Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
21.9.2011 16:00 - sirien
teoreticky já, za předpokladu že si uspořím čas při práci na bakapráci, což ale budu vědět tak v neděli.
Pokud bych jel, tak ale až v úterý večer (myšleno třeba půl desátá, desátá), což by ale zrovna vám dvěma nemuselo vadit, neb to co mě zdrží bude Gamecon org sraz, kam se určitě můžete bez obav podívat také a zabavit se spolu se mnou.
21.9.2011 16:25 - Nachtrose
Jerson: ja bych mel zajem o Space Alert. Snad mi to napoctvrte vyjde si zkusit :-)
21.9.2011 20:22 - Nachtrose
Sathel: bude tam i neco cepovaneho k piti? Zatim celkem jedno zda pivo, ci kofola, jen at vim, jak moc se zasobit ;-)

Almi a spol: pro hrani 4e bych si planoval udelat trpasliciho bojovnika jako tanka, pokud teda uz nema nekdo jiny zajem o tuto roli. Jinak si mozna udelam nejakou nahradni postavu, kdyby neco a pro lair assault treba.

Sirien: budou hunteri? Prinesu si taky postavu? ;-)

All: byl by nekdo ochotnej vest a hrat Shadowrun ( zrejme 4e )? Strasne rad bych si ho zkusil.

Jerson: jeste k tomu LARPu. "Watcher" na tohle asi neni idealni hrac, ze? ;-)
21.9.2011 21:43 - sirien
Nachtrose píše:
Sirien: budou hunteri? Prinesu si taky postavu? ;-)

Bude Sirien? :(
22.9.2011 06:38 - Jerson
Nachtrose - jde o to,kolik lidí bude hrát.možná se nám bude hodit někdo s kamerou :-)
22.9.2011 08:16 - wlkeR
Malej update: máme tu nějaký domácí trable, budu doufat, že zvládnu dojet ve čtvrtek.
22.9.2011 12:46 - Sathel
Nachtrose píše:
Sathel: bude tam i neco cepovaneho k piti? Zatim celkem jedno zda pivo, ci kofola, jen at vim, jak moc se zasobit ;-)


Čepované pití bude pouze v případě, že ho zařídíš :-)
22.9.2011 13:12 - Nachtrose
Sathel píše:
Čepované pití bude pouze v případě, že ho zařídíš :-)


Tahnout becku vlakem neni nic moc :-/
22.9.2011 14:20 - Sathel
Nachtrose píše:
Tahnout becku vlakem neni nic moc :-/

Výmluvy :-)
22.9.2011 14:51 - Sosáček
Sathel píše:
Umrit by mi asi nevadilo, trvala invalidita me strasi vic.

Výmluvy :-)
22.9.2011 14:55 - Sathel
Sháním 2 hráče na My life with Master (resp. Mistress). Je to hororové dramatické RPG, kde postavy jsou zrůdnými služebníky zlého pána (paní), který je manipuluje k zlotřilostem a násilí na vesničanech a jediná malá naděje na spasení je získat přízeň těch, jimž musí ubližovat. (Bližší info na wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/My_Life_with_Master). Hráli bychom určitě 2 session, ideálně třeba středa, čtvrtek.
Má někdo zájem?
22.9.2011 15:12 - sirien
...hraní v zadní místnosti té odlehlejší ze dvou chatiček, ve čtvrtek dobrovolná možnost hru protáhnout do pozdních večerních hodin formou larpu?
22.9.2011 15:58 - Sathel
Může být...
23.9.2011 15:30 - Lokken
Nějak se mi na příští týden vrší pracovní povinnosti. Pokud dorazím, tak nejdřív v pátek odpoledne. :-(
23.9.2011 21:54 - Dukolm
tak jak kokám na školní povinnosti se mnou taky nepočítejte dřív jak v pátek bych nemohl a přijel bych tam až večer a bylo by to jen sobota a v neděli zase zpátky.
24.9.2011 00:30 - Nachtrose
Dukolm: kazda chvilka na Dalave dobra, tak klidne doraz i v patek. Urcite nebudes jedinej.
24.9.2011 04:33 - sirien
Nachtrose píše:
Dukolm: kazda chvilka na Dalave dobra, tak klidne doraz i v patek. Urcite nebudes jedinej.

