Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
26.9.2011 16:46 - Sosáček
Tak ja tentokrat ne.
26.9.2011 17:20 - Hugo
Prosim o presun do kolonky ucast jista! Dovoz moji osoby zajistuje "Sefkuchar"
26.9.2011 17:31 - kin
Taky se tam ukážu ;)

Siriene, v kolik plánuješ ve čtvrtek vyrazit? Možná bych se svezlo s tebou .)
26.9.2011 17:59 - Nachtrose
Sathel píše:
Nicméně to pro mě bez auta a odvozu znamená vzít si dovolenou už na zítra, abych stihla dojet z Prahy do ČB, vyzvednout klíče, nakoupit a dojít do setmění na Dálavu...


Tohle same ceka mne, jen z opacne strany ;-) Ale tak uznavam, ze mne zadne auto nejede. Ja jen, ze jsem se na tebe uz celkem tesil ;-)

Almi: Cesky krumlov? Kolik budete mit volnych mist a jaky mate casovy plan? Ze by jste mne vyzvedli aspon v Kaplici, ta vypada po ceste. No a ja bych teda treba zasel pro ty klice. I kdyz batoziny asi budu mit dost :-/
26.9.2011 18:11 - Sathel
Nachtrose píše:
kdyz batoziny asi budu mit dost :-/


Na vlakovém nádraží je úschovna zavazadel. Autobusák je hned naproti. Cesta na náměstí trvá 15min volnou chůzí. Stihneš to do 17h?¨

Ebone, děkuji :-)
26.9.2011 18:34 - sirien
kin píše:
Siriene, v kolik plánuješ ve čtvrtek vyrazit? Možná bych se svezlo s tebou .)

Pokud budu vyrážet ve čtvrtek (jakože zatím to vypadá, že škola mi v tom bránit nebude, takže to jen musim protlačit rodinou - jakože předtím než odjedu na 4,5 měsíce pryč ještě navíc jedu na Dálavu, místo toho abych se rodinně družil), pak bych nejspíš jel odpoledne - ve dvě mám ještě poslední schůzku na bakapráci, bohužel jednu z nejoficiálnějších, takže s tou hejbat nijak nemůžu, ale asi někdy po ní... kolem čtvrtý možná. Teoreticky, záleží kdo by jel se mnou a kdy by mohl jet.
26.9.2011 18:35 - wlkeR
Sathel píše:
Cesta na náměstí trvá 15min volnou chůzí.

A co líp, je to hlavní třídou pořád rovně. Problém je ale ten antikváč najít, já doteď neznám jeho přesnou polohu, a to sem tam chodíval i dvakrát za ... semestr...

EDIT: Nejspolehlivější návod jak ho najít je jít podloubím kolmo na budovu radnice a koukat po papundeklový krabici knížek za 10 Kč.
26.9.2011 19:15 - Almi
Nachtrose: Právě řeším, zda jet na Dálavu už v úterý, když tam bude první noc jen Beltar, já a Ty. Záložní varianta byla přespat v takovém případě v našem bytě v Černé, ale z časových důvodů se čím dál tím víc kloním k tomu jet taky až ve středu. Ať už tak nebo tak, když budu mít na tebe kontakt, jsem schopen tě nějak na Dálavu dopravit. Tož se mi ozvi na 604 158 392, ideálně smskou.
26.9.2011 19:24 - Sethi
Almi píše:
Právě řeším, zda jet na Dálavu už v úterý, když tam bude první noc jen Beltar, já a Ty.

Máš pravdu. Trávit večer jen s Tebou a Beltarem je děsivá zkušenost a je od Tebe hezké, že se jí snažíš Nachtíka uchránit. =)
26.9.2011 19:26 - Nachtrose
Sathel píše:
Stihneš to do 17h?


Jestli pojedu tim, co mam v planu, tak jsem v Budejkach v 15:49.

