Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
29.9.2009 13:12 - Merlin
ušivbuši: připomínám, že máš mít pro mě dárek :)
29.9.2009 13:13 - Sethi
Tiše.
29.9.2009 13:14 - Nachtrose
Ja vim, ja vim, ja viiiiim.... psssst. Nebo mozna aspon tusim... ;-)
29.9.2009 13:17 - Sosáček
Hej, jiron prej pojede a nejradsi by jel vlastnim, pokud nekdo pojede s nim. Hm. Ne, vubec v tom neni bordel.
29.9.2009 13:24 - Nachtrose
Merlin: a uz mas nejaky vyhledovy plan na nedelni navrat? Pokud bych s vama mel/mohl jet i spet aspon do Brna, tak kolem pul seste - seste nejpozdej musim byt na hlavaku v Brne. Jinak pro jistotu si overim jeste i jine alternativy a casy.
29.9.2009 13:32 - Sethi
Tak jako mně je to šumák, pokud má Jiron obavu, že nás všechny zabiju, můžeme jet třeba Jironovým.
29.9.2009 13:43 - Merlin
Nacht: vůbec netuším, podle toho kdy se vykutáme, kdy to skončí atd...
29.9.2009 14:11 - Goran
Během balení jsem zapomněl na pár důležitých věcí, hlavně na pravidla Ogu a Tribe 8. Chuti magie se to nijak nedotkne, ale Og můžu vést jenom v případě, že pravidla dotáhne někdo jiný (Alnag?).
Teď jsem v Plzni, do Litoměřic se pro ně už nedostanu.
29.9.2009 14:16 - Max
Ináč vyrážím z Havl. Brodu v pátek, kolem šesté hodiny večer. Pojedu přes Jihlavu. Neni problém se po cestě někde stavit.
29.9.2009 18:12 - Ebon Hand
Důležité hlášení pro případné účastníky grilovacího mejdanu, jež probýhá pravidelně v brzký večer, před hlavními hrami.
Každý, kdo chce jíst by měl přivést nějaké maso, osobně doporučuji aspoň 300g na jeden chod a osobu, ale radši dvojnásobek. Pokud maso doma naložíte, jen nám to ušetří práci a bude to zajímavé. Doporučuji vepřové na minutky (kýty, panenka, kotlety, karé, krkovice), kuřecí prsa, vykoštěné stehení řízky, fajnšmekři mohou zabrousit so hovězího či k rybám. A taky by se hodily: papriky-kapie (červené, žluté, oranžové) tak 3kg, cibule 2kg, brambory (aspoň 5kg) - berte jen pěkné, které se dají udělat i se šlupkou, nejlépe ranné, nějaké klobásy, či pěkná ang.slanina 0,5kg, sýr tvrdý nebo uzený (ne tavený). Další ingredience dle fantasie..
Zkuste napsat, co kdo berete, ať se to nějak rozdělí. Každý si vezme pečino, hořčici, grilovací omáčky dle své chuti. Já beru krom grilu, další vybavení na vaření včetně koření, oleje, česneku atd.

Mohu poprosit někoho o vyvěšení nahoru?
29.9.2009 19:26 - Jiron
Inu, děkuji svému tiskovému mluvčímu a teď všem sdělím aktuální informace, které se jak doufám nebudou nadále měnit.
1) Mé auto nebude bohužel k dispozici (Uši? Jakub?)
2) Jel bych rád
3) Vezmu nějaké ty zbraně...

He he... ty jo, teď si připadám, že jsem se vetřel :-)

Uši, já mám pro strach uděláno. Už jsem jel i se Sosim a Dalcorem.
29.9.2009 19:39 - Sethi
Tak platí ušatý golfík, místa v kufru, řekla bych, není málo, ale nafukovací to taky není... Takže s počtem čtyř kusů ukončuji konkurs na pozice laboratorních myšek =)

Víte, jak si někteří chlapci, když nechtěli hrát na housle, pořezali bříška prstů, aby nemohli cvičit? Řekla bych, že místo ve voze nabude ještě o nulové hodnoty kytary.

Což o to, mít pro strach uděláno... Trpělivost, máte?
29.9.2009 20:25 - Jerson
Brambor můžu vzít kolik sníme, pět kilo není problém. A pak bych vzal anglickou slaninu, těch půl kila až kilo.
29.9.2009 20:28 - sirien
Jiron: Nevim jak Sosi, ale pamatuju si mou jedinou cestu s Dalcorem. Část z ní jsi řídil z vedlejšího sedadla... ne že by na tom bylo něco divného, ale vzhledem k tomu že to bylo poté, co auto nikdo asi pět vteřin neřídil, protože Dalcor... tancoval...
29.9.2009 20:39 - Nachtrose
Ebon: Nevím, jaké má Merlin plány, ale osobné zatím očekávám že Přerovsko-brněnský express bude nakupovat někde pocestě.
29.9.2009 20:39 - Sethi
Budu nakupovat až v pátek, takže pojedu systémem lásky na první pohled, nicméně předběžně to vidím na nějaké ty zadní končetiny nelétavého ptactva zbavené endoskeletu či kusy svaloviny nedobrovolně poskytnuté nepřežvýkavým sudokopytníkem.

Netýká se to přímo grilování, ale budu před cestou pilotovat endotermickou reakci směsi škrobu, sacharosy, laktosy, nějakých těch rostlinných a živočišných bílkovin a lipidů a kakaových bobů, nejspíš ve dvou verzích, pro slečinky a pro pravé chlapy.
29.9.2009 20:43 - Nachtrose
UŠIušiUŠI™ píše:
Netýká se to přímo grilování, ale budu před cestou pilotovat endotermickou reakci směsi škrobu, sacharosy, laktosy, nějakých těch rostlinných a živočišných bílkovin a lipidů a kakaových bobů, nejspíš ve dvou verzích, pro slečinky a pro pravé chlapy.


Budeš vařit čokoládu? o.O Můžu na verzi pro opravdové chlapy přivézt neco málo domácího rostlinstva ;-)
29.9.2009 20:53 - Sethi
Čokoláda ne, musí dojít k denaturaci zmíněných bílkovin a vytvoření spongální struktury. Zásadní ingrediencí verze pro chlapy je 8-methyl-N-vanilyl-6-nonenamid.

Nějak jsem pominula, jak je to s nádobami na kapaliny? Mám si přivést vlastní půllitřík s ovečkou?
29.9.2009 21:15 - Nachtrose
Pak me ještě napadá nějaká čokoladová buchta. Ten vzorec nerozluštím, ale můžu Ti ( a vlastně všem zůčastněným ) nabídnout přírodní capsaicin v koncentracích okolo 1/15 a 1/45.
29.9.2009 21:17 - Merlin
Takže, po dnešní dohodě to zní asi takto: Přerov vyjíždí nejdřív kolem páté. práce nás nepustí dřív. jak je znám tak reálně tak do půl šesté. nakoupeno už budeme mít. V brně budeme tak hmm...po šesté...na místě podle situace.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090329885482788 secREMOTE_IP: 34.230.35.103