sirien
21.9.2010 21:06
Autorská citace #1
21.9.2010 21:06 - sirien
Poskládal sem co sem zvládnul dohledat, ale jsem si skoro jistý že mi chybí nějaké DnD Days a nejspíš i nějaké další obecné hospodosrazy, kdybyste si nějaké vybavili, případně jste i věděli o k nim navázaných tématech nebo fotogaleriích, tak mi prosím dejte vědět.

Info o Dálavě a Hostýnských vrších případně ještě doladím a budu dolazovat jak půjde čas.
Info o letošní jarní lokaci ještě doplním
Autorská citace #2
21.9.2010 21:43 - sirien
Ok, tak sem tak nějak doplnil i Chlebskou u Pernštejna, takže lokace by měly být +- kompletní.

kdybyste si vybavili nějaký ten sraz co jsem minul nebo jste našli v lokacích něco co jsem zapomněl nebo co tam je špatně/divně, tak dejte vědět
Autorská citace #3
22.9.2010 09:45 - Ebon Hand
Dobrý, konečně je všechno pohromadě! :-)
Autorská citace #4
4.10.2010 00:06 - Alnag
Tak Siriene, šup, šup... co takhle nějaký update?
Autorská citace #5
4.10.2010 02:47 - sirien
sem to tam chtěl upd až se svejma fotkama komplet, ale když teda po tom toužíš...
Autorská citace #6
3.10.2011 12:06 - Sathel
Kdo je autorem článku? Chtělo by to přepsat cenu za ubytování, která se zvýšila na 90Kč/os/noc, ať s tím mohou všichni počítat.
Autorská citace #7
10.12.2011 18:08 - sirien
Tak jsem se konečně dokopal k tomu abych uploadoval i svojí fotogalerii z loňského září... tady - měla by být dostupná jen vůči tomu odkazu, kdyby ne tak dejte vědět a přenastavim privacy.
Autorská citace #8
10.12.2011 22:08 - Jerson
Tak si říkám, byl jsem na té dálavě nebo ne?
Autorská citace #9
10.12.2011 22:45 - sirien
No, minimálně si z ní podle všeho napsal report :)
Autorská citace #10
11.12.2011 12:22 - Jerson
já jen že jsem se tam neviděl ani na jedné fotce.
Autorská citace #11
12.12.2011 10:26 - Gurney
OMG, jsem byl strašný individuum s těma dlouhýma vlasama...
Autorská citace #12
12.12.2011 13:32 - sirien
Náhodou, docela vpohodě. Když ses pak ukázal (na GC tušim?) ostřihanej na ježka tak ve chvíli kdy sem Tě uviděl se mi málem přepálil mozek - první myšlenka byla "hej, ahoj", druhá "hej, ahoj kdo?" a následovalo několik vteřin těžké imaginativní kombinatoriky než sem přiřadil novej zjev ke starýmu :D
(což bylo dost protivný, protože to bylo na přednášce a dalo mi fakt zabrat abych to zadupal někam do pozadí a soustředil se na to o čem mám mluvit)
Autorská citace #13
19.8.2013 20:50 - sirien
trochu jsem to aktualizoval... a mám dojem, že:

a) jsem měl dojem, že jsme za posledních pár let měli těch srazů víc než jsem takhle našel... ???

b) mám dojem že na všech lidi fotili, tak proč nemůžu nikde najít fotogalerie? :(
Autorská citace #14
20.8.2013 09:43 - Ebon Hand
V akcích chybí podlé mé tajné databáze s fotkami tyto obecné akce:
Dálava únor 2010
Dálava březen 2012, fotky sdílím na gmailu


A byl bych pro doplnění první akcí vůbec, stejně se vždycky hádáme, kolik akcí bylo..
Slezina podzim 2006
Slezina podzim 2007
Slezina podzim 2008
Autorská citace #15
20.8.2013 15:15 - sirien
hm... zimní srazy nejsou úplně srazy Kostky, tak jsem nějak váhal jestli je tam psát nebo ne...
...a srazy 06-08 byly srazy RPG F, tak to taky nějak nesedělo.

