sirien
2.2.2018 18:02
Jarní Dálava 4.-8.5. 2018 (pá-út)
Kdy: pátek 5.5. - úterý 8.5. (státní svátek)

Kdo: všichni vítáni včetně psů a dětí

Chata: Obéza + možno chatky


Chtěli jste víc organizace, tak tady ji máte:

Účast, Auta, Deskovky pište sem
Info pro nováčky
Galerie fotek 2006-20018 - přidávejte fotky :-)

Pozvánku volně přepošlete komukoliv, o kom si myslíte, že to ustojí :-D
Autorská citace #1
2.2.2018 18:04 - sirien
Nachtrose, v mailu píše:
Byl by tentokrate zas nekdo ochotnej i neco GMovat? O:-)
Autorská citace #2
2.2.2018 18:05 - Merlin
pokud pojedu, tak bych rád splnil rest z minula - Evilquest
Autorská citace #3
2.2.2018 18:06 - sirien
...zatím to vypadá, že bysme s Cemi snad i mohli jet. Zatím neslibuju.

V tom případě bych nejspíš nabídnul hru Mage - ostatně sem Ebonovi slíbil nějaké volně návazné pokračování té minulé hry.
Autorská citace #4
2.2.2018 18:27 - Naoki
Z minulé hry myslíš ty Huntery, nebo nějakou jinou? :)
Autorská citace #5
2.2.2018 18:38 - sirien
Záleží na tom? :D ...efektivně spíš ty Huntery, ty poslední Mage byly udělané fakt jako hodně uzavřená short-story. Resp. jako slíbil sem Mage, ale tematicky bych navázal klidně na to co se odehrálo v těch hunterech.

Ale jako záleží... kdyby Cemi řekla, že se jí hrát nechce a kdyby se vám chtělo dát tak 10-12h session, tak klidně můžu vytáhnout poznámky k příběhu Nezvratný osud - ten sice nemá žádnou návaznost, ale zato se mi fakt poved :)

Klidně ale můžu vymyslet i něco novýho. Jen Ebon si prostě chtěl zahrát ještě jednou toho mága, protože jak říkal: "sem do toho kouzlení pronik až ke konci hry". Což je docela pochopitelný, hráli sme jen nějaký 4 hodiny a Mage nejsou triviální. I když musim říct, že ty postavy co ste měli byly na Mage nováčky dost nadprůměrně postavené, takže srandy s nima může bejt ještě hodně :)
Autorská citace #6
2.2.2018 19:03 - Nachtrose
Magove se mi libili jako fakt hodne. A taky mi to tak nejak i slo lip, nez jsem cekal :-) Snad jeste nekde najdu sheet. :-/

Klidne bych se pridal na obe zatim nabizene hry, ale pokud by byl pretlak v poptavce, uprednostnim mage/hunter pred 5e.
Autorská citace #7
2.2.2018 19:03 - Naoki
Předběžně si rezervuju fleka ^^
Autorská citace #8
3.2.2018 20:25 - Tarfill
Merlin píše:
pokud pojedu, tak bych rád splnil rest z minula - Evilquest

Pokud pojedu, tak bych rád odehrál zrušenou hru z minula - Evilquest... ;-)
Autorská citace #9
4.2.2018 12:17 - Babaj
to zni dobre Merline :-))
Autorská citace #10
4.2.2018 12:19 - Pjotr
Jedu urcite, jen jeste nevim jestli celou dobu nebo jen vikend.

Magy bych si taky zahral.
Autorská citace #11
8.2.2018 16:25 - Ebon Hand
Pokud si nehodím critical fail, tak dorazím s Ninou hand a Ebon háďaty. :-)

Vzhledem k tomu, že to vypadá na docela dlouhou Dálavu, tak bych rád dal Evilquest i Mágy/Huntery, ty nemám nijak striktně vypreferované, jestli víc Mágy, jen bych rád, aby to bylo aspoň přibližné pokračování jedné z předchozích her, protože mě zajímá, jak se v těchto hrách vyvíjí příběh, zápletka a sázky. Ve výberu se případně přizpůsobím ostatním.
Autorská citace #12
8.2.2018 16:59 - sirien
Tak můžeme dát Mágy a navázat na Huntery, to by byla myslim docela žůžová sranda :D

...a mágové by nejspíš měli asi jako jediný i nějakou šanci ten hroznej bordel co tam vzniknul i nějak reálně uklidit a uklidnit (na druhou stranu maj i největší kanistr benzinu na případné přilití do ohně - víš jak to je, with great power come greatest fuck-ups).

