Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
5.9.2009 23:57 - Sethi
Abych ti nerozbila nos lahví kryptorumu.
6.9.2009 00:11 - Gurney
Bezva, do kryptorumu jdu, jestli ho budem pít nebo se s ním mlátit považuju za nepodsatný detail :)
6.9.2009 00:16 - sirien
neni potřeba bejt ninja na to dělat sneaky akce. Piráti taky uměj sneaky akce. Jenomže ninjové neuměj ne-sneaky akce tak chtěj aby to vypadalo že nikdo jinej sneakovat neumí, aby to vypadalo jako extra a ne jako lameřina a oni si nepřipadali tak blbě...
6.9.2009 01:28 - Lokken
I já proti kryptorumu nic nenamítám! Jdu nakoupit pár Havana Clubů...
6.9.2009 06:55 - Nachtrose
Jsem mile prekvapen poctem kryptorumistu zde. Nicmene zastavam nazor, ze kupovat na kryptorum cokoĺi vic nez tuzemak ci morskej vlk je bohapusta hereze.
6.9.2009 09:51 - Sethi
Mně je tedy z brambůrek tak nějak všelijak. Na grog jsou dobré a na pečení, ale jinak...

Uznávám, že s pozdními hodinami je už většinou jedno, co bylo dřív, jestli brambůrky nebo třtina, ale ty rána potom...
6.9.2009 11:05 - Merlin
:) mě taky nevadí ertepl bols
6.9.2009 11:58 - Lokken
Nachtrose píše:
...Nicmene zastavam nazor, ze kupovat na kryptorum cokoĺi vic nez tuzemak ci morskej vlk je bohapusta hereze...

No vidíš, a podle mne je skorohereze nazívat něco jako tuzemák rumem. Já tomu říkám líh s rumovým aroma. A když už to s něčím přehnat, tak rozhodně radší s kvalitním materiálem - i ty konce jsou pak milosrdnější...

Tak, to by bylo, jako alkoholik jsem se myslím prezentoval dostatečne, jdu sledovat spoiler nové mtg sady :-)
6.9.2009 12:16 - kin
Jak píše Lokken, tuzemák a spol. nejsou rumy...teda ne že bych se zrovna v rumech nějak vyznal, je mi po nich většinou špatně, jedinej kterej mi chutná je cpt. Morgan :)
Ale to je zase škoda ho míchat s kofolou... :)
(ale ta kofola využití nejspíš najde .)
6.9.2009 13:54 - Nachtrose
kin:taky zastavam nazor, ze kvalitni rum nemichat s kofolou. Morgana mam taky rad, idealne s limetkou a trtinovym cukrem. Neboli z nej po ranu palice a dobre se pije. Rekl bych, ze mozna i lip nez tequila.
6.9.2009 14:10 - Lokken
Nachtrose píše:
kin:taky zastavam nazor, ze kvalitni rum nemichat s kofolou. Morgana mam taky rad, idealne s limetkou a trtinovym cukrem. Neboli z nej po ranu palice a dobre se pije. Rekl bych, ze mozna i lip nez tequila.

CUBA LIBRE!
6.9.2009 16:11 - Jerson
A na otázku ohledně kofoly nikdo neodpoví?
6.9.2009 16:14 - Sosáček
A proc na ni neodpovis ty?
6.9.2009 16:17 - Sethi
Vždyť jsme na ni odpověděli v rámci diskuse o kryptorumu, ne?

Na druhou stranu, padesát litrů je docela hodně...
6.9.2009 18:11 - Jerson
Protože můj postoj ke Kofole jsem Sathel ukázal minulý týden :-) Kofolu piju, když není nic jiného nealkoholického.
6.9.2009 18:31 - Merlin
jerson: nevím co bylo nejasného na : "Mám ji vzít"..odpověd "Jasně"...ale tak, asi jsem to měl podat ještě jinak
6.9.2009 18:37 - Beny
Kofolu klidně vemte a 50 litrů zas tolik neni.. na to, kolik tam bude lidí -:))
6.9.2009 19:54 - Jerson
Merline, to byla taky asi jediná jasná odpověď. Na druhou stranu to není moje starost a Sathel třeba rozluští odpovědi snadno, takže se do toho nebudu míchat.
6.9.2009 21:56 - Felouen
ušiUŠIuši™ píše:
Na druhou stranu, padesát litrů je docela hodně...

No, jak řekl Benýsek, pokud přijede 30 lidí, tak stačí aby každý vypil litr a půl (1,6) a je vypito. Realisticky spíše ale si dá kofolu jen polovina, možná méně, což je dvojnásobek na osobu - 3 litry, což podle mě se v pohodě dá. Takže z mé strany - ano, beru! :)

Jinak, menší technická - je v datu konání Dálavy nějaký oficiální svátek (G nenašel) či školní/akademické volno? Mě totiž oficiální zahájení školy a výuka začíná 29.9 a vzhledem k tomu, že v harmonogramu jsou jenom letní a zimní prázdniny, tak přemýšlím jestli na první dva dny budu mít už rozvrh a nebo budu moci přijít na první dva dny D.
6.9.2009 22:09 - Nachtrose
Bečka kofoly pro cca 30 lidí na 4 dny? To bude i málo. Ale jo, taky beru.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083952903747559 secREMOTE_IP: 3.92.96.247