Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
4.9.2009 14:15 - Merlin
no, ještě hodně záleží na tom, kolik nás pojede (kufr auta není napínací)...btw. Babaji..vezmeš káru, že :) ať netrápím chudáka kocoura.
4.9.2009 16:04 - sirien
Nachtrose píše:
opatrne, bych si to mohl zacit brat osobne...

Není nutné, byl sarkasmus na účet některých našich starých známých existencí ještě z doby RPG F.

Dopis z Ganymed píše:
Byli i taci co v zime ve snehu zkurvili auto, zeano.

Di dopr* taky, tohle budu poslouchat snad ještě roky... za půlroku si na zimní Dálavu beru landrover a bude od podobnejch píčovin s řetězama klid.

Nachtrose píše:
Mohl by nekdo do zahlavi hodit i GPS souradnice pro ty, co tam jeste nebyli?

Mám dojem, že stačí dát na Mapy.cz do hledání Dálava, udělal sem tam marku.
4.9.2009 16:06 - Felouen
Merlin píše:
ať netrápím chudáka kocour

To bude hotový zvěřinec. :D Teď už jen stačí, aby někdo vyrobil a přinesl našívací odznáčky a můžeme z toho rovnou udělat skautský tábor:
Bobřík za vaření, bobřík za uklízení, bobřík za dobré airosft míření, bobřík za česání zvířátek, bobřík za nezapomenutí nakrmit zvířátka, bobřík o nejlepšího pijana, bobřík za.....(mwahahaha!)

Přiznejte se, kdo měl rád Bubíka, Dulíka, Kulíka a jejich skautský oddíl z Kačerova z bobřími čepičkami?
4.9.2009 16:24 - Nachtrose
Felouen píše:
Teď už jen stačí, aby někdo vyrobil a přinesl našívací odznáčky a můžeme z toho rovnou udělat skautský tábor


Tak je priprav a muzes zrovna pro sebe udelat Bobrika za siti ;-)
4.9.2009 16:26 - Sosáček
Bobri odil z Kachnova? Minul jsem neco?
4.9.2009 16:33 - Merlin
Felouen: kocour je moje auto :D
4.9.2009 16:33 - A15
Možností stravování a pivení je v Beňáku dost a dost.
Když trefíš cestu a poběžíš, je to na 20 minut (když ne, doptáš se ve Freistadtu).
Tj. 20 minut tam, rychlé pětipívo a 20 minut zpět. Za hoďku jsi zpět.... to někteří ani nezaregistrují.

Siriene, rovera neber! Do Dluhoští jede bus a pak pěšo - víš, že je to pěšky cca o 3 hodiny rychlejší :-)

Když už se bere ta zvířena, že bych vzal Žampacha? Jak moc velký citový vztah máte k těm kočkám a čokloidům ... ?
4.9.2009 16:36 - Felouen
Nachtrose píše:
Tak je priprav a muzes zrovna pro sebe udelat Bobrika za siti ;-)

To bych je spíše už radši vytiskla na barevné tiskárně za použití lepícího papíru, díky kterému by byla možnost to přilepit kamkoliv a jednoduše sloupnout. :D A pak by to byl bobžík za práci s Photoshopem/něčím podobným.:D

Dopis z Ganymed píše:
Bobri odil z Kachnova? Minul jsem neco?

Dopis z Bobžíkova? (;))
4.9.2009 16:40 - Felouen
Merlin píše:
kocour je moje auto :D

...LOL. Škoda. Bylo by zajímavé pozorovat, jak vychází spolu s těmi všemi hafíky.

Lethian: Copak je Žampach zač? Něco jedovatého, jako třeba had nebo tarantule? Nebo něco naopak ohromného, co by ty pejsky zblajzlo na jednom schramstnutí (hroch!)?
4.9.2009 17:21 - Babaj
Merlin píše:
Babaji..vezmeš káru, že :) ať netrápím chudáka kocoura.


mno vemu :-) coz o to a chces ctyrkolku s cd nebo bez cd?
4.9.2009 18:45 - sirien
Lethian píše:
Siriene, rovera neber! Do Dluhoští jede bus a pak pěšo - víš, že je to pěšky cca o 3 hodiny rychlejší :-)

Pěšky. Tos uhod. Hele, já si přírodu děsně rád užiju. Fakt. Dálavu fakt zbožňuju právě protože je tak odtržená od civilizace, nádherný místo. Ale procházky fakt ne. Cesta skrz přírodu je ideální v autě. Nebo na koni, samozřejmě. Nebo 70km/h na lyžích nebo snowboardu. Nemám nic proti sportování. Ale procházky a tůry mě nikdy nelákaly.
A toho landrovera si vezmu, protože mám s tou hnusnou zasněženou cestou nějaké nevyřízené účty :)
5.9.2009 01:43 - Jerson
Merlin píše:
rson: no nevím, já se ptal jak je to na místě se stravování a jestli je v okolí něco kde se dá najíst. tvoje odpověď (znalého okolí, narozdíl od nás neznalých): najděte si ji sami. je odpověď protivnýho dědka :)
Moje odpověď vycházela z toho, co napsal Sirien hned na začátku.

#42 12.5.2009 10:55 - sirien píše:
Lotrando, Lokken: Dálava je prostor který se nachází uprostřed pustého lesa ...

Ten popisek je dostatečně vypovídající. Ke zbytku jsem se už vyjádřil.
5.9.2009 08:48 - Jarik
Zmenil jsem zamestnavatele, a tak nemohu prijet ve ctvrtek.
Navic se na mne vali spousta studia do prace i na VS. Myslel bych, ze si mohu 2 dny urvat, ale chyba lavky.
Takze neprijedu ani v patek :(

Utrhnuvsi 2 dny si nechavam na DnDDay.

Takze ,pardon, pardon, pardon... nejedu.
5.9.2009 21:30 - Sathel
Zbyl nám z Conventiconu sud 50 l Kofoly. Vzala bych ho na Dálavu. Náklady vycházejí na 10Kč za půllitr - byl by zájem? Abych věděla, jestli má smysl to zařizovat.
5.9.2009 23:29 - Merlin
jasně :)
5.9.2009 23:33 - Sethi
Padesát litrů kofoly? To bude chtít hodně rumu...
5.9.2009 23:38 - sirien
aspoň deset, spíš dvacet, třicet pokud se má kofola stát pitelnou... :)
5.9.2009 23:42 - Sethi
Tak já pořád preferuju kofolu s rumem před rumem s kofolou...
5.9.2009 23:48 - sirien
Kdybys byla správný fanda pirátů ke kterým se hlásíš, tak bys preferovala rum oproti čemukoliv.
kofola s rumem < rum s kofolou < rum bez kofoly
5.9.2009 23:50 - Alnag
Sethi je krypto-ninja. Rum maskovaný v kofole je totiž správně sneaky... :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.04970908164978 secREMOTE_IP: 3.235.249.219