Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
25.9.2009 14:52 - Merlin
Uši: jasně, klidně ten týden krvácej. :) nějak to uděláme, klidně se připojím
25.9.2009 15:21 - Sosáček
Jinak usaku upozornuju, ze pokud nebudes mit to auto ty, tak jedeme favoritem kterymu obcas nefungujou takovy drobnosti jako sterace, topeni, okynka, svetla nebo tachometr :)
25.9.2009 16:29 - Sethi
Dneska se pokusím odchytit matku (už asi týden selhávám, nějak mám občas pocit, že nežijeme ve stejném bytě) a zjistit, jak to bude.

Stírat, topit, okýnkovat a svítit nedokážu, ale tachometr jsem skvělý. "Jedeš moc rychle! Jedeš moc rychle!"

Merlin: Jde o to, že jsem poměrně nekompatibilní s takovými těmi táborákovými peckami nebo best of česká scéna, takže moje standartní odpověď na "Zahraj /vlož název písničky/" je asi tak jako "Huh..."

Na druhou stranu nemám problém doprovodit někoho, kdo tyhle umělecké skvosty ovládá.

A kytaru jsem neměla v ruce asi tři roky... Ale to je jak jízda na kole, ne? Jak si v mládí jednou strašlivě rozbiješ hubu, tak na to ve stáří už nevlezeš...
25.9.2009 19:08 - Max
Tak změna plánu. Vyrazím nejdřív dom a až pak pojedu na slezinu, takže nejspíš až v soboru časně zrána. Vyražte tedy beze mne ... já je zdržím
25.9.2009 20:10 - pipux
Merlin: asi jsem se unáhlil - můžeš to místo nabídnout někomu jinému, protože mě matikář z pátečního cvika nakonec nepustí.
25.9.2009 20:55 - Sethi
Tak potvrzuji ušatý vůz. Chtěla bych jet v pátek co nejdříve, pokud se tedy nečeká na plukovníka, tak by mě zajímal časový odhad možného "nejdříve" mých obětí... totiž... pasažérů.

Poberu čtyři kusy včetně řidiče, takže... si pípněte.
25.9.2009 22:56 - Sosáček
Ja mel takovy podezreni, ze uz jsem k tobe napsanej, segro.
25.9.2009 23:03 - Sethi
Však ano, s tebou počítám.
25.9.2009 23:13 - Max
přeju hezkou cestu a co nejméně přejetých zrzavých hlodavců
25.9.2009 23:23 - Sethi
Počítám s plukovníkem na cestu zpět, nebo je pozdní příjezd záminkou, jak se vyhnout dalšímu traumatickému zážitku v mém voze? =)
25.9.2009 23:26 - Max
jo a pojedu z Havlíčkova brodu, takže bych mohl někoho z okolí klidně přibrat cestou ... vyrážet plánuju buď pozdě večer v pátek (osmá?) nebo brzo ráno v sobotu

>Major: a tak stačilo pár týdnů docházet za terapeutem Donaldem a je to ok
26.9.2009 10:43 - Sosáček
Parada.

Co pro tebe znamena "co nejdriv" a odkud chces vyjizdet? Ja mam skolu do ctyr v dejvicich.
26.9.2009 10:59 - Sethi
Tak v takovém případě ideálně kdydy ses i s batůžkem svezl na Jiřák a pojedeme odsud. Ne, že bych neměla důvěru ve svou schopnost najít Dejvice... ale tak... známe se. =X

Kdybys to hodlal zatáhnout dřív tak v podstatě kdykoli, pokud dostanu echo hodinu předem a nebude to dřív jak ve dvanáct.

Případně by se mi hodilo nějaké info od Jirona o jeho lokačních (případně časových, ale od T0=konec Sosí informatiky bych už nerada prodlužovala termín odjezdu do kladných hodnot deltaT) možnostech, pokud se tedy připojí.

Totéž o případné čtvrté oběti.
26.9.2009 11:20 - Sosáček
Hmm. Predstava jak beham kolem FELu se spacakem me moc netahne, ale co se da delat :) (mozna skocim do armyshopu a koupim si novej spacak. delaji dneska skladnejsi spacaky nez pred patnacti lety?)

Predpokladam ze chces koupit jidlo a tak nekde cestou, zejo?

(jo, a jiron zas nevi jestli pojede. uvidime casem)
26.9.2009 11:44 - Sethi
Nákupy jsem ještě neřešila, to je moc detailní plánování. Ale tak po cestě míjíme asi padesát obchoďáků, takže můžeme prostě někde zastavit...

Navrhuji před cestou uzavřít sázku, kde že se to ztratíme. Osobně tipuju Budějice.
26.9.2009 11:50 - Sosáček
Toe moc easy. Co kde jinde nez v budejicich se ztratime?
26.9.2009 14:35 - sirien
Merlin píše:
teoreticky nepojede někdo kolem 23,30 v pátek přes ČB, případně asi není nikdo ochotný nepožívat a sjet tam tou dobou pro Karla?

flašku jaký whiskey za tuhle abstinenci nabízíš?
(EDIT: slova jako "dvanáctiletá" případně "pětatřicetiletá" silně zvyšují naději na pozitivní reakci.)
26.9.2009 19:51 - Merlin
sirien: bohužel, asi tě ta láhev mine. Karel se nakonec rozhodl nejet.
27.9.2009 20:55 - sirien
škoda a škoda.
28.9.2009 12:45 - Gurney
Lokken: Nj, stane se, jsme tři co nás to dost mrzí ale co se dá dělat :(

Jinak bych poprosil ještě o připsání bratra Pedra do "Určitě přijedou" a kámošky Katky do "Možná" a zároveň můžu hrdě prohlásit že pokud se vše zadaří tak dojede celé "hard core" naší DnD skupiny.

Jinak plánujem vlak přes Brno někdy ve čtvrtek odpoledne (Gurney, Jimmy.Thief, StorMCrusher, Katka, Mira, Pedro)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074229955673218 secREMOTE_IP: 107.21.176.63