A byla by to vcelku sranda - to prostředí je připravený, děj tam je rozjetej, takže by to nevyžadovalo moc přípravy a je tam hezkej prostor pro to si vyzkoušet mrtě věcí z Mage trochu víc než na tom úplně nováčkovsky ukázkovym one-shotu - třeba myslim že způsob kterym mágové "vyšetřujou" tam bude hodně vtipnej. Popř. co se stane když se mágové rozhodnou jít do konfliktu a mají čas se na něj připravit atp.


EDIT: ...a pokud by se k vám přidal Pjotr, tak bych se ani nemusel krotit s obtížností, on by vám už vysvětlil jak tu neškodně se tvářící magii co ste si zkoušeli posledně proměnit ve zbraň hromadného ničení :D
Autorská citace #13
8.2.2018 17:59 - Ebon Hand
To je docela dobrej nápad. Mágové si přišli prohlídnout ten bordel, co tam nechali nováčci z Orderu.
Autorská citace #14
8.2.2018 19:14 - sirien
No ono pokud navážeme třeba den na to, tak ten bordel bude pořád ještě žít vlastnim životem :D

Ale jako využil bych delší Dálavy a tu hru bych dal delší - nějakou 6-8 hodinovku třeba, ty mágové sou na krátký hry trochu o ničem a zrovna v tomhle příběhu by bylo dost k odehrání.
Autorská citace #15
8.2.2018 19:43 - Naoki
Hlavně ty easter eggy budou parádní :D
Autorská citace #16
15.2.2018 17:13 - Nachtrose
Doktor Clavius byl úspěšně nalezen, může se mágovat ;-)
Autorská citace #17
15.2.2018 17:29 - sirien
Naoki píše:
Hlavně ty easter eggy budou parádní :D

jo no, pár perliček tam je fakt mega libovejch - upřímně doufám, že hráči zůstanou hezky in-char a pořádně tam své dřívější postavy za jejich přístup a totální mystickou ignoranci zjebou, aby bylo hezky vidět, jak vznikají ty nesnášenlivosti mezi skupinama, který by člověk řek že spolu přitom můžou vklidu vycházet :D
Autorská citace #18
15.2.2018 18:48 - Tarfill
Hmmm, bojím se, že svoji postavu z Mágů asi už nenajdu a že bude u stolu plno, tak si Vas při nejhorším přijdu jen poslechnout... ;-)
Autorská citace #19
15.2.2018 18:56 - sirien
Si můžeš udělat jinou :)

A popravdě nějak nestíhám sledovat kdo chce hrát :D - Cemi netušim, asi nebude na celou Dálavu, Ebon, Naoki, Nacht, Pjotr... ok, to by bylo pět, ale šest by se asi sneslo - o co de už víte a Pjotr zná Mage zpaměti možná víc jak já, tak ten moc pozornosti nepotřebuje, se magicky vklidu obstará sám :) Na 4h by to bylo asi nanic, ale navázat na ty Huntery je tak na 6-8h což by mělo bejt ok.
Autorská citace #20
16.2.2018 09:17 - Nachtrose
Cemiina veterinarka by se hodila. Myslim, ze by se tam po hunterech naslo par zvirat, co potrebujou opravit.
Autorská citace #21
16.2.2018 13:36 - Babaj
Siriene . kdyz se to nebude krizit s Evil Questem rad se pridam .-)
Autorská citace #22
16.2.2018 13:58 - Ebon Hand
Já jsem našel obě postavy z posledních her, ale nenašel jsem tu starou, co dala suicide kill starýmu bohovi.
Autorská citace #23
16.2.2018 17:52 - Peter
Čau,
tiež by som si rád rezervoval miesto.
1) na mágov
2) ak je na mágov plno, tak evilquest
Autorská citace #24
5.4.2018 13:47 - Tarfill
Tak jak to vypadá s Vámi těmi, kteří jste se zatím nedokázali jasně vyjádřit s účastí?
Kolik RPG her je vlastně naplánováno (krom Sirienovo Mágů)?
Bude dost zájemců třeba i na jiná další RPG (když nebude Merlin a Evilquest)? ;-)
Autorská citace #25
5.4.2018 15:26 - Nachtrose
Tarfill píše:
Bude dost zájemců třeba i na jiná další RPG (když nebude Merlin a Evilquest)? ;-)


