sirien
6.9.2018 14:52
Podzimní sraz 27-30.9. 2018
...dívám se správně, že tu fakt nemáme diskusi upozorňující na tuto událost? :)

Info o Dálavě

Jede:
  1. Sathel
  2. Kryštof
  3. Sirien
  4. Cemi
  5. Arwi
  6. Demonica
  7. Elgard
  8. Ebon Hand
  9. Nina
  10. Nachtrose
  11. Jerson
  12. Peter
  13. Stáňa
  14. Dukolm
  15. Pája
  16. Jarik
  17. Lokken
.


Možná jede
  1. LokiB
  2. Gurney
  3. Captain
.

Nejspíš nejede:
  1. Babaj (žení kamaráda)
  2. Tarfill
  3. Pjotr (je na dovolený)
  4. Naoki (je v Japonsku, nejspíš...)
  5. Merlin (vykopává)
Autorská citace #1
6.9.2018 15:53 - Naoki
to už je za pár :)
Autorská citace #2
6.9.2018 16:13 - Babaj
ajaja... 27... zenim kamarada.... tak to asi zase nedam :_(
Autorská citace #3
6.9.2018 16:53 - Nachtrose
Sirien: jop.

@all: já bych mel přijet.
Autorská citace #4
9.9.2018 20:09 - Tarfill
Ačkoliv bych rád přijel, tento termín bohužel vynechám... :-(
Autorská citace #5
10.9.2018 10:22 - Jerson
Já téměř jistě přijedu. Možná i ve dvou. Kolik že tam bude dětí?
Autorská citace #6
10.9.2018 12:20 - sirien
Nula, podzimní sraz je otevřený pro hráče, ale jen pro hráče - děti, kamarádi, partneři a partnerky, příbuzní atd jsou vítáni pouze, pokud a) by na podobnou akci chtěli jet i sami od sebe protože je prostě baví hrát a b) se o sebe dokáží postarat a zabavit se bez další pozornosti a případných zvýhodnění (protože žádné nedostanou - chatky sou na podzim prostě pro hraní a ne pro bydlení).

(Sathel se v mailu spletla a nechala tam nějakou zmatečnou informaci nejspíš z jarního srazu - Ebon s Ninou si už pro malýho zařídili hlídání, aby mohli přijet)
Autorská citace #7
10.9.2018 12:36 - LokiB
Zvažuju, že bych letos konečně dojel,páč už to plánuju několik let a zatím to nikdy nevyšlo.
Autorská citace #8
10.9.2018 14:08 - sirien
Já asi udělám nějakou hru Vampire, ale nejdřív se vůbec musim podívat komu sem jí už slíbil :D

Jinak budu brát deskovku Adrenalin, což je CGE hra na motivy FPS her (zejm. Quake 3 Arena a tak), tak doufám, že si jí někdo bude chtít i zahrát :)
Autorská citace #9
10.9.2018 14:16 - Merlin
Mám naplánovanou účast na archeologickém výzkumu na celý prodloužený víkend. V případě, že by z nějakého důvodu nebyl, pak by se dalo vážně uvažovat o příjezdu...ale to budu vědět až aktuálně před, takže raději nic neslibuji
Autorská citace #10
10.9.2018 14:37 - Nachtrose
Je nejaky strizlivy odhad ocekavaneho poctu ucastniku?
Autorská citace #11
11.9.2018 12:47 - Jerson
Bude zájem o Space Alert? Případně bych mohl vzít Wings of War, víc toho doma nemám.
A rád bych si konečně taky zahrál nějaké RPG, tak doufám že nebude všechno plné, než vůbec projevím zájem. Třeba Vampire jsem ještě nehrál a vždycky jsem chtěl.
Autorská citace #12
11.9.2018 13:34 - Nachtrose
Jerson: zajem urcite, cas je ponekud otaznejsi :-)
Autorská citace #13
11.9.2018 16:10 - sirien
Space Alert určitě

