sirien
13.3.2017 14:51
Podzimní sraz (Dálava), 27.9-1.10.2017
Pro pořádek: podzimní game-geek sraz Kostky na Dálavě se bude konat v termínu:

27. září (středa) - 1. října (neděle) 2017

Čtvrtek je státní svátek.

Informace o Dálavě.

  • st Demonica
  • st Sirien
  • st Cemi
  • pá Ebon
  • so Nina
  • čt Tarfill
  • st Merlin
  • st Babaj
  • wlkeR
  • st Nachtrose
  • st Petr
  • pá Jerson
  • st/pá Pjotr
  • st Dukolm
Autorská citace #41
1.9.2017 13:58 - Ebon Hand
Vždyť z nás nikdo neumřel. :-) Takže ty přerostlý kokršpaněly sfoukneme jak svíčku. :-)
Autorská citace #42
1.9.2017 14:28 - sirien
Většina z vás skončila v nemocnici s těžkejma zraněníma a následné události by probíhaly docela rychle (rozhodně rychlejc, než by se někteří z vás stihli probrat na pooperačním, natož aby mohli znovu chodit).

Tiše Ti připomenu, že z vás totální fašírku nadělal jeden přerostlej kokršpaněl se dvěma lejm kamarádama. A nebejt nehoráznýho štěstí, tak po vás zbyly jen náhrobní kameny, takže ty silácký řeči ve vztahu k celý smečce tentokrát nepůsoběj úplně přesvědčivě... jo, bejt tam ta parta co tenkrát ve Skotsku uklidila ten magickej bordel a sundala toho starýho boha, tý bych byl podobný prohlášení ochotnej věřit, ale...
Autorská citace #43
1.9.2017 14:44 - Naoki
Dát si pokračování za MI-13? Ty, mě to pravděpodobně tentokrát nevýjde tak mi nedělej takový lákadla -.-
Autorská citace #44
1.9.2017 15:43 - Ebon Hand
Tak zase pokud si Order neumí pohlídat vlastní lidi v nemocnici, tak by si neměl říkat Order. A vymlouvat se na cizí štěstí je slabošský. MY ty náhrobní kameny nepotřebujeme, MY ne. :-)
Autorská citace #45
1.9.2017 18:29 - sirien
Ono nejde moc o to si někoho někde pohlídat jako spíš o to že když ležíš ve městě v nemocnici, tak se blbě plněj mise na venkově :)

EDIT: A Královna se neptá, kdo měl a kdo neměl štěstí, Královnu jen zajímá, jestli věc je nebo není vyřízená :p
Autorská citace #46
1.9.2017 19:20 - Merlin
Jak říkám...nechte to na bobících...konstábl Creptree s členy občanské hlídky to už nějak udělá
Autorská citace #47
1.9.2017 21:45 - sirien
(Jakejch Bobících pořád? Sis tam pučoval agenta MI-18...)

(Kterej skončil ráno v tý nemocnici nejspíš taky, protože se nechtěl moc bavit s církevní konkurencí a tak nedostal možnost zjistit, že jistá holka neni jen tak nějaká holka...)
Autorská citace #48
1.9.2017 21:49 - Merlin
:) no jo..ale líp než Order minule by to zvládli právě i bobíci :D
Autorská citace #49
1.9.2017 22:19 - Nachtrose
Sirien: pokud se nepletu, tak parta ve Skotsku mela vetsi ztraty, nez Order tedka na venkove O:-)
Autorská citace #50
1.9.2017 22:53 - sirien
Nacht: parta ze Skotska ztratila jednoho týpka, kterej byl už tak mentálně dost na hraně hunterského jihadu. V podstatě tam provedla exchange, kdy se jeden její člen najisto obětoval, aby výměnou najisto zrušil protivníka a umožnil všem svejm kamarádům pohodlnej ústup, místo toho, aby tam všichni šli do konfliktu a riskovali nějaká vážnější zranění s nejistotou definitivní porážky protistrany. Neni to něco, co bys chtěl dělat pokaždý, ale ono taky ne pokaždý stojíš proti zapomenutému bohovi za krajně nepříznivé konjunkce magických sil, takže asi legit.

Parta z Orderu, na druhou stranu, skončila do posledního člena v nemocnici, z toho co pamatuju jen jeden z nich v život neohrožujícím stavu a celej zbytek rovnou na operační sál. A výsledkem celé téhle srandy byli tři mrtví nepřátelé a z toho jen jeden skutečně klíčovej protivník a to celé byla v podstatě jen druhotná přestřelka, jejíž výsledek se nijak závažně nepromítl do celkové situace a povšechného dění. Tj. celej tým na hraně masakru skoro pro nic. A čistě vlastní vinou. Což rozhodně legit neni.


