Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
6.9.2009 22:19 - Lotrando
Felouen: já si beru volno :)
6.9.2009 22:54 - Sosáček
Jerson píše:
Merline, to byla taky asi jediná jasná odpověď. Na druhou stranu to není moje starost a Sathel třeba rozluští odpovědi snadno, takže se do toho nebudu míchat.

Pak je tu ta moznost, ze na tom lidem nezalezi. Kdyz bude, fajn, kdyz ne, koho to stve?
7.9.2009 13:59 - Ebon Hand
Se mnou s kofolou moc nepočítejte, očekávám že jako vždy budu pít nealko až v neděli ráno..
Nejbližší hospodu jsem viděl v Benešově nad Černou, tam je i nejbližší obchod, nebo pak v Kaplici.
Pro bečku piva moc nejsem, stejně by jsme se nedohodli na značce. :-) Očekávám, že máš narážecí hlavu na něco z Moravy.
Program byl vždy velmi volný, ale bang jsem na Dálavě nikdy nehrál, asi móresy D20 srazu.
Ač se zde moc nestíhám vyjadřovat, počítám s tradičním Dálavskými činnostmi. Plánuji nový VELKÝ gril.
7.9.2009 14:09 - sirien
Píše:
Plánuji nový VELKÝ gril.

:)
7.9.2009 14:11 - Lotrando
Ebon Hand píše:
ale bang jsem na Dálavě nikdy nehrál, asi móresy D20 srazu.


což o to, když bude něco lákavého poblíž, proč se někam vláčet. Jde o to, aby jsi to všechno zvládnul.

*slovo móresy má pro mě negativní zabarvení, vykládám si to správně?
7.9.2009 14:13 - Merlin
jééé.tak jerson už mi vyhuboval, že nechci společně vařit, ebon mi vyhubuje, že chci hrát bang .....prosím, prosím, co se tedy smí? :)
7.9.2009 14:17 - Felouen
Merlin píše:
prosím, prosím, co se tedy smí? :)

Sbírat bobříky.
7.9.2009 14:20 - Sosáček
Za timhle ucelem byl na Dalave tak akorat asgarden ...
7.9.2009 14:22 - Lotrando
huh? kdo to, co to?
7.9.2009 14:24 - Felouen
Lotrando píše:
huh? kdo to, co to?

-> Dopis z Ganymed píše:
asgarden


Sbíral bobříky. Jenže byli živí. A tak mu utekli. Chudáci. Mohl být bobří špíz.

A mě je z těch špaget špatně. :D A tlemím se u toho.
7.9.2009 14:27 - Merlin
já bobra nemám rád :)
7.9.2009 14:31 - yokuzava
Bobr se da odstranit celkem snadno :)
7.9.2009 14:31 - yokuzava
... ehm, kuck kuck. "Rozpacite se drbe za uchem"
7.9.2009 14:32 - Felouen
Já radši letím hrát MM2, než se mi ty špagety uleží. Jinak by některé mé poznámky byly až moc šílené. :D
7.9.2009 14:51 - Jerson
Merlin píše:
tak jerson už mi vyhuboval, že nechci společně vařit, ebon mi vyhubuje, že chci hrát bang .....prosím, prosím, co se tedy smí? :)

Jerson ti vyhuboval, že chceš jít chlastat do hospody, to si nepleť.
Navíc jestli v tom co Ebon napsal vidíš nějaký zákaz Bangu pro svou osobu, tak nechápu tvůj algoritmus vyhodnocování vstupních informací (: )
7.9.2009 15:20 - Merlin
Jerson: nejspíše bude chyba v matrixu a ani tvé vyhodnocování informací není zrovna košér:

merlin Což mi připomíná...je v okolí něco, kde se nakrmím, případně něco, kde točí to co čecháčci považují za pivo? nebo si musím všechno dovést sám

co na tom nechápeš? nebo to chceš nějak přeložit do srozumitelna? :)
7.9.2009 15:35 - Alnag
Já myslím, že tu máme takový "střet civilizací". Lidé odkojení Dálavou předpokládají, že to proběhne podle již daných tradic. Lidé odkojení posledním d20 srazem předpokládají podobnou situaci jako posledně. Výsledkem bude (už se na to asi psychicky připravte) nějaký mix obojího. Už proto, že obě skupiny jsou natolik rozsáhlé, že nějaké prosazení většinového principu nezafunguje.

Navrhuji to brát tak jak to je, tedy d20 sraz na Dálavě a prostě přijímat tradice z obou stran s otevřenou myslí a nikoliv apriorní napružeností (co nám ta druhá skupina bude sakra povídat...)
7.9.2009 15:39 - Jerson
Merline, po včerejšku a dnešku mám nárok nechápat i oslovení.
7.9.2009 15:46 - Merlin
Jerson: to úplně nechápu? (sakra tady je toho nechápání nějak moc) :D
Alnag: já nikoho neposuzuju a ani se kvůli tomu nechci pružit. Jen mě trochu zarazilo, když mě chce někdo organizovat, nebo posuzovat mé stravovací návyky :) Mě taky nevadí, když někdo jí brokolici...já ji nemusím.
7.9.2009 15:58 - Lotrando
Alnag: střet civilizací to bude, ale já se ho nebojim. Popravdě, ze začátku to vypadalo o trošku víc dálavsky, zatímco poslední dobou to vypadá o dost víc vyrovnaně. Plusem je rozhodně přítomnost několika nových jedinců na Kostce. Můj program tedy asi bude obhlídka VELKÉHO grillu, okukování Dárku, hraní Kafíkova Horroru a mezi tím bang a pivko. Ne nutně v tomto pořadí.

Už aby bylo 1. října.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082765102386475 secREMOTE_IP: 54.208.238.160