Máš na mysli něco specifické? ;-)
Autorská citace #26
5.4.2018 15:39 - Tarfill
Zatím nemám, ale kdybych věděl, že je hlad po nějakém dalším hraní, zkusil bych klidně i sám něco připravit a odvyprávět, event. se k někomu dalšímu hlásit do družinky.. ;-)
Autorská citace #27
5.4.2018 16:54 - Nachtrose
Tarfill píše:
i sám něco připravit a odvyprávět,


asi bych se úplně nebránil, kdyby někdo chtěl masterovat třeba SWN:RE ;-)
Autorská citace #28
6.4.2018 06:33 - Jerson
Zkusil bych přijet alespoň na jeden den, když to půjde.
Autorská citace #29
6.4.2018 10:51 - Naoki
Už jsem si vzal dovolenou tak doufám že vás tam uvidím v hojném počtu 8-) bude to dost možná můj poslední sraz na hodně dlouhou dobu...
Autorská citace #30
11.4.2018 12:53 - Ebon Hand
Zase se stěhuješ do Japonska? :D :D
Autorská citace #31
11.4.2018 13:55 - Naoki
Nespekuluj a přijď :D
Autorská citace #32
12.4.2018 17:19 - Ebon Hand
Já s účastí počítám. :-)
Autorská citace #33
15.4.2018 22:02 - Jerson
Když bych jel i s manželkou a synem, budeme moc případně v sobotu přespat v chatce? Kolik je plánováno rodin s dětmi?
Autorská citace #34
16.4.2018 12:27 - Pjotr
Ja s ucasti taky porad pocitam, a porad to vypada ze jen do nedele.
Autorská citace #35
16.4.2018 13:28 - Merlin
A já pořád ještě nevím
Autorská citace #36
16.4.2018 15:00 - Babaj
v 13,28 jsem zjsitil ze taky jeste nevim :-) To by mne zajimalo kdy mne osviti a budu vedet .-))
Autorská citace #37
16.4.2018 16:29 - sirien
Jerson píše:
Když bych jel i s manželkou a synem, budeme moc případně v sobotu přespat v chatce? Kolik je plánováno rodin s dětmi?

Tolik že co sem naposled slyšel tak by si rodiny s dětmi dohromady vzaly letní klubovnu. Možná. Se zeptej Sathel, bude v tom mít přehled, jaro tradičně organizuje hlavně ona :)
Autorská citace #38
16.4.2018 17:38 - Pjotr
sirien píše:
Tolik že co sem naposled slyšel tak by si rodiny s dětmi dohromady vzaly letní klubovnu.

Dobre ze budu mit s sebou sekeru.
A mozna pribalim i pjotrolej, muhehe
Autorská citace #39
18.4.2018 13:03 - sirien
Ebon: Už víte, kolika autama jedete? :)

Pjotr: Pokud by Ebon s Ninou nejeli 2 autama, můžu se svézt s Tebou? :)

Mimochodem VELMI si cením toho, že bereš Captain Sonar, máš za to velké a významné plus. Už teď se nemůžu dočkat až si zahrajem :D

...teď ještě aby někdo někde vzal a přivez ten Adrenalin a bude to komplet :)
____________________


Ohledně Mage.

Počítám s: Ebon, Nacht, Naoki, Pjotr, Tarfill;
(v pořadí přihlášení; for the record pro případné náhradníky další byli: Babaj, Peter)

Protože nebude Cemi, tak bysme mohli dát Nezvratný osud, kdybyste chtěli, ale pokud se neozvete, že chcete, tak počítám s tím, že rozpracuju návazný příběh na ten debakl Ordeřích Hunterů :)

