Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
27.9.2011 01:38 - Shako
Sirien: Dal bych si WoD, ale zrejme se neobjevim. Ikdyz ty tvoje terminy prijezdu a odjezdu nezneji spatne. Uz je to posledni verze?
27.9.2011 02:19 - sirien
nemusí být.

a) netuším KDY ve čtvrtek pojedu - záleží na Kinovi a Quasitovi, já osobně můžu nejdřív v 16, ale taky se možná budu stavovat ještě u táty a babičky a v tom případě bych jel až večer. Q bude předpokládám stejnak v práci, takže těžko říct, dohodneme se asi zítra

b) odjezd vypadá na 90% na sobotu, ale možná že to ještě změnim a pojedu v neděli hodně brzo ráno (tj. na moje poměry, takže třeba v osm nebo v devět)

Pátek ale rozhodně budu celou dobu a sobotu bych měl být přinejmenším do půlky odpoledne
27.9.2011 02:35 - Shako
A misto v aute pripadne tam a zpet mas?
27.9.2011 08:11 - wlkeR
Fajn, vemu dvoje až troje Magicy a lv5 healera do D&Dčka, esi bude u Almiho a Beltarova stolu někdy nějaké volné místo. Je dobré být připraven.

Tak to vypadá, že mi zrušili můj oblíbený vlak... Tzn. na Dálavě budu tak ve 4, pokud se neztratim. Zatracený Dráhy.
27.9.2011 08:34 - Almi
Kýblohlav školní píše:
Fajn, vemu dvoje až troje Magicy a lv5 healera do D&Dčka, esi bude u Almiho a Beltarova stolu někdy nějaké volné místo. Je dobré být připraven.


Počítám s Tebou, Nerhinn a Nachtrosem. Zbylá 2 místa jsou předběžné rezervovaná, ale to už tak nehrotím - kdo dřív příjde, bude hrát :)

..a kdyby bylo nejhůř, jsem vždy schopen vytáhnout něco z rukávu. S Beltarem Bereme hromadu žetonových potvor, hromadu map a s notebookem po ruce se dá vykouzlit leccos.
27.9.2011 08:52 - Lokken
Bohužel se nakonec neukážu :-( . K pracovnímu vytížení jsem ještě přidal nachlazení a nerad bych všechny nakazil. Navíc bych se dostavil stejně až v pátek večer a vypadá to, že většina lidí stejně zamíří k domovu už v sobotu.

Přeju všem dobrou zábavu a snad na viděnou třeba na jarním srazu!
27.9.2011 10:11 - Demonica
Lokken: To je škoda, tak přeju brzké uzdravení.

Almi: Máš ještě ty dvě volná místa v autě z Krumlova na Dálavu?
27.9.2011 10:40 - wlkeR
Almi: Fajn, tož to bude ještě zajímavé. Jenom vzhledem k absolutnímu vakuu možností pro Ardenta (pokud něco nevyšlo v nějakých dragonech co jsem ještě stih poshánět... časem kouknu...) by družina měla počítat s tim, že healer možná pojde jako první ^^;
27.9.2011 10:52 - Nachtrose
Sirien: huntery uz mam trochu nahrany, tak bych dal mozna prednost jim ( dal jsem si za domaci ukol aspon jednou vyhrat nad Sirienem ( rozumej ulovit monstrum a prezit :-D )), ale klidne zkusim i neco jineho. Dal bych na osahani treba i Shadowrun, ale do toho se porad jaksi nikomu nechce ( a navic mam na nej malo d6 ).
27.9.2011 11:13 - Beltar
Pro jistotu vezeme s Almim 5 připravených postav pro DnD.

Tiefling Warlord
Half-Elf Warlock
Halfling Paladin
Dwarf Ranger
Deva Invoker
27.9.2011 11:15 - Nachtrose
Ja mam pripraveny dva tanky: dwarf battlerager fighter a warforger ohe-handed spec. fighter. Primarne chci hrat zatim trpaslika, ale pro WF mam nadhernou figurku tanka, tak proto i ten :-D

/edit: jeste jsem chtel do rezervy nejakeho strikera, kdyby neco, ale to se porad neumim rozhodnout jakeho 0:-)
27.9.2011 11:19 - Almi
Demonica píše:
Máš ještě ty dvě volná místa v autě z Krumlova na Dálavu?


Ano, mám. Na Špičáku (staví tam SA) budeme dle jízdního řádu ve středu 28.09.2011 v 13:50. Pak něco nakoupíme a hurá...

Když tak se mi ozvi PMkou, včetně kontaktu na Tebe (ideálně mobil) můj se tu už někde válí, tak můžeš i na něj.

Kýblohlav: Bude k dispozici CB, tak uvidíš...zkusím se mrknout, jestli něco vyšlo v Dragonech. Chceš to vytiksnout? Pokud jo, napiš mi PMku.

Beltar: jsem zvědav, jak si postavy povedou i v Lair Assaultu :-)

Nachtrose: Pokud strikera, tak nějakého zajímavého :-) Noir mi v Encounters hraje upíra maskovaného za mexikánce s kloboukem s širokou krempou (aby se kryl před sluncem) a mohutnými kníry (aby maskoval zoubky) -vtipné (furt žebrá po paladinovi krev) a účinné. Důkaz, že DnD 4e snese a dokáže vše :-)
27.9.2011 11:51 - Almi
Připravené postavy jsou bez character themes. Pokud je chcete, klidně si udělejte i s nimi. Budu je mít v e-podobě a pokud bude teď velká poptávka, lze i vytisknout...