Almi: Abych tam nakonec nezustal uplne sam (o.O)

Sethi: dekuju za tvuj soucit, ale radsi uz bal taky kufry ;-)
26.9.2011 20:06 - Almi
ALL: takže, finální cestovatelské rozhodnutí, po konzultaci všech stran - cestuje se až ve středu.

Já a Beltar jedeme z Prahy Student Agency v 11:00 hodin z Knížecí do krumlova, kde nás vyzvedne auto v 13:50. Tam nakoupíme zbytek zásob a přesunem se na Dálavu.

Můžeme vzít sebou ještě 2 lidi z Krumlova.

Jo, a kdo chcete, vemte si plavky. Je ve hře možnost jet si zaplavat na Frymburk do bazénu nebo do sauny (fakt luxusní, 4 druhy, ovoce zdrarma atp.). Drahé to nebude.

Pokud někdo chcete nějaké deskovky, dejte vědět. K dispozici budou Dominiony a asi Civka, Lze přivést Porto Rico (včetně rozšíření, které u nás nikdy nevyšlo), Caylus, Bang, Sabotéry, Piráty, Galaxy Truckers, Castle of Ravenloft, Proroctví, a leccos dalšího, co mne momentálně nenapadá. Tak si řekněte.
26.9.2011 20:14 - Nerhinn
Já bych si moc ráda zahrála Ravenloft (konečně).
Jinak já můžu přivézt Scrabble, kdyby měl někdo zájem.

EDIT: A taky můžu vzít tablet, kdyby si někdo chtěl virtuálně kreslit.
26.9.2011 20:36 - wlkeR
Ravenloft mě taky zajímá.

Vzhledem k přetížení báglu spacákem nemůžu vléct nic extra, leda by někdo mermomocí chtěl hrát Magic, moh bych přibalit tak dva rozumně (navzájem, ne globálně) konkurenceschopné balíky.
26.9.2011 20:39 - Nachtrose
Plavky nemam, takze to je vyreseny, deskovy zkusim rad kdeco. Osobne beru BANG!, jedina zalezitost, kterou mam k dispozici. Pak uz jen zasoby 10 cistych deniku pro huntery a 10 cistych deniku pro 4e ( i s cistyma kartickama, kdo by chtel strihat ;-) ) a pak sve dva tanky na hrani. A taky asi vemu kufrik s figurkama, i kdyz ty nejvetsi mi tam nevlezou. Vic jsem toho nachystat nestihnul. Ale bude notas s nejaktualnejsim offline CB, tak kdo se bude chtit vyradit, ma moznost. Jen hold bude bez netu.

Hele, jen tak ciste ze zvedavosti... mam takovej divnej pocit, ze jsem tady strasne dlouho nevidel treba Lotranda.
26.9.2011 22:38 - sirien
...sem říkal, že to zní příliš krásně a snadno :( Rodina na mě samozřejmě ječí že nikam jezdit nemám... chjo. Zkusim to dneska ještě prodiskutovat a uvidim.
26.9.2011 22:46 - A15
Magic vezmi, užije se
27.9.2011 00:53 - sirien
mhm. Tak to sice nejspíš vypadá že fakt pojedu, ale odjezd vidim nejspíš na sobotu. Někdo kdo by měl podobné choutky, nebo vás opustím sám?

Nějaké objednávky na RPGčka z mé zahrádky? (upozorňuju, že mám teď minimum času, takže věci, které by ode mě vyžadovaly větší množství přípravy ne-e)

EDIT: a než ta kravina někoho napadne - ne, na to že bych kdy znovu hrál DrDII zapomeňte (; )
27.9.2011 00:57 - Nachtrose
Sirien: jako vzdy wod? Hunteri, magove...?
27.9.2011 01:06 - Nerhinn
sirien: V sobotu se chystám taky domů. Víceméně jedno, kdy. Můžu to vzít přes Prahu.
27.9.2011 01:35 - sirien
Nachtrose: WoD je přijatelný. Nějaká specifika? Hunteři nebo mágové? Téma? Atmosféra? Styl? Tradiční nebo něco experimentálnějšího...?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080072164535522 secREMOTE_IP: 18.227.228.95