Na Vampire pokud po něm tak dlouho toužíš se nejspíš vejdeš - koukal sem že sem ale slíbil případně hru lidem co ještě neřekli úplně jestli jedou tak to kdyžtak dořešíme až co budu vědět kolik míst tam vlastně reálně je nebo neni.
Autorská citace #14
11.9.2018 22:08 - Jarik
Asi po sto letech se řadím do možná.
I když nevím, co bych chtěl hrát. Ten Space alert bych si dal rád.
Bude někde Gdoc ohledně termínů, her a účasti?
Autorská citace #15
11.9.2018 23:44 - sirien
Je otázka jestli to stojí za to - zatim byla řeč jen o mejch Vampire které jsou teď dost nejasné (zkusím je vyjasnit co nejdřív) a o deskovkách, které se obecně a povšechně hrají kdykoliv.

Cemi mumlala něco o tom, že by si chtěla zahrát Mouse Guard... pokud bude s kym a kdo by to vedl :)
Autorská citace #16
12.9.2018 14:59 - Ebon Hand
Co se vykrucuješ? Jasně si mi slíbil, že se bude hrát podle nových pravidel, ze kterých si byl úplně vydřený. :D
Autorská citace #17
12.9.2018 15:29 - sirien
No to určitě jo, jen sem ještě nevyřešil kdo všechno komu sem to už slíbil jede a bude hrát a kolik tam tím pádem ještě je nebo není volných míst - plus taky kdy je budeme hrát (v pátek přes noc při svíčkách by byli Vampire samozřejmě nejstylovější)
Autorská citace #18
13.9.2018 16:27 - Ebon Hand
V pátek bych si s vámi rád připil na svoje narozky a taky by měl mít narozky Nachtík, pokud mě paměť neklame. :-)
Autorská citace #19
13.9.2018 16:45 - sirien
...tak jestli chceš hodně slavit tak já letos docela zatlouk svoje narozeniny minulej tejden... :D
Autorská citace #20
13.9.2018 16:50 - Ebon Hand
já svoje přešel úplně, tak si dáme spolu panáka :-)
Autorská citace #21
13.9.2018 20:17 - Nachtrose
Ebon: Jo, neklame :-) Oficiálne sice až v pondělí, ale to se pořád počítá.
Autorská citace #22
13.9.2018 20:54 - Jarik
Tak se mé šance zvedají..., ale dorazil bych až v pátek dopoledne z chalupy. Musím odvést ženu a děti k babičce.

Jerson: Nenašlo by se pár agentů a tvoje ochota? (OT: Tu story o FB zážitku bych si také rád poslechl)
Autorská citace #23
14.9.2018 07:56 - Jerson
Nevím kolik budu mít času, vypadá to že přijedu v pátek odpoledne a odjedu v neděli brzy ráno, takže dva večery. A na Omegu už nebývalo tolik ochotných zájemců jako dřív.

Ostatně uvidíme - Chtěl by si někdo zahrát Omegu?
Autorská citace #24
17.9.2018 15:04 - Jarik
Jop, ty Myšáky bych si zahrál taky. Neb jsem je ještě nehrál, i když v knihovničce jsou.
Takže asi tak. Jen nevím, kdo je povede :) Že by Dukolm???
Autorská citace #25
17.9.2018 15:19 - Elgard
Jarik píše:
Že by Dukolm???
Tím byla vyřešena otázka dobrovolníka :-D
Autorská citace #26
18.9.2018 23:12 - Dukolm
sirien píše:
Cemi mumlala něco o tom, že by si chtěla zahrát Mouse Guard

Mě se ptala na příběhy impéria. Že by Arwi asi úplně myšáky neocenila.

