Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
14.9.2009 17:05 - Hugo
Jestli se nestane nejaka katastrofa tak dorazim... Zkusim to uz ve ctvrtek, ale radsi nic neslibuju... Berte to jako zavaznou prihlasku, jen mozna dorazim ne ve ctvrtek ale az v patek...
14.9.2009 18:53 - Merlin
tak mě zajímá..od kdy v ten čtvrtek plánujete dojezdy? těžko říct, kdy dorazíme my z předuralí...cesta je přes tři hodiny...
14.9.2009 18:58 - sirien
nejspíš někdy odpoledne... těžko říct...
14.9.2009 19:15 - Sethi
Já ještě nevím, jak budu mít rozvrh, může se taky vesele stát, že přijedu až v pátek. Tak jako tak mám nejspíš vůz, takže se to pořeší nějak za běhu.
14.9.2009 19:46 - Nachtrose
Kolem pul devate ve ctvrtek vecer bych mel byt v kaplici. Odtud pak budu potrebovat taxi.
14.9.2009 20:36 - Lotrando
my jedeme po šichtě, takže počítám mezi osmou a devátou
14.9.2009 21:43 - A15
Nachtrosi, já tam budu také tak nějak. Takže vezmem bus nebo ti ukážu krásy pěší turistiky. Neboj, je to daleko a ještě do kopce.
15.9.2009 01:03 - sirien
Nachtrose: Mi pošli zprávu a vyzvednu Tě (nebo Tě někdo vyzvedne) a cestou zpátky můžeš Lethianovi zamávat v jeho zdravém a sportovním životním stylu...
Ideální by ale asi bylo kdybyste se vy přijíždějící nějak dohodli na spojích aby se do Kaplice nejezdilo pětkrát co půl hodiny... i když ono se to většinou nějak seskládá.
15.9.2009 09:18 - yokuzava
Haloooo, pojede prosim nekdo ze severnich cech? :)
15.9.2009 17:16 - Ebon Hand
Já jedu taky ve čtvrtek po práci. Takže přijedu určitě za tmy. Myslím tak v devět.
17.9.2009 10:38 - Felouen
Napadlo mě, poradil by mi někdo co vlastně mám vzít sebou za jídlo a kolik toho? Zatím jsem totiž byla jenom na táborech/chatách kde se přinesly rovnou peníze, tak abych věděla co tak asi mám přitáhnout (např. dva bochníky chleba, 3kg masa, dvě Rámy, jedno mléko, pět salámů atd.).

Má někdo na starosti organizaci jídla, když přijede tolik lidí? Nebo se ještě nestalo, že by byl něčeho nadbytek ("Takže, copak to tu máme? Tři pytle brambor, dvacet chlebů, tři másla a...jedno deka šunky. Tak to vypadá na šunkofleky s chlebem." "Bez šunky." "Jo, tak nějak.")?
17.9.2009 10:38 - Felouen
Jo a já nejspíše možná také přijedu až v pátek, ještě nemám rozvrh.
17.9.2009 12:37 - Ebon Hand
Obecně je jídlo vlastní, akorát obvykle večer se udělá nějaké společné, nejčastěji grilování. Na to je potřeba vzít suroviny.
Týden před odjezdem to začnu řešit. Nyní je moc brzo. Je potřeba oloupat sestavu od lidí, kteří si myslí že jedou, ale nakonec stejně odřeknou, aby si úkoly rozebrali jen ti, co tam skutečně dorazí. :-)
17.9.2009 12:59 - Felouen
Okay! :)
17.9.2009 13:02 - Nachtrose
Osobne bych nejradeji nekoho delegoval, kdo nakoupi i pro mne. A nebo by se mnou zajel do nejakeho kramu treba v patek. Ale jak psal Ebon, jeste je na konkretni reseni celkem brzo.
17.9.2009 13:06 - Jerson
Felouen, pár drobností - chleby zatím vždycky přebýval. Vezmi si jen tolik, kolik ho skutečně sníš, je vcelku zbytečné brát víc.
Vezmi si nějaké instatní / trvanlivé jídlo v malých porcích jako železnou zásobu, a pak to co jíš obvykle a nevyžaduje to moc práce s přípravou. Plus to, na čem se dohodneš s ostatními.
17.9.2009 14:14 - Babaj
dobra rada nad zlato :-)

neuskodi, ale zato nepomuze :-)))
17.9.2009 14:36 - Felouen
Jerson píše:
železnou zásobu,

Ooo, iron rations! Už si začínám připadat jako v ADOMu. Díky za radu! :)
17.9.2009 15:06 - Jerson
No nikdy nevíš. Ještě mě napadlo doporučit vzít MRE, ale tak zelený mozek nejsem. Zatím (: )
18.9.2009 08:01 - yokuzava
Felouen, ty hrajes ADOM? :) To bys byla prvni divka-zena-pani ;) o ktere vim ze to hraje.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077616930007935 secREMOTE_IP: 3.215.79.206