sirien
18.8.2015 15:19
10. výročí d20 na Dálavě, 16.-18.10. 2015
Nejsem si jistý, kolik lidí to zaregistrovalo, nicméně Kostka koncem léta a začátkem podzimu (přesné datum se ztratilo kdesi v pradávných kronikách) oslaví 10 let své existence.

Protože bude i letos podzimní sraz, tak bychom to tam mohli patřičně oslavit :)

Sraz bude, jako obvykle na podzim, v Jižních Čechách na Dálavě poblíž Kaplice (všechny relevantní informace v odkazu).


Abychom se trochu vrátili ke kořenům (vzpomínáte na ten první sraz vůbec? (správně, já ne, byl jsem tenkrát místo toho na FFS)), tak bychom to asi pojali víc herně, než posledně - tj. kdokoliv kdo je ochoten nabídnout nějaké to hraní ať tak učiní.

Zároveň si dovolím náš sraz trochu rozšířit a rád bych pozval i naše sousedy z RPG Fóra (ostatně ten první sraz - a i několik dalších - byly tehdy právě srazem RPG Fóra - a jen tak mimochodem, letos to bude 10. podzimní sraz od doby toho prvního v roce 2006), popř. i lidi z GC a dalších podobných míst... prostě především lidi správně RPG / geekovitého ražení s případně RPG / geekovitým doprovodem :) .

Téma na RPG Fóru


Finální účast:
  1. Sathel
  2. Sirien
  3. Cemi
  4. Kryštof
  5. Michal
  6. Martin
  7. Nachtrose
  8. Pjotr
  9. Dominik (Iridin)
  10. Demonica
  11. Ilgir
  12. Treven
  13. Jerson
  14. Tomáš
  15. Julča
  16. Sparkle
  17. Gurney
  18. captain66
  19. Filip
  20. Žížalka
  21. Naoki
  22. Lukáš
  23. Kuba
  24. Kerigen
.
Autorská citace #1
18.8.2015 15:34 - Shako
Gratulace Kostce. :)

Píše:
vzpomínáte na ten první sraz vůbec?


Tyjo, existuje fotka a dokonce to nevypadá ani jako fake - nějaké lidi i poznávám. :-D

Iniciativu vítám. Láká mě i herní sraz více než kecací, ale nejspíš nedorazím. Leda by nějaká historická náhoda učinila, že budu mít volný víkend a nebudu vědět, co s ním. Ale pro začátek se to kryje s Deskohraním v Praze.
Autorská citace #2
18.8.2015 16:03 - sirien
nn, real deal. A jo, většinu lidí tam je poznat... Sathel, Fritz, ...Ája?, Jerson, Qualdezar/Bajo, Bazi?, Sosáček, Invictus, Kin?, Quasit, Ebon. Ta dolní řada je... horší... Bart? Myslim... je to dávno, možná Wan-To, ale myslim, že Bart. Ten na tý zemi. Toho nalevo se přiznám nedávám. Pak... tyjo, RomiK? Že by? Goran, možná? Spíš RomiK. Vlasák, samozřejmě. eeeeeeerrrr.... Pieta? a napravo Markus.


Každopádně pokud by Ti to vyšlo, bylo by to zupa. Na Deskohraní kašli :)


(jinak doufám, že jsem ty lidi co sou v záhlaví naklikal tak od odhadu správně...)
Autorská citace #3
18.8.2015 16:04 - Naoki
Já bych rád rdorazil, jenže nevím jestli to zrovna na tento konkrétní termín stihnu :-(

Jinak jseš si jistý že Dálava pojme účastníky z d20 + RPGf + GC? ;-)

EDIT: dolní řada Kafe (hráč romíkové družiny), Romík, Vlasák, Pieta a Markus - nechceš doplnit popisky na tu fotku? :-)
Autorská citace #4
18.8.2015 16:42 - wlkeR
To bohužel nejsou prázdniny Q_Q A vzhledem k tomu, že nejspíš budu učit nad rámec 1 úvazku, tak to vidím velmi bledě :(
Autorská citace #5
18.8.2015 17:01 - sirien
Naoki: Dálava je větší, než tehdy. Kdyby nás začínalo být příliš, tak přinejhorším zkonfiskujeme i tu druhou velkou chatu, co tam tehdy pradávno vůbec nestála :D

Hm, Kafe... dávné časy, fakt, matně si vybavuju někoho s tím nickem, ale reálně se už nevzpomínám.

