Alnag
11.5.2009 19:53
D20 sraz podzim 2009
Termín: 1.- 4. 10.
Lokalita: Dálava - Novohradské hory

Akce se zúčastnilo 37 lidských duší (+ smečka psů)

Alek, Almi, Alnag, Babaj, Beny, Daphnee, Ebon Hand, Eva, Felouen, Gabik, Goran, Gurney, Hugo, Jerson, Jiron, Kin, Krtek, Lotrando, Max, Merlin, Michal, Nachtrose, Naoki, Nerhinn, Packa, Pjotr, Quasit, Rytíř, Sathel, Sethi, Sirien, Sosáček, Treven, Viper, Vlasák, wlkeR (+připomeňte se, kdo chybí...)

Poakční resumé:
30.9.2009 10:11 - Alnag
Felouen: Já si je teda kupuju dopředu...
30.9.2009 10:12 - Felouen
Alnag: Já jsem nakoupila už insta polévky a paštiky, zbytek věcí, jenž nejsou moc trvanlivé a mají být v lednici jsem chtěla dokupit spíše pak. :)
30.9.2009 10:19 - Ebon Hand
Nacht: plánuji grilovat určitě v pátek a sobotu, pokud bude dobrá nálada, tak už ve čtvrtek. Množství surovin odhaduji podle spotřeba z minulých akcí, která je více méně kontinuelní (účastníci sežerou vše co připravím do pěti minut).
V tomto případě jsou brambory, slanina (špízky) a kapie vyřešené.

Siriene, zapoměli jsme se vsadit kolik dorazí lidí, takže s prvním panákům musíme vymyslet nějakou jinou záminku.. :-)
30.9.2009 10:25 - Nachtrose
Takze pokud to dobre chapu je tech 5kg brambor pro 30 lidi na 3-4 dny. Ok, prasve jsi mi usetril par zbytecnych zavazadel :-) Maso si pod tvym dozorem nalozim tam, pac budu nakupovat az cestou. Kousek nejakyho syra asi taky vemu.
30.9.2009 10:29 - Ebon Hand
Nikoliv, brambory budou jako pečené dolárky ke dvoum grilovačkám.
A vždy nejdůležitější je maso! :-)
30.9.2009 10:36 - Nachtrose
Budes je pect v alobalu, nebo na holo? V prvnim pripade jsem slysel, ze jsou super, kdyz se tam k nim prihodi nejaky ten tvaruzek *slint*
30.9.2009 10:39 - Almi
Benýsek: já bych sebevědomím nehýřil - to nás vzadu chceš takhle utiskovat? :o))))

ALL: Mám na Dálavu táhnout DnD? :-) A chtěl někdo něco vzít? Merlinovi tilesy a Kinovi DMG2 budu mít sebou...

Merlin: Doufám, že budeš mít sebou UNO ;-)))))
30.9.2009 10:43 - Merlin
Almi: za co mě máš? samozřejmě, že budu mít UNO, to je totiž nejvíc kchůl rpg hra :) Jo, pardále, poprosím ty tilesy bez příchutě :)
30.9.2009 10:58 - Nachtrose
No, zalezi, jestli tam nekdo jiny bude brat taky DnD, nebo aspon jeho elektronickou podobu. Zjistuju, ze si z pravidel pamatuju min, nez by bylo vhodno. Ale taky zalezi, jak moc DnD se tam vlastne bude hrat. Ja tam beru nejake vlastni pomucky a BANG!.
30.9.2009 11:29 - Ebon Hand
Pro posádky našich dvou aut je sraz v 19,00 na Smíchovským nádraží.
Prosím připsat Kina a Modelku (Naoki). Není to jisté, ale možná budeme mít volné nějaké místo. Je tu někdo bez dopravy?

Nacht: Brambory v alobalu dělám na Dálavě vždycky, ale teď si víc ulítávám na dozlatova upečených kolečkách brambor z grilu, jsou luxusní.
30.9.2009 11:34 - Nachtrose
Ebon: no necham to na mistru sefkuchari ;-)
30.9.2009 11:51 - Jerson
Cože, Modelka pojede? :-)

Btw. těch brambor můžu vzít klidně víc, kdyby bylo třeba, o víkendu jsme přebírali asi tak dvacet tun :-)

Edit: jo, a odřekl Iridin, škola a nějaké takové ty věci okolo.
30.9.2009 12:42 - wlkeR
Pánejo, to mam z Budějic úplně za humny, škoda, že sem se o tom dočet tak pozdě :/
30.9.2009 12:54 - Nachtrose
Proc pozde? Zacina se az zitra.
30.9.2009 13:28 - Adrian
Zdravim,co by jste říkaly na člověka,kterej se věnuje RPG 10 let,nikoho z vás nezná(prohodil pár slov na gameconu se sirienem)a chtěl by zaject na čumendu.Tedy,jestli se jedná o soukromý sraz elitářů,stačí říct.I když je fakt,že jsem se rozhoupal trochu na prudko...
30.9.2009 13:44 - Gabik
Merlin: no příchuť tailsu je zavyslá na tom, jak moc dopředu Almi nakoupi Juice.
30.9.2009 13:50 - Gurney
Nedal by mi někdo obeznámený s okolím a ochotný zítra někdy kolem osmé poskytnout nezbytné minimum navigačních údajů kontakt na sebe (t.j. číslo na mobil)?
30.9.2009 14:03 - Max
Adrian: řekl bych mu > GRATULUJI, jsi šťastlivec s tisícím příspěvkem v diskuzi a můžeš se tedy, stejně jako kdokoliv s jakýmkoliv jiným číselm příspěvku, nebo i bez něj, zůčastnit čtyř dnů ve společnosti lidí s podobným postižením. :)
30.9.2009 14:20 - Ebon Hand
Ale pozor jsme ukrutný elitáři.
A až se vyřeší jestli já, nebo Merlin jsme nejlepší spisovetelé všech dob, tak o nás natočí díl Elity národa!
Sirien už má Elitního pindala jistýho, ten se má. :-)
30.9.2009 14:52 - Merlin
Ebon: nevím co chceš řešit..stejně to víme...Merlin

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076451063156128 secREMOTE_IP: 3.94.102.228