Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
20.9.2009 00:28 - Alnag
Já doufám, že mně nějaká dobrá duše vezme, nerad bych šel pěšky... ale netrvám na tom, že to musí být sirien :D
20.9.2009 16:04 - sirien
Mám namysli přímo odjezd z Prahy se mnou. To že se pak budu pro někoho případně stavovat v Kaplici je věc úplně jiná.
20.9.2009 16:05 - Alnag
To já myslel... pěšky celou cestu :D
20.9.2009 18:31 - Magus
bTw
Nechci nic rikat ale Milamber furt nêkde lice a tady nebyl 100 let tak newim nevim dal bych ho do Mozna prijedou...
20.9.2009 18:52 - Felouen
Alnag píše:
To já myslel... pěšky celou cestu :D

Lol, z těch všech historek to vypadá, že ty výkřiky hrůzy, které měly padat o DnD Day ale nepadaly (pokud ano, tak byly neslyšné), nakonec budou padat při jízdě jistým...autem....

Já ještě nevím jistě v který den budu moci jít na Dálavu (čt/pá), ale ať to vyjde jakkoliv, tak pokud by se našlo volné místo v nějakém autě, bude ráda a bude mi jedno kdo ho řídí (pokud řídí tak, že se u toho nevybourá). :D
20.9.2009 19:26 - Sosáček
Já to vídím asi na pátek, takže bych se buďto nacpal k ušatce pojede-li v pátek, nebo vzal vlastní auto. Leda bych měl jet úplně sám, to pak nemá smysl a asi bych se dostopoval.
20.9.2009 20:50 - sirien
Mňo, tak já jedu na... 80% ve čtvrtek, nicméně, pokud nedám úterní zkoušku z matematiky (a nestane se zázrak že by se v sobotu uvolnilo místo... což se stát může), tak bych musel příští týden v pátek a jel bych tudíž až v pátek... tak na 20%.
Věřte mi že zatraceně doufám že pojedu ve čtvrtek :D
21.9.2009 09:01 - Lotrando
a doufáš proto, že nás chceš tak moc vidět? nebo snad proto, že nechceš na opravnej termín :)
21.9.2009 16:38 - Meldin
Ahoj, zatím to vypadá tak, že pokud bych jel, tak to bude v pátek odpoledne a vracel bych se v sobotu večer. Bylo by tam případně místo k přespání jen na jednu noc?
21.9.2009 16:59 - Sethi
Ušatka má ve čtvrtek školu do večera, takže by to viděla asi spíš na nějaký dřívější čas v pátek. Vůz je stále v jednání, uvidím během týdne, taky podle toho, co se vyvrbí s ostatními.
21.9.2009 18:35 - sirien
Meldin píše:
Bylo by tam případně místo k přespání jen na jednu noc?

np
21.9.2009 19:21 - Meldin
sirien píše:
np


Není nad stručnou odpověď :-)
21.9.2009 23:44 - Felouen
Tak já nakonec stopro nic nemám v pátek, a ve čtvrtek mi poslední seminář končí ve tři čtvrtě na čtyři. :D Takže pokud by někdo byl ochotný mě svézt, super, pokud ne, nevadí, vezmu si vlačisko. :)
22.9.2009 07:12 - Jerson
S Ebonem jsme se dohodli, že automatické zbraně nejspíš nepovezeme, protože s manuálními zbraněmi se proti nim stejně nedá bojovat.
22.9.2009 12:01 - sirien
Tak s tou plynovkou to proti těm elektrikám šlo vcelku dobře...
22.9.2009 13:09 - Jerson
S plynovkou ano, ale tu mám jen jednu. Manuálů máme dohromady asi šest.
22.9.2009 13:54 - sirien
Ok, tak na Dálavu jedu ve čtvrtek. Vzhledem k tomu že se nikdo nepřihlásil, předpokládám že jsem velmi prozřetelně nikomu nesliboval, že bych ho bral... takže otázka zní, kdo má zájem se odvážit sednout do mého auta?
Odjezd z Prahy ve čtvrtek ideálně někdy krátce po poledni, kdyžtak pozdějc, pokud by bylo potřeba...
22.9.2009 13:56 - Nachtrose
Sirien: skoda, ze jedes ze spatnyho smeru.
22.9.2009 14:00 - sirien
Nachtrose píše:
Sirien: skoda, ze jedes ze spatnyho smeru.

nn, já jedu ze správného směru.

(na večírku v Orlím hnízdě pozvedne Stierlitz číši a praví: "Na naše vítězství!".
Müler s Bormanem se na sebe usmějí a Borman praví: "Ne ne, na naše...")
22.9.2009 14:17 - Felouen
No, já odvahu mám, ale seminář mi končí až ve čtyři, takže pokud by se nenašlo více lidí, jenž by si vezl a potřebovali by vyrazit až později, tak já v pohodě pojedu později s někým jiným/vlakem. Ale docela by mě zajímalo, jak jsi říkal, že bereš na Dálavu ty dvě roztomile chlupaté nudličky, jak je vlastně vozíš v autě? Jsou v přepravkách jako kočky, nebo volně hupsají po sedačkách a lidech na nich sem a tam? :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071588039398193 secREMOTE_IP: 52.91.0.68