Kýblohlav: Tak, k Ardenotvi jsem něco našel v Dragonu 395. Vytisknul jsem to, přivezu ti to.

Nachtrose: Assassina hraje v Encounters dobře Sethi..rozhodně není špatnej :)

ALL: Tak, Ravenloft bude, stejně jako party hry (Bangy, Sabotéři, Piráti)..ještě by to chtělo legendární UNO, i když bez Merlina to nebude ono... :)
27.9.2011 11:52 - Nachtrose
Almi: nevim, zvazoval jsem dragon nebo wild sorcku, ale stejne porad nejsem moc presvedcenej. A taky jsem si chtel zkusit assassina... :-/ So much to try, so little time :-D
27.9.2011 12:52 - Ebon Hand
Hugo, Sathel: odjezd zítra cca v poledne od Smíchovského nádraží. Zítra dopo Vám to ještě potvrdím.
27.9.2011 13:54 - wlkeR
Almi: Aa, to mam z toho že lítam po všech čertech a nekoukam jak tu diskuse běží... matroš v Dr395 jsem našel a musím říct, že od PH3-PsiPower je mnohem lepší nebo, no, jak to říct ... At-Will útokem podmíněná telepatie? +stab do spojence+ "Hele, chci ti říct něco důvěrnýho..."

... Každopádně omluva že jsem se neozval hned.

Ale hodit se to bude, aspoň si ty novinky stihnu pořádně přečíst. Ještě nevím jestli stihnu powersy vytisknout nebo se je cestou nadrtím nazpaměť a v případě nouze budu listovat v mobilu.
27.9.2011 14:13 - Almi
Kýblohlav: vytisknul jsem ti ten článek + vytisknu co budeš potřebovat a napíšeš mi to během krátké doby do PMky (příručky v e-podobě mám u sebe).

Mám tisknout i character themes?

ALL: Psal mi kamarád, je (mimo jiné) certifikovaný masér, zda má vzít na Dálavu masážní lůžko a věci..neví ale, zda je na to vhodné místo, teplota a nálada. Masáže samozřejmě grátis..co mu mám odpovědět? :-)
27.9.2011 14:25 - wlkeR
Almi: Během krátké doby to nestihnu, teprv jsem otevřel Emporium a navíc tu na mě porát vyskakujou různé jiné věci a křičí "čti mě." Nixméně díky za nabídku, a neboj, určitě to zvládnu zaonačit nějak abych během hry nezdržoval.

Nachtrose: Zkus tu sorcku, čas od času umím dát bonus k damage a u blastu to vypadá o něco líp, než když podporuju single-target strikera...
27.9.2011 15:01 - sirien
Shako: Tam jedu já, Arya, Kin (?), Quasit, takže ještě jedno bych měl, pokud si toho prozměnu nebudete balit jak na dva tejdny na Antarktidu, jak má kdekdo ve zvyku :)
Zpátky zatim já a Arya, Nerhinn (?), nicméně vracim se v sobotu.

Nachtrose píše:
huntery uz mam trochu nahrany

A copak jsi se mnou hrál?
Na ten příběh s vraždou kněze v městečku (Ospalé městečko) kde je polovina lidí úchylně divná asi nebudu mít úplně náladu, protože netušim jak moc budu po tomhle tejdnu ready na vysokou dávku sociálního RP, nicméně jestli jsi se mnou ještě nehrál Netvory v LA (parta hunterů, která v LA narazí na vraždu v podobě těla prohnaného kafemlejnkem) tak to by myslím mohla být správná challenge - opozice je skutečně high-deadly, je to relativně investigativní, ale přitom to nemá strukturu detektivky, ale skutečně "lovu".
Hrál jsem to třikrát (nepočítaje v to případ kdy na jarním srazu lidi odpadli kvůli pokročilé hodině) a mám dojem, že se ještě žádné skupině nepodařilo případ 100% úspěšně uzavřít, i když jedna skupina na loňském Gameconu se dostala blízko - dokonce zjistili o co v podstatě jde, slavili i nějaký ten dílčí úspěch a podařilo se jim při tom přežít, takže se dá říct že i uspěli :D . Je to takovej těžkotonážní Hunter the Vigil, ten příběh je nastavenej tak že netoleruje newbie chyby a "zlozvyky" z jiných (i WoD) her, je potřeba v něm postupovat skutečně podle hunterskejch šablon. A osobně ho mám rád, protože obsahuje spoustu stylově naturalistickejch prvků a drsného hororu :D
Sranda by byla kdybysme na hraní Netvorů překecali i Almiho, hrozně rád bych ho viděl v roli WoD Huntera.

Ale pokud znáš i to tak kdyžtak vymyslim něco novýho.
27.9.2011 15:13 - kin
Já bych jel rád siriene. ;)

Osobně by se mi to hodilo tak v pět (možná na čtvrtou), dřív bych to nejspíš nestíhal.
Takže pokud si budeš chtít zajít za babi nebo cokoliv jiného, jsem jen pro :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092553853988647 secREMOTE_IP: 54.226.226.30