Merlin: no... kdyby tam Order vůbec nebyl nebo kdyby se tam tyhle dostali dřív než Order, tak asi i jo :)
Autorská citace #51
1.9.2017 22:59 - Merlin
Ale zase se všichni bavili :)
Autorská citace #52
4.9.2017 16:34 - Ebon Hand
Sirien: Ty seš nějakej puntičkář. :D Taky musíme něco nechat ostatním, aby se nenudili. :-) Jako správný fanoušek Arsenalu mám radost i z malých vítězství, neb ty velké jsou v nedohlednu. :-) Naše parta získala první ostruhy bez vlastního pohřbu, to je dobrý. :-)

Skotsko bylo úplně jiný. :-)

A zvaž to hraní za stejnou partu, trochu mi u tebe (tvého hraní co spolu absolvujeme) chybí ten vývoj postavy. Hrajeme pořád jen jednorázovky. :-)

Merlin: jj, to je to nejdůležitější, otče. :-)
Autorská citace #53
10.9.2017 21:09 - Merlin
Podle všeho bychom s Babajem měli přijet už ve středu v noci (až vyložíme Žižlu s Illiou v Brně).

Je nějaká žádost o deskovky? Kromě obvyklých přivezu i Mars.

Myslím, že Kubb měl minule úspěch a tak ho opět vezmu....a rád bych uspořádal turnaj, pokud by byl zájem.Za speciální cenu.
Jinak co se týče RPG, protože nebyl až takový zájem, tak mám jednu alternativu. Dnd 5e speciální quest 18+, aneb tahle hra není pro klaďáky.
Autorská citace #54
10.9.2017 21:24 - sirien
18+ je level postavy?
Autorská citace #55
10.9.2017 21:36 - Merlin
Sirien: ne :), ale styl hraní
Autorská citace #56
10.9.2017 21:46 - Nachtrose
Merlin: teraformaci? Minule se na ni moc nedostalo :-) A to DnD bych si nejspíš dal.

/edit: btw. máš i nové mapy k tomu Marsu?
Autorská citace #57
10.9.2017 21:49 - sirien
Merlin: budeš prezentovat fotky drowích striptérek?
Autorská citace #58
10.9.2017 22:02 - Merlin
Chodbou osvícenou jen pár pochodněmi pomalu kráčí kněz nejvyššího boha. Jeho těžký krok řídí povinnost, jenž má vůči svému pánu. Sdělit mu výsledek věštby. Když vejde do osvětlené místnosti, ozářené lampami se zlatými zrcadly, uzří svého pána.
"Můj pane. Jsem zde, abych ti sdělil proroctí," pronese.
Vládce Kastorie, metla Aneriku, potupitel Luseru a Gernu, zhouba Moltárie a pokořitel Devítiměstí shlédne na proroka ze svého trůnu a pokyne mu pěstí v okované rukavic.
Kněz zvedne hlavu, ale jen malinko, aby svrchovaného vládce nedráždil. "Můj lorde. Bohové promluvili. Čeká tě velké vítězství a rozdrtíš svého posledního soka krále Limbarda. K vítězství tě však dovede jen pět hvězd. Musíš..."
"Musím????!!!!" zahřímá vládce. "Musím???"
Kněz se skloní k zemi a třese se strachem. "Omlouvám se, mylorde. Nemusíš....pochopitelně....avšak..chceš-li mít u bohů přízeň i nadále, bylo by vhodné je vyslechnout."
"Co tedy praví?" zahřímá Temný vládce po dlouhém tichu.
"Ehmmm..mu...ehmm..ehm..pět hvězd musí ozářit cíl...pět hvězd musí naleznout Prvního a zabít ho!"
"Pět hvězd? Mluvíš o pěti označených, mrzký tvore?"
"Ano, můj lorde...pět...pět národů...pět ras, pět označených..., tak praví bohové"
"nebo tvůj falešný jazyk.Stráže."
"Můj lorde...prosím..já...erghhh," další slova kněze ukončila pěst zamračeného skuruta z osobní stráže.
Vládce pokynul hlavou a dřevěné dveře po chvíli utnuly bolestivé výkřiky padesátéhosedmého nejvyššího kněze.
"Možžžžnááá mááá pravvvduuu, ssssire" zasyčí temná kápě, stojící za trůnem. "Víme, žžžže v kmenech jsssssou".
"Zmlkni Grishaku, vím," podrážděně mávne rukou Temný, pak se otočí na svého poradce: " Povolej náčelníky všech národů, ať s sebou přivedou své prvorozené syny...a ať přivedou Označené. Než svolám Vojsko...zkusím, jestli neměl ten starý vydřiduch pravdu. Pošlu Označené do Království lidí, aby zabili Prvního...."
Autorská citace #59
10.9.2017 22:02 - Merlin
Nacht: ano, ano, ano
Autorská citace #60
10.9.2017 22:07 - Nachtrose
Mozna by to chtelo nekam vypsat seznam(y) kdo co chce privezt z deskovek. At se pak nesejde moc stejnych her a taky to zefektivni nalozeni vsem zucastnenym.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067978858947754 secREMOTE_IP: 44.200.237.112