Hru bych viděl ideálně třeba na 8-10 hodin - máme 5 denní Dálavu tak se mi nějak nechce flákat Mage jen na 4 hodiny, klidně můžeme začít někdy odpoledne a dohrávat hezky atmosfericky večer :)
Autorská citace #40
18.4.2018 19:37 - Naoki
Chci pokračování debaklu hunterů :D
Autorská citace #41
18.4.2018 20:08 - Nachtrose
Aniž bych ten nástřel pro Nezvratný osud četl myslím, že se o navázání na ty huntery s vlkodlaky debatovalo již dříve a setkalo se to se všeobecně pozitivní odezvou.
Autorská citace #42
18.4.2018 21:37 - sirien
Nezvratný osud je doteď můj nejlepší Mage scénář, jeden z mejch top scénářů ever obecně a navíc scénář co mi přihrál přítelkyni :) . Ale nemám problém přijmout výzvu a zkusit ho překonat něčím novým, i když tentokrát třeba bez nové přítelkyně :D

Jinak budu doufat, že si ještě pamatujete, jak se Mage hrajou, a pustim se do něčeho trochu hlubšího a zajímavějšího :)
Autorská citace #43
18.4.2018 22:09 - Nachtrose
sirien píše:
Jinak budu doufat, že si ještě pamatujete, jak se Mage hrajou,


upravený oblek s vestou - check
voodoo prášek - check
swordcane - check
sbírka scvrklých hlav - check

... asi jsem připraven
Autorská citace #44
18.4.2018 23:02 - sirien
Jestli si tohle všechno na tu hru přineseš, tak dostaneš nějakou quintessenci navíc nebo tak něco :D
Autorská citace #45
19.4.2018 06:36 - Nachtrose
Bohumzel jen virtualne :-(
Autorská citace #46
19.4.2018 08:25 - Naoki
Hmm, Nezvratný osud nebo pokračování hunterů? Hmm...
Autorská citace #47
19.4.2018 12:22 - Ebon Hand
Sirien: Předpokládám, že pojedeme pouze jedním autem, zato úplně našlapaným. :-)

Věřím, že se překonáš a připravíš úžasný scénář pro pokračování Ordeřího Hunterského debaklu. Pro mě o to víc, že bych moc rád viděl provázání Hunterů a Mágů v jedné příběhové linii.

A dokonce jsem přemýšlel, že bych si na hru přivezl nějaké reálné Mágské cetky. :-)

Pjotře: Rád bych k tobě do auta přibalil kamaráda Petra. Už jste se viděli.
Autorská citace #48
19.4.2018 13:02 - sirien
Máte rádi Sandmana? (otázka na hráče Mage, teda...)
Autorská citace #49
19.4.2018 13:12 - Naoki
Toho od Spidermana nebo toho od Neila Gaimana? Toho druhého neznám.
Autorská citace #50
19.4.2018 13:17 - sirien
Toho od Neila Gaimana, samozřejmě.
Autorská citace #51
19.4.2018 15:00 - Nachtrose
sirien píše:
Máte rádi Sandmana?


Well... ehmm... neznam...
Autorská citace #52
20.4.2018 12:35 - Tarfill
sirien píše:
Ohledně Mage.
Počítám s: ...Tarfill;


bezva, to mě těší. Každopádně dvě poznámky.
U předchozího hrají Mage/Hunter jsem nebyl, takže pokud bys chtěl na nějaký rozehraný příběh navázat, bude asi dobré, aby mě někdo řádně informoval.

Za druhé, nemám z minula postavu. Nerad bych Tě zbytečně obtěžoval na Dálavě, takže jsem chtěl poprosit - když mi hodíš nějaký český link na článek, pravidla apod, kde se dozvím, jak si rozhodit body při tvorbě postavy, mohl bych si leccos připravit dopředu a ušetřit tak čas...

Jinak s delším vícehodinovým hraním souhlasím, rád si to rozehraju ve větším měřítku... ;-)
Autorská citace #53
20.4.2018 12:58 - Aegnor
Tarfill píše:
když mi hodíš nějaký český link na článek, pravidla apod, kde se dozvím, jak si rozhodit body při tvorbě postavy, mohl bych si leccos připravit dopředu a ušetřit tak čas...

Tady asi zvládnu zastoupit Siriena jeho vlastním článkem. Viz sekce "Postava". Tohle ti umožní vytvořit char sheet mortála, na kterého se pak "pouze" aplikuje šablona mága (tzn. proběhnou nějaké změny, nějaké nové speciální charakteristiky).

