Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
Autorská citace #61
12.5.2009 19:01 - Alnag
Lokken: Obávám se, že ten termín už zabraný je. Věř mi, že kdyby byl volný... už bych po něm skočil. :)
Autorská citace #62
12.5.2009 19:16 - Sethi
málo ses rozběhl.

říkala jsem ti, že ten fleet-footed feat není jen fluffová perlička.
Autorská citace #63
12.5.2009 19:27 - Lokken
Sethi: :-D tak po něm(tom termínu!) skoč ty!

Alnag: škoda, no. Hm, 28.10. je středa, to by bylo asi trochu moc úterý/středa až něděle...

Edit: ale možná by šlo pátek 24.10.-středa 28.10...
Autorská citace #64
12.5.2009 19:33 - Alnag
Lokken: Myslím, že bude lepší když uděláme spíš intenzivní víkend...

Píše:
Edit: ale možná by šlo pátek 24.10.-středa 28.10...


To bych fakt neviděl jako reálné.
Autorská citace #65
12.5.2009 19:43 - Lokken
Alnag: no asi nám nic jiného nezbyde. Budeme muset omezit bang, no... :-)
Autorská citace #66
12.5.2009 19:47 - Sethi
já se žádného bangu neúčastním, to vám můžu slíbit už teď.
Autorská citace #67
12.5.2009 20:22 - Jerson
Tak mě napadlo - za jakým účelem jezdíte na srazy? Já osobně kvůli tomu, abych si popovídal s lidmi a hraní čehokoliv je vedlejší. Na prvních srazech jsem hrál dost, ale postupem času si myslím, že to popovídání je mnohem lepší než herní maraton.
Autorská citace #68
12.5.2009 20:24 - andtom
Sethi: Hmmm, silné předsevzetí ... obávám se však, že vezme za své. Stačí postávat kolem a přijde to samo. Vím, o čem mluvím :)
Autorská citace #69
12.5.2009 20:33 - Lokken
Jerson: za sebe musím říct, že si chci jednak:
za 1)zahrát něco nového/s někým novým,
za 2)samozřejmě si pokecat o všem možném také s novýmí lidmi/lidmi které často nevidím.
Takže od každého trochu by mi vyhovovalo.
Autorská citace #70
12.5.2009 20:41 - Sethi
andtom: ujišťuju tě, že bang, jak ho chápu já, se mi vyhne obloukem. i kdyby to měl být oblouk o poloměru rovném délce kopí, které pro ten účel použiju =) a musím říct, že tvůj komentář tomu moc nepomáhá =D

jerson: podobně jako na cony, jezdím kvůli socializaci. ty věci kolem jako hraní jsou sice fajn, ale pro mě je to hlavně pobyt ve skupině, abych si pak více cenila toho, že můžu být tu a tam sama =)
Autorská citace #71
12.5.2009 20:56 - Gurney
Alnag: Jenže když to uděláme takhle víkendově tak je to pátek tam, v sobotu dáme párkrát beng :) a v neděli zas jedem.

Jerson: Jednak pokecat si, ale jednak taky zahrát rpg které si jinak nezahraju (třeba z WoD bych u nás asi těžko protlačil něco jiného než Vampiry) a přitom okoukat zas nějaké ty GMovské praktiky. Jo a po posledním srazu taky rozstřílet šerifa, MUHAHA!!... ehm tedy trochu vypomoct, že jo šéfe...
Autorská citace #72
12.5.2009 21:02 - Alnag
Můžu se zkusit zeptat Sathel, jestli by se to nedalo otevřít už ve čtvrtek večer. Ale vzhledem k tomu, že by si pracující i tak museli vzít v práci volno, aby to překlenuli k Lokkenovu návrhu tak je jednoduší si vzít volno v pátek ne?

Rozumím tomu, proč jsou 2 plné dny lepší než jeden plný den, ale to, že jsme měli jednou výjimečné štěstí na kalendář nám nezaručí, že to tak bude pořád.
Autorská citace #73
12.5.2009 21:10 - Jerson
Tři dny jsou málo, protože z toho jsou vlastně dva dny a prakticky jen sobota. Zato když se začně ve čtvrtek, tak je to prakticky i pocitově polovina týdne. Taky je volný 17. listopad v úterý - tedy je to svátek, ne?

Btw. Bang je pro měkoty. Když už střílet, tak něčím co opravdu střílí (: )
Autorská citace #74
12.5.2009 21:16 - Lotrando
čím víc dovolené v práci, tím menší šance na účast, jeden den na dojezd je až až
Autorská citace #75
12.5.2009 21:17 - Alnag
Jerson: Na začátku října je ještě šance, že bude hezky. O polovině listopadu si iluze nedělám.
Autorská citace #76
12.5.2009 21:29 - andtom
Svoji účast vidím zatím žel spíš bledě, upřesním časem.

Sethi: Nic proti gustu, ale jet kvůli socializaci a nezahrát si bang má ještě rozporuplnější nádech než jet kvůli socializaci a abstinovat :)
Autorská citace #77
12.5.2009 21:50 - Lokken
No, pokud si dám předsevzetí o bangstinenci, tak by pátek až neděle mohly stači(=budou muset!). Jasně, dýl by bylo lepší, ale kde nic není, tam ani... I tak to snad bude zábavná akce.

Co se týče toho počasí issue, je to tak moc relevatní? Stejně budeme trávit většinu času uvnitř, takže pokud se to dá nějak rozumně vytopit, abychom tam zvláště po večerech nemrzli, je mi docela jedno jestli je červenec/listopad.

Sethi: no socializace je samosebou nejdůležitější část, v tom si nesmíš nějákým bangem nechat zabránit... :-)
Autorská citace #78
12.5.2009 21:55 - Alnag
Lokken: Ty ještě neznáš Jersona, že? :)
Autorská citace #79
12.5.2009 22:03 - Lokken
Alnag: jen odtud, proč? je to tak důležitá proměnná?
Autorská citace #80
12.5.2009 22:05 - Alnag
Jen že bych si dovolil upozornit na jednu jeho větu:

Jerson píše:
V mém případě je Dálava jistá, stejně jako to že hodlám přivézt plnou tašku výzbroje pro jeden útočný oddíl :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09401798248291 secREMOTE_IP: 3.236.139.73