sirien
2.2.2018 18:02
Jarní Dálava 4.-8.5. 2018 (pá-út)
Kdy: pátek 5.5. - úterý 8.5. (státní svátek)

Kdo: všichni vítáni včetně psů a dětí

Chata: Obéza + možno chatky


Chtěli jste víc organizace, tak tady ji máte:

Účast, Auta, Deskovky pište sem
Info pro nováčky
Galerie fotek 2006-20018 - přidávejte fotky :-)

Pozvánku volně přepošlete komukoliv, o kom si myslíte, že to ustojí :-D
Autorská citace #41
18.4.2018 20:08 - Nachtrose
Aniž bych ten nástřel pro Nezvratný osud četl myslím, že se o navázání na ty huntery s vlkodlaky debatovalo již dříve a setkalo se to se všeobecně pozitivní odezvou.
Autorská citace #42
18.4.2018 21:37 - sirien
Nezvratný osud je doteď můj nejlepší Mage scénář, jeden z mejch top scénářů ever obecně a navíc scénář co mi přihrál přítelkyni :) . Ale nemám problém přijmout výzvu a zkusit ho překonat něčím novým, i když tentokrát třeba bez nové přítelkyně :D

Jinak budu doufat, že si ještě pamatujete, jak se Mage hrajou, a pustim se do něčeho trochu hlubšího a zajímavějšího :)
Autorská citace #43
18.4.2018 22:09 - Nachtrose
sirien píše:
Jinak budu doufat, že si ještě pamatujete, jak se Mage hrajou,


upravený oblek s vestou - check
voodoo prášek - check
swordcane - check
sbírka scvrklých hlav - check

... asi jsem připraven
Autorská citace #44
18.4.2018 23:02 - sirien
Jestli si tohle všechno na tu hru přineseš, tak dostaneš nějakou quintessenci navíc nebo tak něco :D
Autorská citace #45
19.4.2018 06:36 - Nachtrose
Bohumzel jen virtualne :-(
Autorská citace #46
19.4.2018 08:25 - Naoki
Hmm, Nezvratný osud nebo pokračování hunterů? Hmm...
Autorská citace #47
19.4.2018 12:22 - Ebon Hand
Sirien: Předpokládám, že pojedeme pouze jedním autem, zato úplně našlapaným. :-)

Věřím, že se překonáš a připravíš úžasný scénář pro pokračování Ordeřího Hunterského debaklu. Pro mě o to víc, že bych moc rád viděl provázání Hunterů a Mágů v jedné příběhové linii.

A dokonce jsem přemýšlel, že bych si na hru přivezl nějaké reálné Mágské cetky. :-)

Pjotře: Rád bych k tobě do auta přibalil kamaráda Petra. Už jste se viděli.
Autorská citace #48
19.4.2018 13:02 - sirien
Máte rádi Sandmana? (otázka na hráče Mage, teda...)
Autorská citace #49
19.4.2018 13:12 - Naoki
Toho od Spidermana nebo toho od Neila Gaimana? Toho druhého neznám.
Autorská citace #50
19.4.2018 13:17 - sirien
Toho od Neila Gaimana, samozřejmě.
Autorská citace #51
19.4.2018 15:00 - Nachtrose
sirien píše:
Máte rádi Sandmana?


Well... ehmm... neznam...
Autorská citace #52
20.4.2018 12:35 - Tarfill
sirien píše:
Ohledně Mage.
Počítám s: ...Tarfill;


bezva, to mě těší. Každopádně dvě poznámky.
U předchozího hrají Mage/Hunter jsem nebyl, takže pokud bys chtěl na nějaký rozehraný příběh navázat, bude asi dobré, aby mě někdo řádně informoval.

Za druhé, nemám z minula postavu. Nerad bych Tě zbytečně obtěžoval na Dálavě, takže jsem chtěl poprosit - když mi hodíš nějaký český link na článek, pravidla apod, kde se dozvím, jak si rozhodit body při tvorbě postavy, mohl bych si leccos připravit dopředu a ušetřit tak čas...

Jinak s delším vícehodinovým hraním souhlasím, rád si to rozehraju ve větším měřítku... ;-)
Autorská citace #53
20.4.2018 12:58 - Aegnor
Tarfill píše:
když mi hodíš nějaký český link na článek, pravidla apod, kde se dozvím, jak si rozhodit body při tvorbě postavy, mohl bych si leccos připravit dopředu a ušetřit tak čas...

Tady asi zvládnu zastoupit Siriena jeho vlastním článkem. Viz sekce "Postava". Tohle ti umožní vytvořit char sheet mortála, na kterého se pak "pouze" aplikuje šablona mága (tzn. proběhnou nějaké změny, nějaké nové speciální charakteristiky).

EDIT: Samozřejmě pokud sirien řekne něco jiného, platí jeho vyjádření.
Autorská citace #54
20.4.2018 13:42 - Merlin
Pokud tedy nakonec dorazím, tak nejspíš jen od pátku do neděle
Autorská citace #55
20.4.2018 13:53 - Ebon Hand
Ty zase musíš dělat drahoty?
Autorská citace #56
20.4.2018 14:24 - sirien
Aegnor píše:
Tady asi zvládnu zastoupit Siriena

no, zvládnul bys, ale to bys musel odkázat správnej článek :)

Jakože základ STs a tak je dobrej, ale u Mage sou fakt kriticky důležitý ty Mage věci a zatímco u huntera nebo možná i upíra bys mohl říct že pak "na mortal sheet aplikuješ ty další věci", tak u Mage to je spíš naopak.


Tarfill píše:
U předchozího hrají Mage/Hunter jsem nebyl

Jaktože ne? Mage si hrál a u Hunterů to je jedno, u toho vaše mágský postavy stejně (zatim) nebyly.

Ten článek co odkazuju výše by Ti měl dát všechno klíčový (plus zbylý detaily viz co odkázal Aegnor). Technologický paradigmata spíš ignoruj a když sem ostatní (ti co neztratili sheety) napíšou cože to maj za Sféry, tak to bude asi většina toho co potřebuješ vědět :)
Autorská citace #57
21.4.2018 13:42 - Tarfill
Díky. Já jsem si říkal, že nějakej článek musí být i přímo tady na kostce...
Zkusím to nějak pročíst a kdyžtak se ozvu s podrobnostma...
sirien píše:
Jaktože ne?

Na poslední Dálavě jsem s Tebou samozřejmě hrál a to si pamatuju. Myslel jsem tedy hlavně hry, které se udály před tím - nevím co všechno, tak jsem to nazval všeobecně jako Mage/Hunter... šlo mi jen o to případné navazování. Jestli ale vybereš např. propagovaný Nezvratný osud, ber moje poznámky jako bezpředmětné...
Autorská citace #58
22.4.2018 11:49 - Nachtrose
Pokud to bude někomu k užitku, tak Doktor Clavius je zběhlý v sférách Entropie ( *** ), Života ( ** ) a Spirit ( *** ).
Autorská citace #59
23.4.2018 17:08 - Shako
Hmm, vypadá to, že bych mohl mít volný víkend, tak zvažuji, že bych se zastavil (pá až ne).

Sirienovo WoD už je plné, pokud dobře koukám (kdyžtak se hlasím jako 58. náhradník). Nějaké další nabídky, které bych neměl minout?

Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.

Rád se přidám i nějakou hardcore deskovku (herní doba začíná na 3 hodinách). Je něco v nabídce?
Autorská citace #60
23.4.2018 21:04 - Naoki
Píše:

Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.

Je :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053199052810669 secREMOTE_IP: 54.224.90.25