Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
Autorská citace #41
1.9.2011 14:26 - Nachtrose
Zizala: opraveno ;-)

Sethi, Alnag: tak nejak s vama pocitam, ale presto jsem tu nikde nezahlid potvrzeni, ze skutecne pojedete ( ani ze ne ), muzu vas pripsat?

Merlin: stale mame nedoresene nejake tequilove resty z moji prvni dalavy ;-)

All: ja to vypada s hranim? co, kdo, jak? A kdo jake hry pripadne vezme? Ja mam akorat tak BANG! s nejnovejsim rozsirenim. Bude i nejake organizovane 4e? ( Almi+neverwinter? ). Bych mohl treba popredu natisknout nejake deniky, bud ciste, nobo uz hotove postavy z offline i online builderu a stejne tak i deniky pro WoD, kdyby byl zajem.
Autorská citace #42
1.9.2011 14:39 - Sethi
Se mnou nepočítat. Mám teď divočinu, nevím, co bude za měsíc. Pokud pojedu, bude se to rozhodovat jindy.
Autorská citace #43
1.9.2011 15:16 - Alnag
U mne je dost turbulentní situace, na 90% nepojedu.
Autorská citace #44
1.9.2011 19:49 - Nachtrose
Teda ta predstava, ze dalava bude bez Alnaga a Sethi mi prijde takova prazvlastni. Pevne doufam, ze se vam to podari vhodne osefovat a dorazit, byt jen na cast doby.
Autorská citace #45
1.9.2011 20:24 - Beltar
Tak si mě taky přihoďte mezi účastníky :-)
Autorská citace #46
2.9.2011 13:48 - Sosáček
Dalava rikate, jo. To zni zajimave.
Autorská citace #47
3.9.2011 08:38 - wlkeR
Hry říkáte? Mimo nějakého D&D 4E minima (který sebou ale stejně přes půl republiky nepotáhnu) mám tuny Magiců, čistě teoreticky bych mohl nafasovat nějaký promo balíčky, ale jisté to zdaleka není.

Taky zvažuju sehnat Gamma World, ale nevím, esi to do Dálavy stihnu, dodavatel nějako laguje.
Autorská citace #48
3.9.2011 17:51 - Jerson
Pokud pojedu, tak můžu přivéz Omegu, Space Alert, Letadýlka a Zradu v Domě na kopci (kterou jsem trochu předělal do RPG a rád bych to vyzkoušel.) A samozřejmě věci na airsoft. Nicméně ani s autem se mi nechce táhnout všechno zbytečně.
Jinak má účast je na 75%.
Autorská citace #49
3.9.2011 18:51 - sirien
Pokud by se mi podařilo přijet, můžu vzít Munchkina, ale mám jen základní versi.
Kdyby měl někdo tu WoD versi munchkina, tak kdybych jel tak jí vemte, chtěl sem si to zahrát :)
Autorská citace #50
3.9.2011 18:58 - Nachtrose
Ze bych si asi na ctvrty pokus konecne zkusil Space Alert :-D Jinak pokud pojede jeste Smrtak a naky kamosi, tak mozna privleckou vlastni airsoftovky. Mozna. A karetniho Space Hulka ( i kdyz toho asi zkusim pujcit, i pokud nepojedou )
Autorská citace #51
4.9.2011 21:09 - Sathel
Vypadá to jednoznačně.
Termín rezervován.

Kdo by chtěl přijet dřív než ve středu, ozvěte se předem, jinak riskujete spaní pod širákem.
Autorská citace #52
4.9.2011 22:47 - sirien
Hm. Středa je volno, ne? by se dalo přijet v úterý...

...každopádně se mnou to vypadá tak že pokud budu moct, tak do soboty, takže bych asi přijel jen pokud by se sešlo dost lidí už přes tejden
Autorská citace #53
5.9.2011 05:27 - Nachtrose
Osobne jsem mel taky v planu prijet uz v utery, ale pod sirakem se mi moc spat nechce ;-)
Autorská citace #54
5.9.2011 08:43 - Merlin
vy nepracujete? :)
Autorská citace #55
5.9.2011 09:30 - Ebon Hand
taky mě ta otázka napadla.. :-)
U Siriena jsem si odpovědí jistý..
Autorská citace #56
5.9.2011 10:00 - Nachtrose
Vy nemate dovolenou? :-P
Autorská citace #57
5.9.2011 10:53 - Ebon Hand
Letošní už skoro ne, dovolené mám celoroční nedostatek, potřeboval bych jí tak dvojnásobek..
Autorská citace #58
5.9.2011 11:11 - Nachtrose
To ja mam vzdy par dni na dalavu odlozeno stranou. Btw. Ebone, jak planujes prijet ty? At vim, kolik EDDM si zabalit.
Autorská citace #59
5.9.2011 11:18 - Nachtrose
Na dotaz Sathel pridana nova anketa.
Autorská citace #60
5.9.2011 12:58 - sirien
tak co se mě týče tak mi ani nevadí že by se přijelo ve středu, spíš mi jde o to že kdyby se měla Dálava odehrávat primárně pátek-neděle, tak to je pro mě krajně neefektivní :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083343029022217 secREMOTE_IP: 3.143.168.172