EDIT: Samozřejmě pokud sirien řekne něco jiného, platí jeho vyjádření.
Autorská citace #54
20.4.2018 13:42 - Merlin
Pokud tedy nakonec dorazím, tak nejspíš jen od pátku do neděle
Autorská citace #55
20.4.2018 13:53 - Ebon Hand
Ty zase musíš dělat drahoty?
Autorská citace #56
20.4.2018 14:24 - sirien
Aegnor píše:
Tady asi zvládnu zastoupit Siriena

no, zvládnul bys, ale to bys musel odkázat správnej článek :)

Jakože základ STs a tak je dobrej, ale u Mage sou fakt kriticky důležitý ty Mage věci a zatímco u huntera nebo možná i upíra bys mohl říct že pak "na mortal sheet aplikuješ ty další věci", tak u Mage to je spíš naopak.


Tarfill píše:
U předchozího hrají Mage/Hunter jsem nebyl

Jaktože ne? Mage si hrál a u Hunterů to je jedno, u toho vaše mágský postavy stejně (zatim) nebyly.

Ten článek co odkazuju výše by Ti měl dát všechno klíčový (plus zbylý detaily viz co odkázal Aegnor). Technologický paradigmata spíš ignoruj a když sem ostatní (ti co neztratili sheety) napíšou cože to maj za Sféry, tak to bude asi většina toho co potřebuješ vědět :)
Autorská citace #57
21.4.2018 13:42 - Tarfill
Díky. Já jsem si říkal, že nějakej článek musí být i přímo tady na kostce...
Zkusím to nějak pročíst a kdyžtak se ozvu s podrobnostma...
sirien píše:
Jaktože ne?

Na poslední Dálavě jsem s Tebou samozřejmě hrál a to si pamatuju. Myslel jsem tedy hlavně hry, které se udály před tím - nevím co všechno, tak jsem to nazval všeobecně jako Mage/Hunter... šlo mi jen o to případné navazování. Jestli ale vybereš např. propagovaný Nezvratný osud, ber moje poznámky jako bezpředmětné...
Autorská citace #58
22.4.2018 11:49 - Nachtrose
Pokud to bude někomu k užitku, tak Doktor Clavius je zběhlý v sférách Entropie ( *** ), Života ( ** ) a Spirit ( *** ).
Autorská citace #59
23.4.2018 17:08 - Shako
Hmm, vypadá to, že bych mohl mít volný víkend, tak zvažuji, že bych se zastavil (pá až ne).

Sirienovo WoD už je plné, pokud dobře koukám (kdyžtak se hlasím jako 58. náhradník). Nějaké další nabídky, které bych neměl minout?

Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.

Rád se přidám i nějakou hardcore deskovku (herní doba začíná na 3 hodinách). Je něco v nabídce?
Autorská citace #60
23.4.2018 21:04 - Naoki
Píše:

Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.

Je :-)
Autorská citace #61
23.4.2018 21:14 - Ebon Hand
James Cole: Rozklad (Entropie)***, Síly (Forces)***, život **
Autorská citace #62
24.4.2018 08:49 - Tarfill
Shako píše:
Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.

Shako, Mouse Guard taky rád zkusím, pokud se to nebude třískat s jinou domluvenou hrou...
Autorská citace #63
24.4.2018 09:11 - Dukolm
Shako píše:
Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.


Jo zájem tu určitě je. No dost by mě překvapilo kdyby nebyl.
Autorská citace #64
24.4.2018 09:31 - Gurney
Jestli je ještě mícto, tak bych si Mouse Guard taky moc rád vyzkoušel.
Autorská citace #65
24.4.2018 14:57 - sirien
Ohledně postav na mágy:

Rád bych se držel mystických paradigmat (tj. žádné technomágy - ten Cemin minulý techno-bullshiting s léčením počítačů a spravováním zvířátek s EM-životními poli a teleportačními světluškami* bych viděl jako nejzazší hranici)

Možná bych Ebonovi a Nachtovi navrhl lehkou revizi postav?
- Zaprvé koukám že tam máte oba Entropy 3, což mi přijde jako trochu zbytečné dublování
- Zadruhé při 5 hráčích bych vám možná ukrad jednu tečku ze Sfér moci a snížil to na 7 s pouze jednou trojkou (těch 8 bodů sme tam dali když sem měl za to že budete hrát jen 4...)
- Zatřetí Ebone pls připomeň mi co za paradigma si to měl? Církevní anglikán - Celestial nebo Euthanatos, pokud se pamatuju dobře?

