Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
Autorská citace #61
5.9.2011 16:40 - Demonica
Tak se hlásím jako další účastník. Jestli budu moct dojet v úterý není ještě jistý, ale ve středu určitě.
Autorská citace #62
5.9.2011 16:58 - sirien
rozšířil jsem příjezdovou anketu
Autorská citace #63
5.9.2011 16:58 - Sathel
Tak já tedy přijedu taky už v úterý...
...já bych tam jen nerada byla v noci sama. Ty lesy jsou temnější, než se zdají.
Autorská citace #64
5.9.2011 17:42 - sirien
Nebo, on Tě někdo určitě rád pro zimu zahřeje a obejme Tě aby ses v noci v té tmě nebála... ;)
Autorská citace #65
5.9.2011 18:22 - Nachtrose
Sathel: neboj, my te ohlidame!
Autorská citace #66
5.9.2011 19:27 - Ebon Hand
My ilithidi tě rádi obejmeme.
Já řeším, jak rozprostřít svůj nebohý zbytek dovolené. Při nejhorším scénáři přijedu v pátek ráno půjčeným autem. Ale doufám, že to nacastuji lépe...summon holiday.. :-)
Autorská citace #67
5.9.2011 19:41 - wlkeR
Co se mně týče, přijel bych už v úterý, ale odjíždět budu možná dřív (v sobotu ráno) kvůli Magicu...
Autorská citace #68
5.9.2011 19:45 - wlkeR
Ebon: použij metavacation featy. Maximized Vacation, Extended Vacation...

(Klid, on mě ten humor snad přejde.)
Autorská citace #69
5.9.2011 19:49 - noir
Tak já to ruším, většinu týdne budu sjíždět řeky ve Švýcarsku-asi bych byl KO a zase někomu usnul u hry, což pokládám za unfair :)
Autorská citace #70
6.9.2011 07:41 - Almi
noir: Náhodou, dáš si sklenku něčeho dobrého a nebude s tebou k vydržení :-)
Autorská citace #71
6.9.2011 10:50 - Almi
Co se her týče, můžu vzít v případě zájmu sebou DnD - Lair Assaut. Je to hack and slash záležitost, něco mezi deskovkou a hrou pro postavy na 5. levelu. Ideální se skleničkou pití a testování šíleností :-)

Pořád si ještě pohrávám s možností nějaké DnD hry, asi v prostředí Neverwinter CS a pro ulehčení asi vyjdu z Encounters..uvidím.
Autorská citace #72
6.9.2011 10:53 - Beltar
Almi: Nechceš udělat nějakou šílenou hru, kde ti budu coodmovat? Jako za starých časů?
Autorská citace #73
6.9.2011 12:23 - Nachtrose
Almi: klidne vem a jsem i za "normalni" 4e pod tvym vedenim, at vidim mistra v akci ;-)
Autorská citace #74
6.9.2011 13:07 - Almi
Beltar píše:
Nechceš udělat nějakou šílenou hru, kde ti budu coodmovat? Jako za starých časů?


starý časů = jako na letošním Gameconu? :-)

..a neříkej, že vážně uvažuješ o tom, že bys nakonec přece jen na Dálavu jel...to by mi udělalo radost! :-)

..ale nápad je to zajímavý..pouvažuju..

Nachtrose: Já se hrozně nerad k něčemu takovýmu zavazuju, ale neznamená to, že o tom neuvažuji. jen jsem zatím nenarazil na zajímavé téma ke hře či zápletku, kterou bych chtěl zprostředkovat. I když Neverwinter je nosný sám o sobě. Leč one-shot je docela náročný na přípravu, aby to mělo i jasně daný a uzavřený konec..na druhou stranu bych mohl použít nějaký z nedávno odehraných..a zapojit Beltara, co je pode mnou hrál...hmmm..hmmm! :-)
Autorská citace #75
6.9.2011 13:15 - Nachtrose
Almi: ja se hlasim at uz povedes cokoli. A mimochodem, Beltar uz je nahlasenej, ze prijede.
Autorská citace #76
6.9.2011 13:52 - Ebon Hand
Mimochedem Nachte, co znamená EDDM?
Předběžně to vypadá, podle ideálního scénáře, že přijedu ve středu, možná už v úterý.
Autorská citace #77
6.9.2011 15:01 - wlkeR
Lair Assault! Sice už jsem četl předběžnou recenzi, ale Almi bere určitě Nightmare Mode jako standard, takže na tom že čék něco málo ví nakonec nesejde :)

Ale vypadá to, že by s sebou měl vzít ještě pár svých klonů, nebo se o něj zájemci o hru poperou. Aj já bych si zahrál rád, ale tak můj hlavní účel je obšlehnout nějaké zajímací DM postupy (mluvě o čemž, na co-op DMení bych se podíval velmi, VELMI rád!)

A teď z jiného soudku: pojede někdo vlakem/busem z Budějc v úterý odpoledne?
Autorská citace #78
6.9.2011 15:14 - Nachtrose
Ebon: zavedl to snad Sirien nebo Jerson a znamena to Ebonem Dopotucena Davka Masa (na osobu a jidlo ) a rovna se 200g tusim.

Kyblohlav: je mozne ze ja, ale zatim ani z daleka jiste. Hlavne by to chtelo vedet, kdy dorazi ( zrejme Sathel ) s klicky, at zbytecne dlouho nesedime na zaprazi.
Autorská citace #79
6.9.2011 17:58 - wlkeR
Nó, ono moje odpoledne jsou tak 4 hodiny, protože ještě musím lítat po univerzitě a shánět ISICy a kdesi cosi.( Takže myslim, že esi někdo pojede se mnou, příliš brzy tam určitě nebude ^^;

(Nemluvě o tom, kdyby se náhodou někomu chtělo jet na Dálavu z Kaplice na kolech. A spoléhat se při tom na můj orientační smysl.)
Autorská citace #80
6.9.2011 18:08 - Nachtrose
No minimalne me kolo nehrozi, ponevadz zadne nemam ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067452907562256 secREMOTE_IP: 3.149.214.32