sirien
13.3.2017 14:51
Podzimní sraz (Dálava), 27.9-1.10.2017
Pro pořádek: podzimní game-geek sraz Kostky na Dálavě se bude konat v termínu:

27. září (středa) - 1. října (neděle) 2017

Čtvrtek je státní svátek.

Informace o Dálavě.

  • st Demonica
  • st Sirien
  • st Cemi
  • pá Ebon
  • so Nina
  • čt Tarfill
  • st Merlin
  • st Babaj
  • wlkeR
  • st Nachtrose
  • st Petr
  • pá Jerson
  • st/pá Pjotr
  • st Dukolm
Autorská citace #21
27.8.2017 23:12 - Aegnor
Merlin: během hádky? :-)
Autorská citace #22
28.8.2017 06:58 - Babaj
tak ja musim jeste v praci overit jestli dostanu.. teda jestli uz mam narok na dovolenou a svezl bych se s Merlinem.... a jako spravny DnD uzivatel... hlasim se na vsechno jako dravy hrdina .-)) Pro demoniku oprasuju sveho kouzelnika a jako spravny stravnik se rad pridam do vseho co se vrtne... teda samozrejmne se nedokazu rozpulit.. :-)
Autorská citace #23
28.8.2017 08:00 - Babaj
tak bylo mi receno ze narok na dovolenou mam a muzu s tim pocitat. takze jsem jedno dite do auta k Merlinovi :-))
Autorská citace #24
28.8.2017 08:56 - Demonica
Jak už Babaj naznačil, chystám DnD 5e na levelu 16, pokračování loňského dobrodružství. Pokud se všichni sejdeme, mohli bychom začít hrát ve čtvrtek odpoledne.
Autorská citace #25
28.8.2017 23:41 - Gurney
Já tentokrát Dálavu nestíhám, na konci září už se budu nacházet na Balkáně.
Autorská citace #26
29.8.2017 01:13 - sirien
Ale notak - spousta jiných lidí z Brna přijede a nemají s tím problém...
Autorská citace #27
29.8.2017 07:39 - Merlin
Sirien: nebuď hubatý..taky občas navštěvuješ tu vesnici u Vídně
Autorská citace #28
29.8.2017 19:07 - Nachtrose
Co se hraní týče, tak Merlinovo 5e bych se zůčastnil celkem rád, na lvl nesejde.

U Siriena váhám, zda do něj rýt obligátním HtV, nebo zda konečně zkusit třeba FATE. Ale o tom vím akorát jaké používá kostky...
Autorská citace #29
29.8.2017 21:54 - Tarfill
Ehm...
nijak jsem nezaregistroval, jestli probíhá nábor k Merlinovi do družinky, ale pokud by tato otázka čirou náhodou nastala, rozhodně se rád přihlásím dříve, než-li později... ;-)
Autorská citace #30
30.8.2017 16:54 - Ebon Hand
Plánuji se přesunout na Dálavu někdy kolem pátečního poledne.

Merline, onehdá po hře u mě si mi přislíbil, že si jednou role prohodíme. Myslím, že je čas, abych si u tebe zahrál. :-) Přál bych si verzi hry 18+, nemám moc rád pohádková klišé a hepy endy. Ideálně na pátek.

Babaji, pokud potřebuješ rozpůlit, není problém, vezmu si své nože. Jen si rozmysli, jestli horizontálně, nebo vertikálně. :-)
Autorská citace #31
31.8.2017 08:53 - Merlin
:) ještě nejsem plně rozhodnut jestli a co bych dělal. Hraju si s několika myšlenkami. Jedna z nich je HG.- Družina hrdinů na ostrově musí splnit sérii úkolů pro pobavení Tvůrce. Každá postava by měla svůj zvláštní úkol. Navíc by každou reálnou hodinu každý hráč/postava dostal hodinový úkol, za jehož splnění by pak dostal na konci vítězné body a odměnu :). Takže by měl hodinu na splnění hodinového úkolu. Pokud by ostatním prozradil o jaký úkol se jedná nebo o jaký se pokouší, byl by příští hodinu penalizován nevýhodou ke všem hodům :). Hodinové úkoly by byly např. Dostaň jinou postavu na 0 životů, ale nesmíš ji ty osobně zranit (a je pak na hráči jestli ji nepomůže v boji, nebo přemluví jiného hráče), Získej od postavy XY nějakou informaci/předmět, Zasaď poslední ránu, Měj u sebe nejvíc hotovosti ze všech.....

Pochopitelně, že v průběhu hry bude družina plnit úkoly, které se budou stupňovat, takže není dobré se vyvraždit, protože cílem je splnit všechny úkoly, aby vítězové přežili a mohli opustit ostrov. V průběhu hry může Tvůrce dodávat postavám předměty :) a vybavení pro pobavení.



Další variantou o které uvažuji je "Ples upírů", aneb postavy s vlastní minulostí a úkoly se dostanou na ples na hradě, který se koná vždy jen jednou za 100 let. Proč? A co se tam děje.
Autorská citace #32
1.9.2017 01:03 - Jerson
Přijedu asi v pátek a možná vydržím až do sobotní noci. Existuje teoretická možnost, že bych se zjevil s malým tornádem po boku, ale spíše asi ne.
Autorská citace #33
1.9.2017 08:03 - Naoki
Autorská citace #34
1.9.2017 08:38 - Merlin
Naoki: toho by taky Ebon zmlátil, jen proto, že fandí jinému klubu :)
Autorská citace #35
1.9.2017 08:40 - Naoki
Kotenxt: Ebonova postava fandila Arsenalu ;-)
Autorská citace #36
1.9.2017 08:51 - Merlin
Ok, tak by ho zmlátil kvůli něčemu jinému :)
Autorská citace #37
1.9.2017 10:01 - Babaj
treba, ze fandil malo :-))
Autorská citace #38
1.9.2017 13:15 - Ebon Hand
:D :D Už se na vás těším!

Ještě jsem chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili sbírky na gril! Díky! Je to přijemná změna, že nemusím maso sundavat zbíječkou. :-) Za zbytek připravím nějaké masové pošušňání. :-)

Hunters nebudou? :D
Autorská citace #39
1.9.2017 13:40 - Merlin
Ebon Hand píše:
Hunters nebudou? :D


po vašem minulém debaklu to převzali bobíci a občanské hlídky
Autorská citace #40
1.9.2017 13:48 - sirien
No... pořád si můžeme jít zahrát ty agenty MI-13, který tam po vás a po osmnáctce přijdou ten nehoráznej bordel uklidit :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065999984741211 secREMOTE_IP: 13.59.36.203