Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
4.9.2009 13:18 - Lotrando
stopro
4.9.2009 13:19 - Merlin
Lotrando: akorát to bude bez bečky....(což je pochopitelně škoda)
4.9.2009 13:26 - Lotrando
objemově by to šlo nahradit petkovým pivem, takový ty 1,5l láhne, ale vůbec nemám tucha, jaký je z toho pivo.
4.9.2009 13:31 - Nachtrose
Pro mne jako nepivare pitny :-) Jinak beru litr pivne rezne, tequilu ( ale tu zunkneme s Merlinem ve dvou pry ), a ostatni se uvidi.
4.9.2009 13:33 - Merlin
no s bečkou se to nedá srovnat, nicméně zubr se docela dá :) když ho naředíš spritem, je uplně ideální. :)
4.9.2009 13:36 - Nachtrose
Merlin píše:
no s bečkou se to nedá srovnat, nicméně zubr se docela dá :) když ho naředíš spritem, je uplně ideální. :)


Uz jsem redil kdeco kdecim, ale pivo spritem? o.O
4.9.2009 13:36 - Lotrando
mě se chce blejt :)
4.9.2009 13:41 - Jerson
Opět se to začíná rozbíhat někam, kam se nechci dostat. Moje původní poznámka se týkala faktu, že pokud někdo chce jít večer na pivo do hospody, ať si tu hospodu najde sám, protože poblíž žádná není. Nic více a nic méně.
4.9.2009 13:43 - Sosáček
Ste dobra banda alkacu.

EDIT: hlavne Jerson.
4.9.2009 13:44 - Merlin
no...říká se tomu bavorská limonáda. Jinak to přímo vyrábí Krušovice pod názvem Radler.

Hele, čistě hypoteticky...ale fakt jen čistě...mám uvažovat o bečce?
4.9.2009 13:44 - Lotrando
Nachtrose píše:
Uz jsem redil kdeco kdecim, ale pivo spritem? o.O


to máš jako víno colou. ale už jsem to pivo se spritem koštoval a ... taková divná limonáda :)
4.9.2009 13:46 - Lotrando
Merlin píše:
Hele, čistě hypoteticky...ale fakt jen čistě...mám uvažovat o bečce?


já toho zas tolik nevypiju, aby to zas nezůstalo na Babaje :)
4.9.2009 13:47 - Merlin
Jerson: no nevím, já se ptal jak je to na místě se stravování a jestli je v okolí něco kde se dá najíst. tvoje odpověď (znalého okolí, narozdíl od nás neznalých): najděte si ji sami. je odpověď protivnýho dědka :)
4.9.2009 13:49 - Merlin
Lotrando: no na Babaje...:) vypila se :D

ale máš recht, nebude takový horko, takže asi půjdu do plechovek a pak něčeho dobrýho na ředění. pravděpodobně do něčeho z karlovarska :)
4.9.2009 13:49 - Nachtrose
Merlin píše:
Jinak to přímo vyrábí Krušovice pod názvem Radler.


Jo Radler, tak to uz znam ze sluzebnich cest do nemecka, ale nepil jsem to. Maj to tam jako alternativu na nealko pivo, jelikoz v nemecku muzou mit tusim 0.3 promile za volantem.

Merlin píše:
Hele, čistě hypoteticky...ale fakt jen čistě...mám uvažovat o bečce?


Na pivo sice nejak extra nejsem, a pokud piju palenku, tak uz vubec ne, ale na ty 4 dny jedna becka... do toho bych asi i sel.
4.9.2009 13:50 - Babaj
co to? becka pro mne?.. abych se po tom vikendu za ni jeste dokazal schovat :-) uz tak s tim mam potize :-)))
4.9.2009 13:56 - Gurney
Nachtrose píše:
Vlakem nebo busem nebo kombinovane ( to vychazi nejkratsi ) ve smeru Skalica - Hodonin/Breclav - Brno - ( Tabor ) - Budejice - Kaplice. Orientacne.

Pokud nepojedeme autem tak ve čtvrtek budem tím Brnem najisto projíždět a pokračovat nejspíš po stejné trase.

Nachtrose píše:
Uz jsem redil kdeco kdecim, ale pivo spritem? o.O

Už jsm ředil i pivo džusem a není to tak špatný :)

Merlin píše:
Hele, čistě hypoteticky...ale fakt jen čistě...mám uvažovat o bečce?

Já bych byl pro bečku, minule byla příjemná a v těch třiceti lidech s ní nebude problém :) jen by se to mělo vyřešit aby se ti to vrátilo.
4.9.2009 13:59 - Babaj
mno ja s vracenim mit potiz nebudu,, kdyz po ceste zpet se mnou bude moc trepat .-)
4.9.2009 14:01 - Nachtrose
Gurney píše:
Pokud nepojedeme autem tak ve čtvrtek budem tím Brnem najisto projíždět a pokračovat nejspíš po stejné trase.


Ja pojedu taky ve ctvrtek. Tak kdyz se podari, muzeme to nejak zkusit sesinchronizovat. Jinak ta trasa skrze Tabor je sice nejrychlejsi, ale na nejvic prestupu a poruznu kombinovane bus/vlak.
4.9.2009 14:02 - pipux
Merlin píše:
Hele, čistě hypoteticky...ale fakt jen čistě...mám uvažovat o bečce?

Ano :)

Aby se ti to vyplatilo, klidně nadsaď cenu. Není divu, že ses po minulé bečce dostal do mínusu ... nevím jak ostatní, ale já jsem měl výčitky svědomí z poměru toho, co jsem vypil/platil.

A že se ti bečka nechce tahat autem přes půl republiky, chápu. Nedala by se zařídit objednávka z nějakého místního pivovaru?

Nachtrose píše:
Ja pojedu taky ve ctvrtek. Tak kdyz se podari, muzeme to nejak zkusit sesinchronizovat. Jinak ta trasa skrze Tabor je sice nejrychlejsi, ale na nejvic prestupu a poruznu kombinovane bus/vlak.

Pokud Gurney a spol. nepojedou autem, pokud mi to vyjde v práci, pokud vyjdou tobě tvé chytáky a pokud vyjdou i ty problémy, o kterých ještě nevíme, že se objeví, tak se můžeme zkusit zesynchronizovat ještě víc :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088783025741577 secREMOTE_IP: 3.238.5.144