Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
22.9.2009 14:23 - sirien
sem počítal s tim že se najdou lidi co budou potřebovat jet po čtvrtý... ale matně sem doufal že by mi to poledne mohlo projít :)
22.9.2009 14:30 - Felouen
Hehe. :D

A nudličky? :) Jak je to s ňafíkama, tedy pokud nenacházíš tyto termíny urážlivé (někteří lidé jsou hákliví na svoje mazlíčky)?.
22.9.2009 14:53 - Goran
Přijedu až v pátek.

Můžu vést hry v Chuti magie, Ogu a případně Tribe 8, ať nejsem jenom pasivní konzument.
22.9.2009 14:54 - Felouen
O čem je Chuť magie?
22.9.2009 14:59 - Alnag
sirien píše:
otázka zní, kdo má zájem se odvážit sednout do mého auta?


Vždycky jsem toužil spáchat sebevraždu... :D
22.9.2009 15:27 - Goran
Harry Potter, hraje se za učitele a magie je silně návyková. Někde v články >> produkty (nebo poblíž) jsou pravidla, i když do srazu možná hodím další modernizaci. Tenhle systém je přímo dělaný na frašku s velkou dávkou vzájemného svinění. 8)
22.9.2009 15:36 - Alnag
Pravidla jsou tu.
22.9.2009 15:39 - Lokken
Já se bohužel musím přesunout do pravděpodobně nepřítomných - pobočka firmy, kde pracuju, se koncem října uzavírá, a tak asi nebudu mít volno a taky musím vydělávat dokud je kde :-(

Gurneymu a všem co si chtěli zahrát SW se omlouvám, snad to vyjde jindy(ne na FFS, ten taky asi nestihnu :-/)
22.9.2009 19:02 - sirien
Chuť magie bych si konečně mohl zahrát...

Fakulta elektrotechniky: chundelaté nudličky jsou slušně vychované a sedí pod zadními sedačkami. Někdy se začnou nudit a nevychovaně se cpou na ně. Byly časy, kdy jsem měl jen jednu nudličku a v těch dobách jezdila vepředu, když se začala nudit tak se pak rozhlížela po okolí, doteď si pamatuju cestu kdy jsem asi třikrát požádal vedlesedící Sathel ať prosím ve 150tce nepouští pejska na řadící páku...

Alnag: Zkusim tentokrát nepotkat vylízanýho holohlavýho egomastícího debila v BMWčku... :)
22.9.2009 20:01 - Dukolm
nevím jakým přičiněním jsem v přijedou určitě psal jsem podle financí a nakonec to nevychází tak snad někdy příště :-(
22.9.2009 21:19 - sirien
(záhlaví - pochopil-li jsem správně, tak ke mě do auta patří ještě Felouen)
22.9.2009 21:40 - Alnag
A jestli jsem to já pochopil správně tak kapacita je tak 4 lidi, co?
22.9.2009 21:56 - Max
Jelikož mi odpadl víkendový program, tak bych se mohl připojit. Volno mi ale začíná až v pátek odpoledne. Neplánuje někdo motorizovaný kolem třetí nebo později vyrážet na cestu z Práglu?
22.9.2009 23:45 - Merlin
vím, že se budu opakovat..ale se mnou je to fakt těžký...někde se mi v té záplavě textu ztratily GPS...:) je možné je dát někem, kde je najdu?
23.9.2009 00:16 - Alnag
Hodil jsem to do záhlaví. Jinak doporučuji trik jménem vypsat vše (vypíše celou diskuzi a pak najít GPS... dělá to divy).
23.9.2009 11:13 - A15
Tak přijedu už ve čtvrtek.
Šéfovi jsem řekl, že si dovolenou vezme až o týden později a jeho to tak překvapilo/vyděsilo, že souhlasil.

V 17:50 jsem v Kaplici. Bude se tou dobou v okolí vyskytovat nějaké spřežení?
Bus na Dluhoště jede až za 1,5 hodiny, to zní skoro jako výzva... kdo tam bude dříve? Já nebo bus?
A u nás se výzvy neodmítají!

PS: pro ty, co jedou vozem - podkopané, zaminované a jinak autobuszdržující úseky vozovky se budu snažit nějak nenápadně poznačit. Alertness sebou!
23.9.2009 13:22 - Sathel
Jedu se Sirienem
23.9.2009 15:12 - Rytíř
Tak kupodivu to vypadá, že opravdu pojedu.. :) Stále ovšem plánuju zůstat jen na jednu noc (a tiše doufám, že sme to doma pochopili oba stejně), takže nejspíš v So dopo vyrazím.
Vůz beru vlastní, jedu z Milevska přes Písek na Budějky a dál, cestou můžu klidně někoho přibrat, bude-li mít někdo zájem.

Když čtu, co s sebou kdo táhne, zvažuju, jestli nevzít luk? Co vy na to. Mám dva, jednu hračku na trénink a pak závodní kladkovej... jsem amatér, ale učil mě pár měsíců střílet profík, takže základní lekce lukostřelby jsem schopen (a ochoten) dát. :) Byl by zájem, má to cenu?
- třeba byste se pak, podobně jako já, propříště na lukostřelce v RPG dívali trochu jinak... ;)
23.9.2009 15:21 - Merlin
:) já střílím na srazech z luku docela pravidelně a výjimečně mi to docela jde :)
23.9.2009 15:26 - Rytíř
oho, takže luky budou? No prima, můžem zasvěceně pohovořit, třeba se ještě něco dozvim ;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07902717590332 secREMOTE_IP: 54.173.43.215