Nicméně ty RPG F srazy v podstatě proč ne, pak je tam zařadim, ty zimní uvidim...
Autorská citace #16
21.8.2013 11:40 - Ebon Hand
snažil jsem se eliminovat ty, které mi přišli opravdu uzavřené podle fotek a tyhle dva byly docela velké.

Ta rpgf bych umístil, protože to byly první srazy vůbec. :-)
Autorská citace #17
7.11.2019 13:43 - Pjotr
Ty jo, z Dalavy je i videodokumentace :D
Autorská citace #18
7.11.2019 14:08 - pilchowski
Pjotr píše:
y jo, z Dalavy je i videodokumentace :D

dík za tip, vůbec se mi Víťa nezmínil, že je hvězda nějakýho dokumentu...
Autorská citace #19
5.9.2021 15:40 - Necromancer
Bych se rád zeptal, jaký je rozdíl mezi "otevřeně-socializačními" a "hardcore-herními" srazy?
Krom názvu.
Autorská citace #20
5.9.2021 17:22 - sirien
Hardcore herní srazy jsou přímo srazy Kostky, resp. její komunity - tradičně pořádané 1x ročně na podzim (konec září jak je svátek) na Dálavě, i když historicky byly i jiné termíny a místa popř. i 2 srazy za rok.

Hardcore herní znamená, že sraz je sice otevřený nováčkům a předchozí "přítomnost" na Kostce není bezpodmínečně nutná, ale zvaní jsou pouze a výhradně "gamers", bez jakýchkoliv +1, které do této kategorie samy nespadají (žádní, sourozenci, partneři/rky, kamarádi, děti ani nic podobného - a sraz je tvrdě family unfriendly; děti jsou zvané pouze pokud a) mají samy zájem o hry a umí je hrát/se je naučit a b) se o sebe dokáží postarat samy aniž by rušili okolí nebo hrající rodiče/doprovod - a tím i jejich spoluhráče).

Na programu bývá hraní RPG a deskovek vč. těch dost náročných / dlouhých. Samozřejmě socializace a pokec, témata jsou často dost geek-out.


otevřeně-socializační srazy jsou srazy... nejlíp popsat asi jako "širší komunity", která se časem rozrostla okolo té herní. Pořádají se obvykle 1x ročně na jaře (půlka dubna-půlka června, termín je víc plovoucí) na Dálavě a lidé z Kostky jsou tradičně by default zvaní taky, ale ten sraz není zdaleka jen pro ně.

"Otevřené" znamená, že sraz je otevřený nováčkům a všem, koho stávající návštěvníci navrhnou pozvat nebo vezmou s sebou - včetně partnerů/ek, sourozenců, kamarádů a případně dětí (vč. malých dětí - sraz je "family friendly")

"Socializační" znamená, že i kvůli výše uvedenému je na programu hlavně socializace - pokec (o všem možném i všedním a normálním), grilování, "lehké" hry (společenské, party...) atp., víc lidí chodí na procházky, byly i nějaké společné výlety co pamatuju... náročné hry (RPG, dlouhé/složité deskovky) se hrají málo nebo dokonce i vůbec.


U obou typů srazů platí, že nejsou úplně random, ale někdo je organizuje (ten podzimní zpravidla já, ten jarní zpravidla Sathel) a je dobré/slušné dát o účasti popř. zvaných lidech vědět předem (abysme počtu lidí mohly jsme tomu uzpůsobit nějaké organizační detaily). Oba srazy jsou otevřené psům (popř. potkanům, fretkám nebo čemukoliv dalšímu podobnému).

V zásadě pokud chodíš na Kostku, tak můžeš přijet na oba, jen od každého očekávej maličko (zase ne nějak radikálně, ale přesto) odlišný typ společnosti a dění a tím i zážitku.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.052037000656128 secREMOTE_IP: 3.230.76.153