Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
7.9.2009 16:03 - yokuzava
:) aaachjoooo....., zacinam stale vice litovat ze tam nebudu. Takovejch zajimavejch veci se tam bude dit. Tak aspon doufam ze se mi podari hrat-prihlizet na DnD day predtim.
7.9.2009 17:42 - Ebon Hand
Yokuzava: takovej je život.. a neboj, na lámání chleba dojde týden před odjezdem, to se teprve ukáže, kdo to s tím odjezdem myslel vážně. Přibude k tobě ještě slušná skupinka osob.
Slovo móresy ve mě nebudí nic negativního, má náboj to ano. Je to hezké slovo, které se už málo používá. Celý můj příspěvek bylo konstruktivní shrnutí několika stránek tlachání. Pokud tam někdo našel něco negativního, tak vyčetl něco, co nebylo v příspěvku uvedeno.
Specielně u tebe Merline jsem čekal, že budeš reagovat spíš na to pivo.. :-)

Každopádně pro nové návštěvníky to bude určitě zajímavé překvápko. Předběžně se můžete modlit, aby nemrzlo. Dost mrznou zadky v kadibudce a nedá se v nich dlouho diskutovat.. :-)
7.9.2009 18:14 - Jerson
Ebone, vždyť sraz je na začátku října. Jak znám Iridina, tak se rýáno ještě půjde osprchnout / osvěžit do řeky, protože voda bude mít celé čtyři stupně nad nulou :-)
7.9.2009 19:01 - Merlin
Ebon: Já jsem děsně tolerantní :D
8.9.2009 10:23 - A15
Ebone, potřeboval bych radu moudrého mistra a gril gurua. Jak se nakládá maso?
Ptal jsem se starších, ptal jsem se všech, každý na mě hleděl, jak na pytel ...
Prosazoval jsem mou sendvičovou metodu: kus mrtvoly, glutamát, kus mršiny, glutamát...
ale jediné, co jsem se dozvěděl je, že jsem prý debil.
S tím souhlasím, ale moc mi to nepomohlo.
Nuže, máš nějaký recept, jež nepodléhá licenčním poplatkům, cenzuře, a tak a lze jej veřejně odhalit?
8.9.2009 10:25 - A15
A propos, proč nejsem mezi přihlášenými?
Protože ses nepřihlásil.
A proč jsem se nepřihlásil?
Páč jseš blb!
Aha, tak to jo.

Mohl by někdo s právem zápisu přihlásit jednoho blba? Oba děkujeme.
8.9.2009 11:01 - Sathel
Ajeje, už se tu zas rozšiřují fámy o mrazivé Dálavě :-) Pro ty, kdo tam nikdy nebyli, prosím prohlédněte si fotografie zde. Je vidět, že Dálava je uprostřed lesů ohraničená řekou Černou. Do nejbližší hospody je to na pěšky moc daleko a komu by se chtělo řídit, že? Takže doporučuji basu piv s sebou a nějaký ten rum na mix s Kofolou.
8.9.2009 11:35 - Nachtrose
A co se tyce dalsiho vybaveni? Spacaky, deky, stany a tak vubec?
8.9.2009 11:45 - Jerson
Na Dálavě je dost matrací pro celou rotu, takže místa na spaní je dost. Stačí spacák nebo deka.
8.9.2009 12:27 - Ebon Hand
Lethian: Vždy budu vycházet z toho, že maso je už osolené a okořeněné (v některých případech (steaky) i naklepané).
Nejlehčí je rozmíchat olej s pár lžícemi plnotučné hořčice, maso v tom opatlat a nechat odležet. Doporučuji ještě vylepšit lžící sojovky, případně worchestru, u steaků ještě cibulí nahrubo. Pokud ji nakrájíš najemno, bude ti zůstávat na masu a pálit se při pečení.

Další dobrý recept je tzv. zamřelé maso, dělá to chuť zvěřiny. Rozmíchej červené víno s pár lžícemi hořčice, panák sojovky nebo worcestru, lžička cukru, lžíce nového koření a pár bobkových listů, rozdrcený česnek.

Barbeque: do vývaru, v nejhorším vody rozmíchej několik lžic medu, pár lžic protlaku nebo kečupu, hořčice, šťáva z půlky citronu a něco pálivého chilli, nebo tabasco.

