Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
25.9.2011 20:30 - Jerson
Ebone, asi jsem to přehlédl, ale kolikrát a ve které dny budeš grilovat? Abych věděl kolik vzít masa.
25.9.2011 23:18 - Nachtrose
Jeste dotazek: kdo tam bude uz v utery, kdo by me mohl kolem seste vyzvednout v Kaplici? Pripadne poprosim o telefon ( klidne do PM ) at se muzu ozvat, zda jsem na miste uz.
26.9.2011 11:14 - Ebon Hand
sirien píše:
* leda že by se na Dálavě sešlo pár lidí co mají zkušenosti se zahraničním obchodem (ve smyslu že dělali profesně obchodní jednání se zahraničními partnery) a tito by byli ochotní si tam se mnou půlhoďky nebo hoďku popovídat abych z nich vytahal informace co potřebuju na bakalářku, protože by to znamenalo že mi nahradí lidi které bych jinak musel obcházet tady v Praze a měl bych Dálavu částečně jako studijní pobyt :)

Již bratru patnáct let se živím importem na středoevropský trh a obchodem s nadnárodními řetězci. Komodity MDA, SDA, brown gods, DSP, mobile, DIY, portable, accesories.

Grilovat se chystám podle tradičního scénáře, což je docela často. Vzhledem k tomu, že tam budeme již od středy, tak to budou dva, možná tři večery. Ještě přemýšlím tam stravu i trochu obměnit.
Sathel, jak to v novém srubu vypadá s kuchyňkou, plynem, troubou, nádobím atd.?
26.9.2011 12:21 - Sathel
Ebon Hand píše:
Sathel, jak to v novém srubu vypadá s kuchyňkou, plynem, troubou, nádobím atd.?


Kuchyňka je menší, zato novější. Není tam plynový sporák (pokud vím), ale je tam klasická plotna s troubou (na dřevo). Nádobí tam nějaké je (ne teda dost), doneseme od vedle. Jsou tam dvě lednice (větší a menší), je tam elektřina, voda (možná i teplá). Možnosti vaření by měly být totožné s Obézou.

Nějaké novinky ohledně odjezdu?

Nachtrose píše:
kdo tam bude uz v utery, kdo by me mohl kolem seste vyzvednout v Kaplici?


Pochybuju, že tak brzy tam někdo bude. Ale můžeš si udělat procházku z Kaplice je to cca 10km... Nebo můžeš v Kaplici přesednout na bus do Benešova nad Černou a vystoupit na zastávce "Dluhoště, rozcestí" (nebo tak nějak) a dojít ty 2km pěšky. A pak si můžeš udělat táborák na Dálavě, než dorazí někdo s klíčema :-)
Nebo si klíče můžeš vyzvednout v ČB v Antiku na náměstí (do 17h). Ale to bys mi musel říct dopředu.
26.9.2011 13:27 - Ebon Hand
Škoda, kdyby byl plyn, tak jsem chtěl vzít woka a udělat vám tam asijský večírek, nevadí. Dáme řádnou grilovačku. :-)

Já pojedu ve středu cca v poledne, ráno mi ještě jedna úklidová firma vyklízí sklep.
26.9.2011 13:45 - wlkeR
Takže ono se tradičně negriluje každej večer? To je dobré, takže já EDDM vůbec řešit nebudu a spřáhnu Dálavu s dietou :D

Z Kaplice je to 10 Km? Hádám že z vlakovýho nádraží asi víc, ale pořád to zní jako něco, co bych mohl došlapat... Takže zatím pořád spoléhám na čtvrtek, během cca 3 hodin snad trefim...
26.9.2011 14:14 - Jerson
vzhledem k tomu kolik času grilování zabere by pro Ebona bylo dost náročné grilovat každý večer. a tu tvou dietu chci vidět :-)
26.9.2011 14:16 - Nachtrose
Kdyz dietu, tak jedine bodovou! ;-)
26.9.2011 14:27 - sirien
...popravdě mi vždycky přišlo že Ebon griluje, protože ho to baví... jestli ho to nebaví, tak může mávnout na někoho dalšího, ne? Nechci teď shazovat Ebonovo kuchařské umění, které je velmi vysoké, nicméně dávat věci na gril, zaklapnout gril, otevřít gril, obrátit věci, zaklapnout gril, otevřít gril, naservírovat to, stáhnout mastnostu a dát tam daleší... na to člověk diplom mít nepotřebuje.
26.9.2011 14:46 - Almi
Hola, v kolik tedy bude na Dálavě někdo s klíčema? Abysme se podle toho zařídili...

