Alnag
7.8.2010 21:19
D20 Nový web
Diskuze k novému webu (a dožívání toho současného). Co bychom chtěli zachovat, co změnit a co je potřeba uvážit.

Midday
orientační task list
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
15.7.2013 14:54 - Alnag
ShadoWWW: Jinými slovy - ty odkazy ze sekce hraní by bylo lepší vytáhnout hned na tu hlavní obrazovku, je to tak?
15.7.2013 14:58 - ShadoWWW
Jo, bylo by to tak přehlednější.
15.7.2013 16:31 - sirien
já bych se nebránil tomu udělat to jako nějaký pseudo-levý sloupec - udělat ouška her z levé strany.

Horní ouška by měla základní "systematické" dělení, které tam je teď, levá ouška by člověka poslala na předvolený výběr Obsahu. Dualita podle mě nevadí, protože Midday stejně všechno třídí podle klíčů a dualitu jsme naopak považovali za plus (každý najde to co hledá tam kde to očekává bez ohledu na to kde konkrétně to je)


Ohledně toho aby každý systém měl svého admina... abysme tu pak neměli přeadminováno (btw. vítej v partě ShadoWWW) - kdysi tu býval systém správců pokud se pamatuju? Bylo to sice spjatý s projektama, ale tak to co ShadoWWW navrhuje je v podstatě totéž, jen to není vyhozené externě ale je to uvnitř celku.

Jen teda jsem k tomu dost skeptickej - živě si pamatuju jak se v době kdy jsem byl moderátor na RPG F tohle zkoušelo na RPG F se sekcena (projekt "sekčních moderátorů") a výsledek byl ve skutečnosti těžkej debakl.



Mimochodem, kouknul jste někdo na ten můj nástřel ikonek?
15.7.2013 21:30 - Alnag
Admin může být globální, ale může mít svou sekci jako svůj úkol. Já vítám, že je tu někdo, koho zajímá hlouběji DnD Next, protože propagace/podpora je potřeba a já už se na to necítím.
16.7.2013 00:11 - Max
nastřelil jsem tam nějaké připomínky ... a zároveň s tím bohužel přepsal stylopis ... styl (hlavně to fialový menu) tedy nehodnoťte ...
16.7.2013 00:53 - sirien
Alnag: Tak k DnD Next se hlásil ShadoWWW a ten má teď plošnou pravomoc ne? O tom jsem nemluvil, měl jsem namysli ShadoWWWův návrh aby každá sekce měla vlastního admina. Ale pokud o i na klíčově děleném Midday půjde přidělovat po sekcích, proč ne - i když bych se to nesnažil protlačovat násilím a plánovitě, nechal bych to živelně krystalizovat, protože to plánovité řešení z mojí zkušenosti prostě nefunguje.


Max: Pokud chceš seškrtávat horní menu o Hraní a Světy a dávat to do jednoho, pak bych tu sloučenou kategorii nazval "Hraní" a ne "Pravidla", je to přesnější.

Trochu mi vadí, že to s obrázky pak bude scrollovací... ale to se asi přežije, za to sloučení to asi stojí. Nebo můžu zkusit nižší obrázky, ten poměr 2:1 jsem asi trochu přehnal, možná spíš 3:1? (když ono jste mi ten nástřel nikdo nekomentovali, tak teď se snad něco dozvim)

Ten výběr na HOME se mi nelíbí - odsouvá nový obsah dolů, což je podle mě špatně. Ty ouška z leva jen s názvama by podle mě byly lepší řešení.
16.7.2013 00:55 - sirien
PS - ještě k těm obrázkům - ten JPEG jsem zvolil protože kolegové admini různých webů po mě obvykle chtějí JPEG, ale jak tak na to koukám nechtělo by to spíš nějaké PNG? některé ty obrázky si docela říkají o to aby se podkladová barva nastavila jako "průsvitná"
16.7.2013 21:08 - Alnag
Souhlasím se sirienem. Aktuality by neměly být takto odsunuty. Také bych preferoval jiné umístění "vytažených systémů".
15.9.2014 11:43 - Dukolm
O něčem se mluví něco se šušká a plánuje.
(prý by to měla být skrytá diskuze)

EDIT:
Evidentně se tak chová až na to že jde najít ve vyhledávání
15.9.2014 11:47 - Alnag
To asi nevadí, myslím. Je skrytá, ne vysloveně tajná.
26.9.2014 20:55 - Dukolm
Pokus smažu ho až něco vyřeším
26.9.2014 20:59 - sirien
Takže Ticho už padlo, říkáš?



Ticho očividně nesouhlasí...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084969997406006 secREMOTE_IP: 34.229.239.82