Ideálně v tom maso nechat celý den.
Dobrou chuť. :-)
8.9.2009 12:33 - Sathel
Berte spacáky, bývá k ránu dost zima. Matrací je opravdu dost, takže karimatky netřeba. Doporučuji deku, pokud nejdete pěšky.
8.9.2009 12:44 - sirien
Spaní: Ráno nebývá zima, když se najde nějaké individuum co je vzhůru do čtyř do rána/co si na chvíli vstane (ehm, haha), a z dobré vůle ve čtyři ráno ještě pořádně přitopí.
Bohužel, obvykle je takových individuí dost poskrovnu, takže ráno zima bývá, takže spacák/teplá deka je nutnost :)
Vzhledem k tomu že obě strany podkroví jsou zleva doprava plné žíněnek (která dobrá duše je tam natahala?) a ještě nějaké přebývají tak je karimatka vysloveně zbytečnost.

Jídlo/pití rozhodně s sebou. Dálava má plně vybavenou kuchyni - jsou tam velká kamna na vaření, dřez, tekoucí voda (ehm... no, v únoru chvíli nebyla :D ) je tam i nádobí a příbory a tak (ale pokud má někdo oblíbený hrneček nebo ostrý nůž tak ten se neztratí). Jo - je tam i lednice, ale zase neni gigantická, neřikám abyste přímo šetřili, ale zase uvážlivě (plato jogurtů snad nikdo nepotřebuje atp.)

Nejbližší hospoda je... dááleko, možná že by se našel nějaký člověk co by to odřídil, ale spíš ne. Na druhou stranu - k čemu hospoda když je Dálava (kdo nezná pochopí), takže alkohol s sebou.

Nejbližší obchod je dáááleko, nicméně do obchodu by se snad už v případě zásadního opomenutí nějaký řidič našel.

Prostory: Velká kuchyň, véélká jídelna na kdeco (sem tam bývá plná deskovek a kartiček, jindy pokec skupin a tak), nahoře spaní ve dvou velkých místnostech (přes den se tam sem tam hrají RPGčka), venku tři chatky kam se dá případně zašít na klidné RPGčko (všechny mají kamna případně), venku je nějaké posezení pro hezké počasí a pak je tam ohromná louka kdyby někdo plánoval něco venkovního a celé to je obklopené lesem, kde nic a nikdo neni.
8.9.2009 12:44 - Merlin
Ebon: česnek..hooodně česneku nemůže uškodit
8.9.2009 12:47 - Merlin
Sirien: tvůj popis je naprosto vyčerpávající a super...určitě si z něj vezmu víc, než "Zjistěte si to sami" :))
8.9.2009 12:54 - Ebon Hand
Při mém vaření, není žádný recept definitivní. Takže každý dle své chuti. :-)
8.9.2009 13:02 - Lotrando
Ebon: recepty zní slibně, něco jsem znal, něco zas ne

Sirien: konečně slovo do pranice místo tajemných náznaků. beru to tak, že je všude daleko, takže nakoupím někde cestou a přivezu co budupotřebovat. přesto, budeme tam docela dlouho, takže jeden nájezd na místní proviantní sklad v podobě supermarketu asi bude nutnost.
8.9.2009 13:03 - A15
Ebone, já myslel nějaký kuchařský recept, ne alchymii pro experty! :-)

Add Merlin: v tom případě prosím o zřetelné označení mršin písmeny P (poživatelné) a B (biohazard), aby nedošlo k záměně a následnému úhynu osazenstva.
Ideální stav by byl obarvit mrtvoly B zelenou barvou a marinovat sirovodíkem, pak se to nebude plést a nedojde k letálnímu omylu.

Hodlám fotit podzimní žoužel a nějaké ty sansety. Tudíž objednávám/zařizuji slunečno. Tudíž bude k ránu zima... noci budou chladné a meze vlhké, tak pozor na vaječníky!
8.9.2009 13:06 - Merlin
Vaječníky nežeru...ani želvy
8.9.2009 13:07 - sirien
Podle Ebonovy rady s hořčicí a olejem sme tuhle s kamarádem na chatě dělali steaky a dopadly suprově, hořčici a olej sme dali teda půl napůl, takže se tou hořčicí to maso nasáklo trochu víc, ale to nám rozhodně nevadilo, chutnaly trochu nezvyklejc ale rozhodně ne špatně.
Naložený sme to nechali tušim že asi den a stačilo to, i když nepopírám že nechat to tam dýl nemusí být naškodu.
8.9.2009 13:17 - Beny
sirien ještě droubnou maličkost, jak je to s kvalitou příjezdové komunikace, nedisponuji něčím jako je SUV abych byl v klidu a neřešil to a nerad bych někde nechával po lesní/polní cestě komponenty svého miláčka -:))
A taky povezu hafo proviantu a Lotranda s Gabíkem, né že bych se jich tímto chtěl nějak dotknout..

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086382865905762 secREMOTE_IP: 54.226.226.30