Ebon: Co se grilování týče..chceš nějaký příspěvek na suroviny atp.? Pojedu napůl autobusem, maso atp. by cestu nemuselo přežít, radši povezu nerozbitnější zatížení :)
26.9.2011 15:13 - Nachtrose
Almi: proto chci koupit maso az v budejkach. Mam tam cca 40 minut cas, pripadne mi spoj do kaplice jede asi co hodinu, takze by to slo odlozit. Jen teda nevim, kde bych hledal v budejkach namesti a Antik. Kdyby tak Sathel nejela z prahy, to bych ji mozna ukecal, at mi je priveze na nadrazi ;-) Nikoho ciziho prohanet ale nechci. A kdy budete v Budejkach vy? Ze by jsme ty klice pripadne vyzvedli spolecne a pak se hromadne nejak dopravili na misto.

Sathel: das mi kdyztak cislo? At bych ti dal vedet, jak se rozhodnu pro pripad, ze bys to tady peclive nesledovala.
26.9.2011 15:23 - Sathel
Asijský večírek dáme jindy ;-)
Takže sraz ve středu v poledne na Smícháči? (Pokud se k vám ještě vejdu?)

Pro ty, kdo chtějí přijet už v úterý
Klíče od Dálavy jsou k vyzvednutí v Antiku na náměstí v ČB (Náměstí Přemysla Otakara II. 127/38) do 17h. Pokud to nestihnete, spíte pod širákem (nebojte, má být hezky :-))

Kdo teda jede už v úterý?
26.9.2011 15:26 - Nachtrose
Sathel: aha... a nevis, proc jsem si az do ted myslel, ze taky prijedes v utery? Tura po Budkach v plne polni... no se tesim.
26.9.2011 15:31 - sirien
Hm... možná se budou dít zázraky... zatím mám dohodlých osm schůzek z cca 10 nutných a poslední z nich mám ve čtvrtek cca do tří hodin...

...možná, ale zatím opravdu jen možná, že bych se snad i dokázal dostat na Dálavu... hm.
Vypadá to až podezřele moc snadno a nadějně :/
26.9.2011 15:32 - Sathel
Nachtrose: protože jsem to říkala.

Nicméně to pro mě bez auta a odvozu znamená vzít si dovolenou už na zítra, abych stihla dojet z Prahy do ČB, vyzvednout klíče, nakoupit a dojít do setmění na Dálavu...

...nebo se můžu ve středu svézt s Ebonem z Prahy. Co by sis vybral ty?
26.9.2011 15:45 - Merlin
a tak u mě to teď vypadá, že nejspíš to bude bez mé společnosti...do pátku musím být v práci...a jet na dva dny na druhý konec státu....
26.9.2011 15:48 - sirien
mimochodem... KDYBY se skutečně děli zázraky, byl by tu někdo kdo by se se mnou svezl v ten čtvrtek abych nejel tak zoufale sám? Sirien jen sám se sebou tři a půl hodiny cesty v malém prostoru auta... to by hrozilo nebezpečnou ponorkovou nemocí :)
26.9.2011 15:51 - Almi
Merlin: život je otázkou priorit..co jiného na to říct? :/

..nu, snad jen, že pokud se bude ještě někdy konat nějaký sraz na Moravě, tak že tě rád uvidím! :)

ad. úterý: Bylo by fajn pořešit, zda tedy bude něco už v úterý, ať se člověk zbytečně nežene...u mne a Beltara to zatím vypadá tak, že pojedeme Student Agency (pokud se podaří přemluvit jejich rezervační systém) z Prahy do Krumlova, kde nás nabere kamarád, něco si nakoupíme a vyrazíme na Dálavu.
26.9.2011 15:59 - Ebon Hand
Pokud tam někdo cestuje opěšalý, tak samo nemusí nic tahat. Když tak dojedeme na nákup a rozpočítáme to.

Sathel, počítám s tebou.

Merline, ty to nemáš dokreslený, co? Tak sis radši vzal službu, aby ses mohl vymluvit.. :-)

Siriene cinkni Quasitovi.
26.9.2011 16:28 - wlkeR
Jerson píše:
a tu tvou dietu chci vidět :-)


Já taky. Ale sleduj: ve čtvrtek budu na kalorickym cestovnim jídle, ale pojedu z Kaplice na kole (protože se určitě ztratím, tak energetický příjem a výdej budou zhruba vyrovnané). V pátek budu na méně chutných zbytcích cestovního jídla, ale přestože se nejspíš budu celej den válet a sledovat různé hry, večer, pokud bude Ebon grilovat, ztratím minimálně kilo jen na slinách. No a v sobotu ráno se nějak doplahočim na vlak do Budějc... a tam přepadnu masnu XD

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090085983276367 secREMOTE_IP: 18.216.32.116