Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
23.9.2009 15:34 - Merlin
:) nooo...když je vezmeš budou :)..já si vždycky půjčuju od kamaráda
23.9.2009 16:08 - Beny
luk můžu vzít kdyžtak taky, sice je nic moc, ale dá se z něj střílet, jen ty šípy mě nějak došly :(
23.9.2009 17:32 - Ebon Hand
Původně jsem přemýšlel vzít nějaké perkusní střelné zbraně, ale luk si mohu taky půjčit od kámoše, i když jsem z něj ještě nikdy nestřílel..
No vlastně když o tom tak přemýšlím, že pojedu s plným autem lidí, jejich věci, moje muškaření, airsoft, gril, tak nevím jestli se mi to tam vejde.. :-)
Asi se budu muset začít krotit.
23.9.2009 18:19 - sirien
Lethian píše:
V 17:50 jsem v Kaplici. Bude se tou dobou v okolí vyskytovat nějaké spřežení?

pokud vyjedu ve čtyři, nezdržíme se a nechytim kolonu, tak Ti zamáváme v Tvém zápase s busem z okýnka... možná hodíme nějakej ten sportovní drink, podáme ručník a tak.

Rytíř píše:
Když čtu, co s sebou kdo táhne, zvažuju, jestli nevzít luk?

Pokud mineš, les dostane d6 dmg. Jiné ztráty jsou nepravděpodobné v míře hraničící s jistotou...

Alnag: hh. to je jedno. Z principu věci za volantem stejně budu mít tolik místa kolik budu potřebovat. Teoreticky se do Landroveru vejde lidí pět, s místem v kufru problém neni, s vlastnostmi auta taky ne, sedačka vzadu je široká dost, jenom ten uprostřed nemá moc místa na nohy (případně se s ním o něj musí podělit soused...)
23.9.2009 18:38 - Nachtrose
Taky mam doma dva tahove hobby luky. Jeden mensi ( asi 4kg ) a druhy vetsi ( asi 6kg ). Ale jelikoz nemam auto, tak zustanou doma :-(

Jinak jede nekdo na trase Hodonin/breclav - brno - ( tabor ) - budejice - kaplice?
23.9.2009 19:30 - Sethi
Ad plukovníkova žádost, v pátek se nejspíš pojede buď mým, nebo Sosím, jak bych to tak viděla. Nevím, kdy Sos končí ve škole, takže nevím, jak má naplánovaný odlet, ale asi by stálo za to to nějak poskládat dohromady a nevyjíždět z Prahy na tři fáze.

Dnes nebo zítra vyzjistím, jestli teda bude ušaté řízení. V takovém případě vyžaduji klidného a trpělivého navigátora.
23.9.2009 23:42 - Max
Ok, supr... a dejte si pohov majore
24.9.2009 00:06 - sirien
amrikánský pseudorovnostáři, hodnost majora, ale sama o sebe se postarat neumí, hlavně že v uniformičce vypadá dobře a že sou sufražetky spokojený s kvótama. Nosila snad Naděžna Krupská uniformu?
24.9.2009 07:29 - Merlin
kdo ví co dělala Naďa v ložnici...
24.9.2009 12:00 - Babaj
treba si plnila nejakeho bobrika..... teba mlceni .-))
24.9.2009 12:19 - Merlin
Naďa Krupská si žádnýho bobříka neplnila!!!!!
24.9.2009 12:44 - Jerson
Pánové, prosím nedělejte z toho chat.
24.9.2009 14:46 - Sosáček
Usaku, ja jsem takhle: http://img7.imageshack.us/img7/6950/rozvrh.png pokud nepujdu na ITT (coz zjistim zitra, jeslti tam bezemne vydrzi) tak muzu aji klidne brzo (ale je otazka, jestli by se mi v takovym pripade nechtelo spis ve ctvrtek.)
24.9.2009 15:01 - Merlin
Jerson: ale příští týden už můžem, že? :))
24.9.2009 15:16 - Ebon Hand
V čtvrtek večer jedeme dvě vozy: Já, Pjotr, Dafnee, Vlasák, Quasit, Hugo, patrně Kin a možná můj kámoš z Modřan.
24.9.2009 15:31 - Alnag
Ebon - takže předpokládám, že u tebe je kapacita plná. Resp. možná 1 volné (pokud nepojede ten kamarád?) Házím to nahoru. Ať máme přehled.
24.9.2009 15:35 - Sosáček
Jo, jiron rikal ze mozna pojeden, v tom pripade asi v patek. Jinak usaku muzu ti delat navigatora, myslim ze si tu cestu uz pamatuju :)
24.9.2009 15:43 - sirien
Dopis z Ganymed píše:
myslim ze si tu cestu uz pamatuju

<dark whisper> Tak to sem si řikal před půlrokem taky...</dv>
24.9.2009 16:16 - Beny
Varáci jedou ve čtvrtek po práci, směr KV-Plzeň-Písek-ČB-ČK-Dálava.... nějakýho zoufalce po cestě můžu kdyžtak vzít, když se zmáčkne -:))))
24.9.2009 17:25 - Merlin
Přerov jede ve čtvrtek po práci PR-Br-ČB-Dál
2-3 ks

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056573867797852 secREMOTE_IP: 44.203.235.24