Asi se zkuste dohodnout spíš veřejně než abyste mi po jednom posílali PMky (můžeme si na to založit diskusi bokem), protože ty postavy by měly fungovat především společně a měli byste ideálně nějak rozumně dohromady pokrýt všech 9 sfér moci a tak...


* to bylo mimochodem nejen dost cool, ale také hezky to ilustruje pointu - mít teleportaci s tímhle efektem "star trek světýlek" s tím, že ho mystický mág docílí mystickými prostředky s nějakým moderně magickým okecáním má dost jinej feeling než když si to Scotty odkliká na smartphonu a pak to realizuje přes kvantovou smyčku vesmírné lodi na orbitě.
Autorská citace #66
24.4.2018 17:28 - Shako
Tarfill píše:
Shako, Mouse Guard taky rád zkusím, pokud se to nebude třískat s jinou domluvenou hrou...


Právě nějak nemám přehled, co jsou jiné domluvené hry a kdy je případně časové okno.


Všem díky za zájem. Už vím, že když přijedu, tak jednu hru Myšáků určitě dát můžeme, možná i dvě. Alternativně můžu vzít Trail of Cthulhu (gumshoe), ale to je spíš na celý den. Ještě nějaký ten program, co mě donutí přijet. Ne, že bych nemohl hrát celý víkend dělat GM, ale rád bych i něco zahrál.
Autorská citace #67
24.4.2018 17:38 - Tarfill
ppShako píše:
Právě nějak nemám přehled, co jsou jiné domluvené hry a kdy je případně časové okno.

Ono toho taky moc domluveno neni. Sirien hodla hrat Mage ale presny den myslim jeste nepadnul. Nevime taky, jestli prijede Merlin a jestli bude chtit odehrát jeho Evilquest.
Ja jsem schopen v pripade zajmu nabidnout nejakou DnD hru, ale nevim, jak by se to sladilo i s Mouse Guardem apod...
Autorská citace #68
24.4.2018 17:40 - sirien
Jo jinak ohledně toho kdy hrát - já bych si rád s G,D,D&C zahrál naživo naše Gangy, takže otázka je jak tam případně budou moct být GDDC abysme si to nějak srovnali.
Autorská citace #69
26.4.2018 09:04 - Merlin
Tak to vypadá, že ani jarní Dálavu nedáme. Jsou zde nějaké zdravotní a rodinné komplikace.
Autorská citace #70
26.4.2018 09:32 - Naoki
:-(
Autorská citace #71
30.4.2018 09:38 - Demonica
Já počítám že přijedu od pátku do úterý.

Myšáky bych si hrozně ráda zahrála. A Tarfillovo DnD taky. A možná si nachystám Night's Black Agents, ale ještě netuším, jestli to budu stíhat.
Autorská citace #72
2.5.2018 09:02 - Naoki
Ti co jedete v pátek a budete projíždět Budějkami: máte volné místo v autě a kdy cca vidíte že byste tam byli?
Autorská citace #73
2.5.2018 10:38 - Tarfill
Demonica píše:
A Tarfillovo DnD taky.

Demonico, zatím jsi jediná, kdo projevil zájem... z toho teda asi nic nebude... ;-)
Autorská citace #74
2.5.2018 11:50 - Nachtrose
Tarfill píše:
z toho teda asi nic nebude... ;-)


Bude tam dost lidi co nechodi sem, to se jeste vysklada ;-) Jestli bude cas a misto, tak se rad pridam i jinam, nez na magy ;-)
Autorská citace #75
2.5.2018 11:54 - Ebon Hand
Já sice přes Budějky pojedu, ale auto mám beznadějně plné. Pokud někde nevytuhneme cestou, tak bych mohl být okolo šesté na Dálavě.

