Sathel
10.12.2011 13:13
Silvestr 2011 Dálava
Experimentální akce na Dálavě - Silvestr.

Zahájení: pátek 30.12.2011 večer
Ukončení: neděle 1.12.2012 odpoledne
Co se bude dít: grilování, hraní různých her, pití koktejlů, pokec, koupání v řece a oslava příchodu nového roku.

Přijedu určitě:
  1. Sathel
  2. Daphnee
  3. Ebon
  4. Jakub
  5. Sirien
  6. Michal
  7. Quasit
  8. Arya
  9. Nina
  10. Steel Dragon
  11. Dominik
  1. Gordon
  2. Brix
  3. pudlice
  4. pudlice jr.
Přijedu možná:
    Spíš nepřijedu:
    1. Jerson
    2. Samra
    3. Demonica
    4. Nachtrose
    Kdo se přidá? :-)
    Autorská citace #1
    10.12.2011 16:04 - Merlin
    já bych se přidal, ale na silvestra sloužím :(
    Autorská citace #2
    10.12.2011 18:09 - Quasit
    <lituj uživatele>
    Autorská citace #3
    10.12.2011 18:42 - sirien
    Taková malá otázka: všichni máte čas pátek až neděle, nebo by někdo měl čas+chuť si to protáhnout od čtvrtka?
    Autorská citace #4
    12.12.2011 12:15 - Ebon Hand
    já ještě nevím, jak to bude v práci. Jsem rád, že jsem si dohodnul doma toho Silvestra.. :-)
    Autorská citace #5
    12.12.2011 15:11 - Jerson
    naše účast je na 50% - buď přijedeme, nebo ne.Každopádně nejdřív v sobotu dopoledne, na pátek už mám jiný plán.
    Autorská citace #6
    12.12.2011 16:19 - Nachtrose
    Ja to mam obracene nez Ebon: v praci by problem nebyl, klidne i kdyby se to protahlo do pondelka, ale pritulce se moc nechce, bez ni je mi blbe jet na silvestra a nevim, co se psama ( vlakem je nepotahnu ). Takze tak :-/

    Sathel: Klidne me tam napis jako Nacht/Nachtrose, stejne tak asi vic lidi bude vedet o koho jde ;-)
    Autorská citace #7
    12.12.2011 17:19 - Gurney
    Tentokrát se bohužel nezúčastním, jsem pracovně dost vytížený.
    Autorská citace #8
    19.12.2011 08:02 - Nachtrose
    Tak se podelalo vse, co se podelat mohlo a jeste neco navim. Pro mne to znamena, ze definitivne nebudu moct prijet :-( Tak zase na srazu nekdy a uzijte si to!
    Autorská citace #9
    19.12.2011 14:47 - Ebon Hand
    Tak čtvrtek zatím nevypadá, protože na 60% budeme večer hrát finální session naší kampaně, zbývajících 40% tvoří středa, ale ta už to má nahnutý. Budu rád, když zvládnu dorazit v pátek v poledne. Bude to výživné!!!