Kéž by to tak bylo. Paušální cena za Dálavu je pro mě bohužel 1500 za naftu, přičemž po příjezdu si Dálavu moc neužiju, protože jsem většinou grogy z cesty... vzhledem k tomu že to nevypadá že bych jel s někým (pokud bych teda vůbec jel), tak jet na krátkou dobu je docela... za hodně peněz málo zábavy :/


Aktuálně to se mnou vypadá tak, že dřív než ve čtvrtek večer se tam totálně nemůžu dostat a i ten čtvrtek večer by byla pěkně pitomá sázka, reálně pokud bych přijel tak v pátek... což bohužel nebudu vědět dřív než v pondělí nejdřív - spíš tak během středy.
V tom případě bych to možná moh vzít nějak s Dukolmem případně ještě s někým kdo by to viděl na pátek - vracel bych se v neděli (kdybych musel v sobotu, tak pro mě ani nemá smysl jet), ale ne jako poslední jak jsem měl doteď ve zvyku, ale někdy brzo dopoledne, abych byl kolem poledne zase v Praze.

Uvidim... ale už se pomalu smiřuju s tim že budu muset přežít bez Dálavy :(
24.9.2011 13:21 - Ebon Hand
Úplně nerozumím argumentaci. Vždyť příjezd ve čtvrtek večer či v pátek jsou naprosto normální a na Dálavě běžné, to že se letos dá jet dřív je dosti vyjímečná situace.
Tak hlavu vzhůru. :-)
24.9.2011 18:10 - sirien
asi jsem zamotal popis mých možností:
- v pondělí brzo ráno mířím do Německa
- v průběhu týdne potřebuju dodělat hromadu věcí do školy a připravit si věci na odjezd etc.

věci do školy budu rád pokud vůbec stihnu a když, tak nejspíš až v pátek, kdyby to šlo do čtvrtka, tak bych měl zatracený štěstí*.
odjezd v pondělí ráno znamená poslední dozařizování v neděli, tzn. do neděle bych mohl zůstat jen kdybych stihl v týdnu všechno ostatní.

varianta čtvrtek - neděle je tudíž tak divoká, že na ní můžu zapomenout
varianta čtvrtek - sobota by šla, ale odjezd ve čtvrtek je pořád dost mizerná šance
varianta pátek - sobota pro mě nemá moc smysl, pátek si po cestě tak moc neužiju a v sobotu pryč, to si moc neužiju ani tu sobotu
varianta sobota - neděle je totéž co předešlá

takže zbývá varianta pátek - neděle, která, jak píšeš, je normální; jenže když už budete všichni na Dálavě, tak si dám cestu na Dálavu sám, tím se mi Dálava prodraží o dobrejch 600, protože běžně jedem čtyři a naftu berem rovnym dílem... a to ještě za předpokladu, že si budu moct dovolit zabít půlku neděle.


* leda že by se na Dálavě sešlo pár lidí co mají zkušenosti se zahraničním obchodem (ve smyslu že dělali profesně obchodní jednání se zahraničními partnery) a tito by byli ochotní si tam se mnou půlhoďky nebo hoďku popovídat abych z nich vytahal informace co potřebuju na bakalářku, protože by to znamenalo že mi nahradí lidi které bych jinak musel obcházet tady v Praze a měl bych Dálavu částečně jako studijní pobyt :)
25.9.2011 09:02 - wlkeR
Takže ve čtvrtek nikde žádná výluka, tedy plánu přijet někdy během odpoledne kolmo z Kaplice nestojí prakticky nic v cestě.

Jenom - byl by někdo od té dobroty a vzal za mě 2×EDDM (doufám, že to zkratkuju správně) s tím, že mu pak proplatím veškeré náklady s tím spojené? Každé půlkilo (především teplu podléhajících potravin) se kerym se nebudu motat po kopcích zvýší pravděpodobnost, že vůbec dojedu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074158906936646 secREMOTE_IP: 18.224.0.25