Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
4.9.2009 10:10 - Nachtrose
Jerson: Pokud nejede clovek autem, tak tahat nekolik kartonu/bas piv s sebou je lehce neprakticke.
4.9.2009 10:11 - Nachtrose
Lotrando píše:
Poslední sraz měl tu výhodu, že bečka byla součástí programu, což bylo sympatické. Jak to bude teď netuším.


Na becku bych klidne prispel. S pivem i s kofolou.
4.9.2009 10:22 - Nachtrose
Mohl by nekdo do zahlavi hodit i GPS souradnice pro ty, co tam jeste nebyli?
4.9.2009 10:23 - Merlin
Lotrando: i já i Babaj budeme pochopitelně taky členy průzkumné výpravy....:)

add bečka..že by se mi chtěla tahat to se mi zrovna moc nechce (navíc jsem byl po minulé pár stovek ztrátovej :), což mě teda zase tak netrápí). Ale nechce se mi nic zařizovat..sem lenoch a navíc bečka s pípou zabere spoustu místa v kufru.

Jerson: dyž já raději piju v kolektivu :)
4.9.2009 10:27 - Nachtrose
Merlin píše:
Lotrando: i já i Babaj budeme pochopitelně taky členy průzkumné výpravy....:)


Tak si me taky pripoctete. Aspon jedno teple jidlo, ktere nebudu muset pripravovat sam, denne prijde vhod.
4.9.2009 10:57 - Jerson
Tedy když vás tak čtu ... no, co říct. Hledat občarstvovnu můžete a můžete si tam dát i teplé jídlo. Já (a další lidé) se raději spokojíme s tím, na čem se dohodneme, přivezeme a necháme udělat Ebona. I včetně toho, že budu pomáhat s těmi vedlejšími a úklidovými pracemi.
4.9.2009 11:05 - Merlin
Jerson: můžem? fakt? :D dííííííííííííííík
4.9.2009 11:27 - Jerson
Já se jen culím, protože takovéto odchody ze srazu jsem nikdy moc nechápal (a jedna výprava do hospody na srazu D20 mi to potvrdila).
4.9.2009 11:39 - Nachtrose
Tak je pravda, ze to tak nejak narusuje pak tu komunitu na srazu, na druhou stranu nehodlam sebou nest dalsi batoh plny jidla, polotovaru ci syroveho masa jen proto, abych si tam mohl varit. Zvlaste kdyz nejkratsi mozna cesta tam mi bude trvat kolem osmi hodin, coz by nektere ze surovin nemuseli ve zdravi prezit ( bez pouziti cestovni lednice, kterou jednak nemam a druhak by to bylo zase dalsi zavazadlo navic ). Tohle ja taky duvod, ze bych si klidne priplatil, pokud by byl sraz poradan s full servisem ohledne jidla a piti, ale bozuhel, neni v nabidce.
4.9.2009 11:45 - Beny
Nachtrose s kama že to jedeš? že by se to dalo třeba urychlit s nějakým řidičem...
Já nevim, já se tam jedu hlavně pobavit, takže doufám že se tam někdo nevytasí se zasedacím pořádkem a programem -:)))))) Rád nic neplánuju...

P.S. Ty GPS souřadnice by bodly, ať můžu začít krmit GPSku -:))
4.9.2009 11:47 - Merlin
Jerson: no to máš asi špatné zkušenosti...já s tím obvykle nemám problém. Navíc, nepředpokládám, že se bude jednat o přísně organizovanou akci, kdy se vyhlásí : 16,00 povídání o Křemílkovi a Vochomůrce, účast všichni :)))

ale ted vážně :) na minulém srazu d20 s tím nebyl vůbec žádnej problém, prostě kdo chtěl, jel se najíst. Vážně v tom problém nevidím a pokud někdo jde/jede někam na jídlo, proč ne? Ruší tě to v něčem? (pokud to není někdo z tvé hry co zrovna hraješ).
4.9.2009 11:49 - Nachtrose
Benýsek píše:
Nachtrose s kama že to jedeš?


Vlakem nebo busem nebo kombinovane ( to vychazi nejkratsi ) ve smeru Skalica - Hodonin/Breclav - Brno - ( Tabor ) - Budejice - Kaplice. Orientacne.
4.9.2009 12:00 - Lotrando
Jerson píše:
Já se jen culím, protože takovéto odchody ze srazu jsem nikdy moc nechápal (a jedna výprava do hospody na srazu D20 mi to potvrdila).


Já jsem už starší člověk a rád si užiju trochu pohodlí. Doufám, že tě to nebude rušit.

Benýsek: program .. posledně byl asi takovej ... bečka ... bang ... bečka ... mega bang ... pojďte něco hrát, je to d20 sraz :) ... ok dáme bečku a bang. do toho se někam vměstnalo DnD a Starwars a potom i Wod, který jsem zaspal. Jo a Pantheon, uzavíralo se tuším Bangem.
4.9.2009 12:02 - Nachtrose
Bang muzu vzit taky :-) ALe mam jenom treti edici, ctvrta zatim v cestine neni :-(
4.9.2009 12:21 - Jerson
Merlin - jo, občas mě tohle odjíždění ruší třeba právě kvůli těm hrám, ale to je můj problém. Prostě na sraz jedu proto, abych se socializoval, což znamená kromě jiných věcí i spolupráci při vytváření a konzumaci jídla.
Nicméně nepředpokládám, že bych tam s takovým přístupem zůstal sám, takže je mi vcelku jedno, kam se pojedete najíst. Na vycházku do hospody je to asi dost daleko a o žávné v okolí nevím.

GPS souřadnice bych viděl asi takto: 48°43'25.66"N, 14°35'34.469"E
A tady by měla být mapa
4.9.2009 12:30 - Alnag
Jerson: Myslím, že to bereš příliš militantně. Ono vzít sebou zásoby na 4 dny sice lze, ale přijde mi jaksi pohodlnější si je vzít třeba jen na dva, jednou zajet někam na jídlo, nakoupit a pak se vrátit. Drama bych z toho nedělal.

A předem upozorňuju, že při přílišné socializaci bývám agresivní, takže bych na tvém místě si až tolik socializace nepřál... :D
4.9.2009 12:35 - Nachtrose
Co to tam je to bile obracene "J"? Chatkovy tabor?
4.9.2009 12:37 - Lotrando
Alnag: zvažuju přibalit flintu na paintball, s ohledem na možnou příliš silnou socializaci :)

Jerson: my se družíme u bečky a Bangu
4.9.2009 12:59 - Beny
Lotrando brrr slovo socializovat u mě vyvolává husí kůži -:))

jo já se rád družim u bečky i u toho co je zrovinka k zakousnutí..
takže se zabízí otázka, co mě s Gabíkem naložíte dobrého do auta? -:)
4.9.2009 13:13 - Merlin
Jerson: no joo..dyž já jsem ale strašně plachej a stydlivej, tak já mám s družením problém:) každopádně s mýma blbýma kecama, budeš rád, že se mě zbavíš aspoň na oběd.

BTW: když se tak zamyslím, že je přihlášeno 40 lidí, přijede tak 30 a všichni se budou chtít socializovat v kuchyni při vaření. Joooo..to bude bžunda. A mám rád stejky, nežeru chřest a brokolici mám rád jen v polívce. Mám rád pivní psy a utopence. Nejím moc knedlíky a máčky, ale dám si mexický fazole nebo vařenou kukuřici. A prosím, mám rád hodně koření.

Lotrando: to zní jako výzva. Mám vzít bang? :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083294153213501 secREMOTE_IP: 3.81.222.152