    Na tak slavnostní okamžik, jaký nás tam čeká neplánuji klasickou grilovačku. Rád bych to pojal spíš takovým společným barbeque, už vzhledem k tomu, kolik nás tam bude.
    Věci na grilování si připravte na malé kousky, které si budete moci napíchnout na špejle a sami grilovat, stejně tak aby od Vás mohli ochutnat ostatní. Doporučuji skutečně pouze minutkové maso (žádné hovězí - falešná svíčková, to nacpěte řezníkovi do konečníku), zeleninu (kukuřice, kapie, brambory, cibule, lilek, cuketka, cherry rajčátka atd.) a různé laskominky. Pokud má někdo doma sušené švestky, tak je vemte, zabalené ve slanině jsou exklusivní. Nakládejte maso šetrně, aby z toho netekla marináda po celém grilu. Vemte si každý vlastní špejle-špízy a pokud si chcete dělat zeleninu i dřevenou nebo plastovou obracečku, ne kovovou. Na místě namícháme nějaké omáčky a dipy.
    Pokud se někdo odhodlá, přineste nějaké domácí pomazánky, přiznám se, že jsem velký milovník chlebíčků.
    Siriene, klidně vezmi raclettové mističky a nějaký sýr, abychom si mohli i zapékat.
    Autorská citace #10
    19.12.2011 15:10 - Sosáček
    Mam mrazeny svestky.
    Autorská citace #11
    19.12.2011 15:49 - sirien
    Ebon: Já klidně vezmu i celej raclette gril, otázka je, kolik mám (tady, v Německu, kde to je za více než rozumnou cenu narozdíl od těch vyděračů v ČR) koupit raclettu (prodává se to tu po 400g baleních předkrájenejch na ideálně tlusté plátky za něco pod 3 EUR)
    A pls potřeboval bych to vědět ideálně do středy (ve čtvrtek jedu domů)
    Autorská citace #12
    19.12.2011 18:11 - Sathel
    Kdopak si hrál s mým záhlavím?

    Ebone, psala jsem mailem, ale tady je to přehlednější - vezmeš mě do auta?

    Chlebíčky taky můžu a miluju rybí pomazánku, takže já určitě přivezu veku a namažu jí rybinou :-)
    Autorská citace #13
    19.12.2011 18:52 - sirien
    já si hrál když sem podle e-mailů které Ty moc nečteš updateoval kdo přijede a kdo ne
    Autorská citace #14
    19.12.2011 19:26 - Sathel
    Siriene, dej si pohov s tou tvojí útočností. Emaily sice moc nečtu, nicméně např. Nina odpověděla jen tobě, takže jsem to ani vědět nemohla.
    Autorská citace #15
    19.12.2011 23:36 - Quasit
    Sirien> ja urcite minimalne jedno baleni raclette zblajznu, radsi mi vem dve :) diky
    Autorská citace #16
    20.12.2011 09:26 - Ebon Hand
    Mražené švestky nebrat, budou moc vodové. Opravdu je nutné použít sušené.
    Co se týče raclettu, tak pro mě jen minimálně. Zásadně preferuji maso a chlebíčky.

    Sathel tebe vždycky, i kdybych měl sám sedět na střeše.. :-)
    Autorská citace #17
    20.12.2011 13:31 - Hugo
    Užijte si to přátelé, jsem už rozjednán jinde...
    Autorská citace #18
    20.12.2011 14:47 - sirien
    Quasit: 800g raclette? Tyvole, mě tu jako večeře většinou stačí půlka balíčku a sem narvanej k prasknutí... to jestli spořádáš (nějak standardně s bramborama a slaninkou nebo v nějaké podobné obdobě), tak jako fakt frajer :)

    Sathel: Odpověď na položenou otázku je útočnost? fňuk :( Jinak když jsme u toho tak co s Tebou? Raclett, neraclett?

    (a případně teda s ostatníma když se to řeší individuálně...)
    Autorská citace #19
    20.12.2011 14:49 - Sosáček
    Ebon Hand píše:
    Opravdu je nutné použít sušené.

    A co tekute? :D

    ...
    Taky se hlasim do nejakyho auta? Ebone?
    Autorská citace #20
    20.12.2011 17:36 - Ebon Hand
    Tekutý mohu, i když radši něco méně aromatického, třeba hrušku. :-)
    Zatím mám v autě Daphnee, Quasita a Sathel, ještě jedno místo je, pokud se vzadu trochu uskromníte. Ale nemám tak velký kufr jako dřív, takže rozumně se zavazadly.

    Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

    Věděli jste, že...
    Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
    Jak se chovat v diskuzích
    Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
    Formátování článků
    Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
    ČAS 0.070713043212891 secREMOTE_IP: 18.232.188.122