Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
27.8.2009 08:59 - Merlin
Ušivbuši:nepředbíhej....jo? laskavě

tak jo, obecné informace: 4e, 3 lvl, člověk, předměty dle levelu,

Podrobnosti napíšu každýmu zvlášť (bude se jednat o nástin pozadí, proč jste tam kde jste. teď jen na výběr:

Muž - stárnoucí královský vešetřovatel
Žena - vdova po šlechtici
Muž - mnich (bývalý žoldnéř)
Žena- velmi mladá dívka, žebračka
Muž- mladý šlechtický floutek
Žena - herečka (s nelegální minulostí)
27.8.2009 09:13 - Sethi
Merlin píše:
Ušivbuši:nepředbíhej....jo? laskavě

mumlymumlypromiňmumlymumly
27.8.2009 09:15 - Nachtrose
ušiUŠIuši™ píše:
Jako že bychom hráli partu školaček?


Dovolim si k tomu odcitovat jeden ze zakonu anime:

Píše:
Zákon mladistvej všemohúcosti:

(od Erina Aliana)

Vždy radšej pošli chlapca nech urobí mužskú robotu. Vykoná to v polovičnom čase a minimálnym úsilím.


:-)
27.8.2009 09:21 - Nachtrose
Merlin píše:
Muž - stárnoucí královský vešetřovatel
Žena - vdova po šlechtici
Muž - mnich (bývalý žoldnéř)
Žena- velmi mladá dívka, žebračka
Muž- mladý šlechtický floutek
Žena - herečka (s nelegální minulostí)


Tak z toho zrovna moc jasno nemam :-) Asi budu hrac, co mi zustane... Mozna tu zebracku, pokud bych chtel hrat rogue, ale o tu ( zebracku ) bych tipoval, bude mit zajem Ušatka.
27.8.2009 09:24 - Sethi
Mně je to šumák. Preferuju něžné pohlaví, ale byslím, že bych dala i toho pidišlechtice.

Dokud nemusím hrát controllera, je mi to jedno =)
27.8.2009 09:29 - Merlin
Class můžete mít jakýkoliv s jakoukoliv rolí (pokud se to nebude příliš bít). Role jsou jen směrování pozadí, vliv na příběh a důvod proč tam ta která osoba bude (vše se bude proplítat).
Pokud vám nevyhovuje žádná z předložených rolí, můžete napsat vlastní a já to zvážím.
27.8.2009 09:34 - Nachtrose
V PC RPG hrach hravam vyhradne holcici postavy, ale to je hlavne proto, ze se na ne lip kouka. V PnP bych ( minimalne z pocatku ) mel hrat asi postavu klucici. Ale nejak me nenapada, jaky class bych na ty jednotlive postavy mohl nasroubovat.

Merlin: tim mnichem mas na mysli primo monka jako class, nebo nejakeho toho radoveho bratra? Pokud bratra, tak bych mozna zvazoval toho jakozto battleclerica, nebo mozna paladina.
27.8.2009 09:37 - Nachtrose
Merlin píše:
Class můžete mít jakýkoliv s jakoukoliv rolí


Tak nevim, ale tezko si predstavim, ze by takova slechticna, mela 3 urovne rekneme barbara nebo druida.

A na napsani role vlastni bude treba asi nejaky hlubsi nahled do pozadi a to by mohlo trochu spoilovat, nebo ne?

A jeste k tomu vybaveni: mam se ridit podle tabulky majetku v DMG?
27.8.2009 09:38 - Merlin
Nacht: nechtěl jsem psát kněz :) protože by to zavádělo. A ne, nemyslím monka. Prostě si ho představ jako bývalého žoldáka, který z "nějakých" důvodů** odešel do kláštera (já vím klyšé).

**důvody uvedu

PS: nechci to psát veřejně, protože chci, aby postavy byly propletené vzájemně i s příběhem a každá má svého kostlivce ve skříni.

*********************

Co se týče šroubování classů, to jen bude podporovat tvou představivost. Dovedu si představit floutka jako "šermíře", zloděje, mága, čaroděje, dokonce i jako paladina...
27.8.2009 09:40 - Sethi
Pokud budeme chtít skládat nějaký akčně životaschopný tým s plným zastoupením rolí, hlásila bych se o defendera nebo leadera. Konkrétní povolání bych si vybrala až ve vztahu ke konkrétní postavě. Postavu ve vztahu k roli.

Třeba taková bardherečka nezní marně.
27.8.2009 09:41 - Merlin
btw. doufám, že nebudu pokárán, že to tady zacpávám příspěvkama, ale nechce se mi zavádět topic.

add druid a barbar. Já mám představu, proč tam je a důvody. Ty mi dodej class a já už to zařídím. (nevidím problém v tom, aby se žena šlechtice věnovala bylinkářství a často byla viděna jak jezdí nahá na bílém koni v noci po lesím....)
27.8.2009 09:42 - Merlin
uši: asi tak jak říkáš
27.8.2009 09:44 - Sethi
No jestli se o tom budeme ještě chvilku takhle vykecávat, tak by to možná skoro za vlastní vlákno stálo =)

Magický šlechtický floutek taky vypadá zajímavě...

edit:
A když jsme u toho, nějaká zajímavě vystavěná žebračka-barbarka, která se na ulici ocitla především proto, že jí tu a tam jeblo a vyzabíjela půlku místnosti...
27.8.2009 09:49 - Nachtrose
Merlin:mne klise nevadi :-)

A k tomu zoldakovi jeste: paladin teda asi pada, nicmene byvali vojak, jenz se uchylil k bohu by mohl byt dobry STR-based klerik. Zuzitkuje jak svuj bojovy vycvik, tak moc, kterou mu dany buh propujci. Ovsem za predpokladu, ze bude vubec ochotny mu neco propujcit. Jinak dalsi moznost je pak vlastne jakykoli class, jenz se v tom klastere de facto jenom "zasiva".
27.8.2009 09:50 - Merlin
Ušák: tak asi založíme/š...jeslti se přidají další, tak to tu pak bude nepřehledný :) (i když si říkám, tolik štrachů kvůliva jednomu nepovedenýmu dobrodružství :)
27.8.2009 09:52 - Nachtrose
Merlin + Uši^3: jak tak na vas koukam, tak to asi beru za spatny konec... :-)
27.8.2009 10:25 - Nachtrose
Jinak trochu k tematu zase: myslim, ze si muzete u mne skrtnout otaznicek. Pokud se nic vazne do te doby nestane, prijedu.
27.8.2009 10:31 - Merlin
Možná pojede s náma aji Martin zvaný Krtek - náš hráč (i když ten toho nakecá)
27.8.2009 10:32 - Sethi
A nebo krtek zvaný Martin...?

Vedle Kafíka by mě takový mazlík nepřekvapil.
27.8.2009 10:45 - Lotrando
Karel jede taky?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088772058486938 secREMOTE_IP: 44.211.35.130