Ti co tam budou až do úterka, tak prosím upravte množství zásob na prodloužený víkend.
Autorská citace #76
2.5.2018 12:09 - Tarfill
Nachtrose píše:
Jestli bude cas a misto, tak se rad pridam i jinam, nez na magy ;-)

OK, něco si teda radši připravím a uvidíme... ;-)
Autorská citace #77
3.5.2018 18:00 - Demonica
Naoki: Ja uvidim zitra, jestli budu mit misto v aute. Kdyztak bychom te mohli nabrat, nejspis po devate vecer. Pokud mi posles na sebe kontakt, muzu ti dat vedet.
Autorská citace #78
3.5.2018 18:03 - Naoki
Demonico, díky, ale nakonec pojedem spolu s Tarfillem rovnou z plzně :-)
Autorská citace #79
3.5.2018 18:46 - Demonica
Idealni :)
Autorská citace #80
3.5.2018 20:48 - Shako
Nakonec nedorazím, tak to třeba vyjde příště. Myšáky dáme jindy a jinde.
Autorská citace #81
4.5.2018 10:06 - Demonica
Shako: Škoda.
Autorská citace #82
4.5.2018 11:36 - Ebon Hand
Pokud by chtěl někdo dorazit výrazně dřív než v šest, tak mi radši zavolejte.
Autorská citace #83
7.5.2018 12:16 - A15
Asi takto: Komodor
wiki píše:
Pozice komodora byla původně vytvořena jako dočasný titul pro osobu, která byla nadřazena kapitánům jednotlivých lodí v eskadře. Někde bylo na tuto pozici nahlíženo pouze jako na vyššího kapitána, jiná námořnictva ji však vyzdvihla mezi vlajkové hodnosti, například v současné irské Námořní službě je komodor nejvyšší hodnost. V britském námořnictvu byla tato hodnost zavedena, aby se zamezilo jmenování dalších admirálů – ti byli v tak velké flotě velmi nákladná záležitost.
Autorská citace #84
11.5.2018 19:03 - Nachtrose


Adamovi přebývají jedny přesýpačky, tak pokud někomu chybí, kontaktujte přímo jeho, nebo napište sem alespoň a už se to k němu nějak dostane...
Autorská citace #85
11.5.2018 19:27 - sirien
Robůtci? Hráli sme to s hodinama pozdě v noci na pondělí nebo úterý, pak sme to sklízeli asi ve tři ráno...
Autorská citace #86
11.5.2018 19:37 - Nachtrose
Podle fotek jste měli rozbaleno moje RR a tam přesípačky mám. Navíc ty mají červený písek.
Autorská citace #87
11.5.2018 20:10 - sirien
Jo, pravda, to sem vlastně oceňoval :) (taky máš nový blbý pravidla který sme museli vracet na původní edici... Kdo to kdy slyšel aby checkpoint stačilo jen projet? To ten robůtek přeci vůbec nemůže stihnout tam zastrčit to USB a zaspat se tam, na to tam musí aspoň na jednu kartičku zastavit... Logika, ne.)
Autorská citace #88
11.5.2018 20:48 - Nachtrose
Hele, to s tim projizdenim fakt nevim. Asi detail, co mi uniknul, ale ja to vzdy hral tak, ze tam alespon musi skoncit fazi ( ne vsak nutne patou ).

Btw. Uz jsi nekdy slysel o RFID? Funny vecicka :-P
Autorská citace #89
11.5.2018 20:59 - Log 1=0
Nachtrose píše:
Btw. Uz jsi nekdy slysel o RFID? Funny vecicka :-P

Já ano. Ale více nemohu prozradit, neboť jsem podepsal smlouvu o mlčenlivosti.
Autorská citace #90
11.5.2018 23:33 - sirien
Nacht: protože znáš správná původní pravidla která byla dělaná pro hráče co to myslej vážně a ne pro nějaký laický lamy. (Těch drobnejch změn tam je víc, tušim že ta úplně nová edice má i nějaké nesmysly s pořadím karet a tak, to Ty naštěstí ještě nemáš a ty karty sou vpořádku i s číslama priorit.)

RFID by šlo falšovat a o nějaké podvádějící robůtky nikdo nestojí. Pěkně kriptovanou flashku se kterou na tom checkpointu skončíš fází, přesně jak píšeš, a v klidu se tam s ní logneš.
Autorská citace #91
12.5.2018 08:26 - Nachtrose
Ta nejnovsi verze se mi moc nelibi. Treba tam nejdou delat prasarny se zamykanim registru, jelikoz se dmg sype do decku jako extra karticky.

Jinak je to edice, kterou vozi vsichni. 1st ed. jsem videl jenom na obrazcich.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12744307518005 secREMOTE_IP: 54.82.44.149