Ta fotka je linknutá přímo z RPG F, popisky jsou nejspíš někde nad/pod ní v tom původním tématu... fotka o dva roky pozdějc už je má vpálený přímo do obrazu :D
Autorská citace #6
18.8.2015 17:04 - Nachtrose
Hmm... hraci sraz... to tam bude Almi coby GM celkem chybet :-/

Jinak je sance, ze bych mohl privezt tak 2-4 dalsi lidi ( 3 z nich by alespon nekteri z vas mohli znat ), bude zalezet, jak jim sedne termin.
Autorská citace #7
18.8.2015 17:15 - Demonica
Já skoro určitě dorazím. Hrozí mi leda zahraniční služebka, tak se uvidí.
Autorská citace #8
18.8.2015 18:49 - PetrH
Ja jsem na 30℅. Syn ma mit na slavii hokej turnaj
Autorská citace #9
19.8.2015 10:41 - Gurney
J, zúčastním se.

K první fotce - začínám Ebona podezírat, že je to nesmrtelný highlander, který šel zrovna kolem a tak jste ho odchytili na D&D - jednak mezi těmi odpohledu-geeky hrozně razí a navíc vypadá pořád úplně stejně :D
Autorská citace #10
19.8.2015 12:21 - Jerson
Téměř jistě přijedu i s rodinou a je šance, že zůstaneme do druhého dne (takže zabereme jednu chatku)
Autorská citace #11
19.8.2015 16:00 - Naoki
sirien: pozvals už lidi z rpgf? to tam nikde nevidím
Autorská citace #12
19.8.2015 16:19 - Faskal
Moc se omlouvám, rád bych přijel, ale tou dobou jsem někde v trapu.
Autorská citace #13
19.8.2015 16:24 - sirien
Naoki: Dal jsem vědět příslušným jedincům a nechávám na nich ať se rozmyslí jak věc pojmou. Nerad bych jim tam dělal bordel nějakým vyhlašováním něčeho co tam nemám úplně nárok vyhlašovat, tak jestli to budou chtít pojmout jako prosté pozvání nebo jestli na 10. vúročí původní první Sleziny se rozhodnou vrátit minimálně pro tuhle příležitost zpátky na Dálavu se dozvíme až si to sami promyslí.

Osobně doufám, že se přidají, ale pokud by jim to nesedělo do nějakého jejich rozvrhu protáčení míst srazů nebo něčeho takového, tak jim to nechci bořit.


EDIT: Faskal: škoda, kdyby se to změnilo, dej vědět :)
Autorská citace #14
19.8.2015 20:47 - sirien
Naoki: Tak E^J to napsal na RPG F sem :)
Autorská citace #15
20.8.2015 09:36 - Shako
Na to kostko-forové usmíření jsem fakt zvědav. :-D
Autorská citace #16
20.8.2015 11:49 - Gurney
Ach jo, tak jednou se chcete na Dálavě pobít o novou edici D&D, teď dojde Shako s tím že to má být velké usmíření...

...já se naštěstí na Dálavu jedu bavit a jestli někdo cítíte potřebu dělat z toho mírovou konferenci, hned za můstkem, dostatečně daleko od chatek a lidí co nežijí hlubokou minulostí, tam bylo takové ohniště s pařezy na sezení :D
Autorská citace #17
20.8.2015 12:48 - Babaj
a v parezech dost sekerek :-) kdyby doslo na padne argumenty :-)
Autorská citace #18
21.8.2015 12:52 - ilgir
Jestli tam budou i deskovky, tak přijedu.
Autorská citace #19
21.8.2015 13:14 - Nachtrose
ilgir: za sebe to zatim nemuzu slibit. Jedno auto s ridicem nam odpadlo, tak zalezi, jestli bude dalsi, bebo bude bus :-/
Autorská citace #20
21.8.2015 13:28 - sirien
ilgir: Deskovky bývají relativně dost hojně a Adam s Pájou a Kenym určitě pár tašek přivezou. Btw. vem prosím Veronu, slíbil jsem Páje že si jí tam bude moct příště zahrát :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10449409484863 secREMOTE_IP: 3.139.238.76