Myšáky nevím jestli bych stihl připravit dostatečně.
Autorská citace #27
19.9.2018 07:11 - Jarik
Dukolm: Pokud máš volné místo, a nehrejete už ve čtvrtek, tak bych se k Vám připojil (i na Příběhy).
Bych možná našel i nějaké své postavy, co jsem hrál na GC :D
Autorská citace #28
19.9.2018 10:50 - Ebon Hand
Jersi, asi by si měl přehodnotit způsob vedení hry a celé kampaně Omega a celé to o dost zatraktivnit. Je vidět, že tak, jak si ji ostatní pamatují, je neatraktivní. Já bych si asi i zahrál, ale musíš mi slíbit, že hru skutečně povedeš, nebude ti to žádné hráči sami povedou, bude to mít nějakou gradaci a že už v kampani o něco jde. Nechci hrát zase nějakou misi o ničem.

to all: začínám být příjemně naladěný. Budete chtít nějaké velké společné jídlo jako Burgery, nebo dáme klasiku "kouzlo okamžité inspirace"...ehm, co Ebon zabaví v lednicích? :-)
Autorská citace #29
19.9.2018 11:09 - Jarik
BTW: Takže změna - jedu. (Pá-Ne)
Autorská citace #30
19.9.2018 12:22 - Jerson
Ebone, pořádně jsem nevedl hru už čtyři roky, myslíš že to zlepšení zvládnu skokově?
Popravdě, rád si napřed zahraju postavu s někým zkušeným, než se zase budu pokoušet vést hru sám.
Autorská citace #31
19.9.2018 12:28 - Demonica
Jersone, já bych si taky zahrála. Jak psal Ebon, nějakou zásadní misi s významnými důsledky.

Ebone, každé tvé jídlo je skvělé :D
Hlasuju pro burgery.
Autorská citace #32
19.9.2018 12:34 - York
Ebon Hand píše:
Já bych si asi i zahrál, ale musíš mi slíbit, že hru skutečně povedeš, nebude ti to žádné hráči sami povedou, bude to mít nějakou gradaci a že už v kampani o něco jde.


Aneb PJi, koukej makat, já se chci bavit! Příběh o vyhořívání PJů v jedné větě :-)
Autorská citace #33
19.9.2018 12:49 - Šaman
Ale tohle vlastně je gró vypravěčské práce. Na hráčích se dá nechat ledacos, včetně uvádění reálií, odvyprávění akce (i neúspěšné) i plánování o co vlastně v příběhu půjde.

Ale vypravěč by měl hlídat, že dobrodružství bude mít nějaké tempo, gradaci a vyvrcholení. Že to nebude nejdřív několikahodinový pokec o světě, pak sáhodlouhé plánování, ale plán se rozpadne na první překážce a na konci dobrodružství se zjistí, že se vlastně nic nestihlo… Tohle se stává docela pravidelně, pokud GM trochu netlačí na hráče.
Autorská citace #34
19.9.2018 13:24 - sirien
Taky bych dal klidně nějaký burgery... :)


York: může to tak znít, ale v tomhle případě první dojem mate a střílíš úplně mimo, Ebon kritizuje něco trochu jiného.
Autorská citace #35
19.9.2018 19:35 - captain66
Davam definitivni mozna.
Autorská citace #36
21.9.2018 01:28 - sirien
Ok, pravidla sou v článku, slibuju že zítra dořešim hraní Vampire. Jinak bych si i něco zahrál, nechce někdo něco vést?

Captaine? Nezkusíš si vést Mage nebo Ashen Stars? :)
Autorská citace #37
21.9.2018 11:06 - Dukolm
Tak po komunikaci s Cemi to vypadá že povedu "Příběhy impéria (Fate)". U Myší hlídky je problém že nic vlastního do nich zatím připraveného nemám (nebudu mít tolik času na přípravu kolik bych chtěl) a ukázkové hry už Cemi hrála.
Autorská citace #38
21.9.2018 13:15 - Gurney
Já uvidím najisto až příští týden. Jestli dojedu, tak bych snad zkusil vést i nějaké v5 upíry, ale teď fakt nejsem schopen říct, jak na tom budu.

Ebon Hand píše:
Jersi, asi by si měl přehodnotit způsob vedení hry a celé kampaně Omega a celé to o dost zatraktivnit. Je vidět, že tak, jak si ji ostatní pamatují, je neatraktivní. Já bych si asi i zahrál, ale musíš mi slíbit, že hru skutečně povedeš, nebude ti to žádné hráči sami povedou, bude to mít nějakou gradaci a že už v kampani o něco jde. Nechci hrát zase nějakou misi o ničem.

