mne momentalne top priori, ostatni se uvidi ).
22.8.2009 12:45 - Sethi
Bych si chobotničku zahrála, ale mám obavu, že už dvě hry budou tak na hranici toho, co dokážu odehrát, aniž bych byla zcela asociální...
22.8.2009 19:14 - Beny
ušiušiuši píše:
neboj nebudeš sama, hodlám taky asociovat plkáním -:)))
22.8.2009 21:07 - Nachtrose
Osobneplanuju prijet ve ctvrtek vecer, takze i s prumerem 1 hra denne se do toho porad relativne vejdu. :-)
22.8.2009 22:54 - Alnag
Já teda nevím, kdy přijedu. Ve škole mi vyhrožujou, že budu muset jako doktorand vést interakční výcvik prvňáků na psychologii (což znamená, že bych dorazil až v pátek večer), ale snad se z toho vyvlíknu. :D
26.8.2009 23:57 - Nachtrose
Merlin píše:
Dám vědět tak 14 dní před +-. Až budu mít konečnou představu o počtu hráčů :)

edit: s největší pravděpodobností se bude jednat o lidi, class at-will, na takovým 3 +- lvl.


Hmmm... prave jsem se chtel zeptat, zda mi povolis treba Revenant Assassina :-) Ale human taky good.
27.8.2009 08:16 - Merlin
Nacht: trošku jsem si teď pohrával s myšlenkou, že by se jednalo o dětskou výpravu :), která se dostane k něčemu...no, ale to bych předbíhal. Jen tak hypoteticky...mám to směřovat tímhle směrem? (to je otázka i na ušáka, potažmo další co budou hrát)
27.8.2009 08:21 - Sethi
Jako že bychom hráli partu školaček?

Tak jako proč ne, na druhou stranu nevím, nakolik dokážeme skutečně hrát děti, především v takových krajně rušivých podmínkách - bála bych se, že se to buď zvrhne v komedii nebo že by to byli prostě jen dospělí v malých tělíčkách (což je nic proti ničemu).
27.8.2009 08:23 - Nachtrose
Merlin: vzhledem k mym malym zkusenostem je zatim postoj takovy, ze co nabidnes, to budu hrat. A budu se snazit to aspon moc nekazit 0:-) Ja na srazu stejne budu jak skolak na exkurzi :-) Nicmene, dej aspon nejaky nastin potom, at se daji aspon trochu udelat postavy.
27.8.2009 08:33 - Merlin
Uši: hmm..asi máš pravdu
Nacht: dám, neboj. Během příštího táýdne se tu objeví nástin a požadavky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057248115539551 secREMOTE_IP: 3.239.206.191