Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
3.9.2009 20:47 - Dukolm
tak možná pojedu některým už sem situaci proč bych nejel nebo jel vysvětloval na conventiconu a přesně určím až tak těsně před akcí
3.9.2009 21:14 - Felouen
Uvažuji, že bych se také přidala a přijela, pokud by nikdo proti tomu nic neměl - přeci jen, formulka "Nový lidé+Rpg+Airsoft=One Hell of Fun" je strašně lákavá. No a pokud bych dorazila, tak nejspíš už v ten čtvrtek. :D Hele, pokud tu mapku chápu, tak se dá na Dálavu v pohodě dojít pěšky z té obce, ne? Vypadá to tak cca 1km a méně vzdáleně.

Nejspíš pojedu vlakem, je vás více co takhle pojede? Mohli bychom jet hromadně, ať je více zábavy (sice můžu vytáhnout GBA a pařit do setmnění, ale proč když je možnost mít společnost a bavit se).
3.9.2009 21:26 - Alnag
Felouen a spol.: Navrhuji organizovat dopravu blíže k termínu konání. Je možné, že ještě někdo odpadne, bude jasnější jaká jsou k dispozici auta (a odkud) a podle toho se to (snad) nějak rozloží.
3.9.2009 22:11 - Sosáček
Ja budto slohnu auto rodine nebo se dostopuju jako minule.

Ebone tys rikal ze jsi pozval Bifiho? At vezme rukavice 8)
4.9.2009 02:31 - sirien
Bifi nejspíš nepřijede (znáš to, chudáci Slováci, děsivá dálka)

Felouen: Byli i tací co to dali pěšky v zimě v třiceti centimetrech sněhu, takže myslim že vpohodě.
Nebo, samozřejmě, můžeš někomu kdo bude namístě zavolat ať pro Tebe sjede, běžná Dálavská praxe...
4.9.2009 06:02 - Nachtrose
sirien píše:
(znáš to, chudáci Slováci, děsivá dálka)


opatrne, bych si to mohl zacit brat osobne...
4.9.2009 07:29 - Jerson
sirien píše:
Byli i tací co to dali pěšky v zimě v třiceti centimetrech sněhu, takže myslim že vpohodě.

... a s motorovou pilou v jedné, bubnem prodlužovačky v druhé ruce a zbraněmi nazádech, ale všechno se zatraceně proneslo :-)
Z vesnice ne, dojít se to dá od autobusové zastávky a vřele nedoporučuju zkracovat si cestu podle mapy s tím, že "tady to projdu, tenhle rybník obejdu z druhé strany a jsem tam za hodinku, maximálně za dvě."
4.9.2009 08:55 - Sosáček
Byli i taci co v zime ve snehu zkurvili auto, zeano.
4.9.2009 08:58 - Jerson
Kteří to byli?
4.9.2009 08:59 - Sosáček
Nevim, zeptej se jich 8)
4.9.2009 09:01 - Jerson
Na Dálavě byly ve sněhu tři auta, tak když si vzpomenu na to poslední vedle Ebona a Siriena, zeptám se.
4.9.2009 09:10 - Sethi
Mám pocit, že se ani nemusíš unavovat vzpomínáním na to třetí. S touhle množinou si vystačíš.
4.9.2009 09:21 - Merlin
ehmmm..ale sníh neplánujeme, že ne
4.9.2009 09:36 - Sosáček
Muzu sehnat penovej hasici pristroj.
4.9.2009 09:38 - Felouen
Alnag: Zatím nic neorganizuji, je mi jasné že se toho může ještě hodně změnit, jen mne zajímalo jestli vůbec někdo plánuje, že by možná jel vlakem. :D

Sirien: No jasně, když si vzpomenu jak jsme šli s těžkými krosnami a mapou několik kilometrů na školní seznamovací kemp přes lesy, luka a nějakou tu vesničku, tak by to neměl být vůbec problém pokud by zrovna se nikdo kdo by mne svezl nenašel. :)

Merlin: Mnooo, docela by se hodil na sněžné války a hodně třeskutou airsoftovou bitvu. Teď už stačí jen zavolat Santu ať přijede o něco dřív a vezme sebou svůj Sněž! pytel. Hehehe.
4.9.2009 09:51 - Jerson
Merlin píše:
ehmmm..ale sníh neplánujeme, že ne

My ne, ale letos nikdy nevíš co přijde. Každopádně počítej s tím, že může být od -10 do +25. Na druhou stranu takovému Michalovi stačí na toto rozpětí jedny džíny a košile, takže ... zařiď se podle sebe :-)
4.9.2009 10:00 - Merlin
No mě sníh primárně nevadí. :) ani rozpětí teplot. Jen se ve větším chladu musím víc zahřívat a když je víc horko musím pít víc tekutin :).

Což mi připomíná...je v okolí něco, kde se nakrmím, případně něco, kde točí to co čecháčci považují za pivo? nebo si musím všechno dovést sám
4.9.2009 10:07 - Jerson
Merline, Dálava je ve skvělém prostředí, ve kterém je všechno na jednom místě, tedy co si přivezeš, to máš. Odpadlíci, kteří nutně potřebují trhat partu, aby mohli pít v hospodě se tam samozřejmě můžou vydat, nebudou postrádáni :-)
4.9.2009 10:07 - Nachtrose
Merlin píše:
Což mi připomíná...je v okolí něco, kde se nakrmím, případně něco, kde točí to co čecháčci považují za pivo? nebo si musím všechno dovést sám


Tohle zajima i mne, usetri to minimalne dalsi batoh potravin navic.

Felouen píše:
Zatím nic neorganizuji, je mi jasné že se toho může ještě hodně změnit, jen mne zajímalo jestli vůbec někdo plánuje, že by možná jel vlakem. :D


Vlakem nebo busem nebo kombinovane ( to vychazi nejkratsi ) ve smeru Hodonin/Breclav - Brno - ( Tabor ) - Budejice - Kaplice. Orientacne.
4.9.2009 10:09 - Lotrando
Merlin: počítám s průzkumem okolí. Jedno slušný jídlo denně přijde vhod. Poslední sraz měl tu výhodu, že bečka byla součástí programu, což bylo sympatické. Jak to bude teď netuším.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087747097015381 secREMOTE_IP: 54.196.27.171