Jsem se už po té minulé hře rozhodl to zbytečně nepitvat, ale když už to Ebon takhle nakopl, tak tohle je hlavní důvod, proč mi Omega jednou stačila, přestože třicátý léta s prvky špionáže a fringe science jsou podle mého naprosto úžasné herní prostředí. I ten demotivující herní systém bych překousl, ale když dojdu ke hře, tak považuju za svoji zodpovědnost hrát nějakou zábavnou (pro mě i spoluhráče) postavu a nebrzdit tempo zbytečně "safe" hrou. Od GMa pak očekávám, nějakou aspoň minimální režii, gradaci, povzbuzení k nějakým riskantním akcím, ne konstatování, že "na tohle stejně nemáte postavy".
Autorská citace #39
21.9.2018 13:28 - Jerson
Tu demotivující složku - čím lépe něco umíš, tím víc to můžeš podělat a máš pořád stejnou šanci na (ne)úspěch - jsem z nové verze vyhodil.
Autorská citace #40
21.9.2018 13:49 - Elgard
@Jerson: Omegu bych zkusil, máš-li ještě fleka.
Autorská citace #41
21.9.2018 14:55 - captain66
sirien píše:
Captaine? Nezkusíš si vést Mage nebo Ashen Stars? :)


Hmmm. Kondicionalne na moji ucasti bych asi i neco vest mohl.
Autorská citace #42
21.9.2018 18:01 - Jarik
Jsem ochotný a připravený si zahrát :)
Dukolmovo P.I.
Jersonovu Omegu
Cokoliv dalšího stihnu :D I když, kdo ví - zda za ty 2 noci stihnu alespoň tyhle dvě věci :D
Autorská citace #43
21.9.2018 21:57 - sirien
Gurney hm... jakože bych si ty Vampire třeba jako zahrál místo toho abych je musel vést? :D Tempting... :D

Captain: tak kdyby sis kondicionálně připravil třeba Ashen Stars, tak bych se rozhodně nezlobil :D EDIT: WOW, moment, to si TY! Oprava - jestli si něco budeš TY připravovat, tak ať to sou Mage! Taky nemusim bejt navěky jedinej v ČR/SR, kdo je kdy někde otevřeně vede /EDIT

_______________________


Anyway, jakkoliv tohle handlování dopadne - z lidí kterým jsem při/slíbil hru a co budou přítomni má někonec zájem jen Ebon (opravte mě pokud sem na někoho trapně zapoměl!)

Tady projevil zájem Jerson kterej Vampire ani nikdy předtim nehrál, tak řekněme že se to počítá jako druhej...

...to by pořád nechávalo tak dvě tři další místa. (Možná bych jedno místo nechal bokem pro RoVana, ať se neřiká že nejsme otevřený nováčkům? :) )
Autorská citace #44
21.9.2018 22:09 - Jarik
Sirien:
Pokud mne paměť neklame, tak s tebou jsem ještě nikdy nehrál.
Tak, když mi neklapne Jerson nebo Dukolm, tak bych se hlásil jako třetí :D :D :D
A jako přívlastek. Jsem na tom jako Jerson.
Autorská citace #45
21.9.2018 22:14 - Nachtrose
Nevim, Upiry asi prenecham treba Petrovi :-) Asi nevim, jak je spravne uchopit :-/
Autorská citace #46
21.9.2018 23:05 - sirien
Nachtrose: jasně no, Ty tíhneš k tomu upíry sledovat přes hledáček odstřelovačky nebo zpozarohu poslouchat ten krátký výkřik po výbuchu fosforového granátu.

Popř. si rozseknout ruku a dát upírovi dobrovolně napít - a tu krev rovnou prohlásit za obětinu všem loa okolo a pozvat je, ať si jí vezmou - rovnou z upírova těla, se vší tou ostatní co v něm je a bez ohledu na to maso a kosti co případně můžou stát v cestě.

Naprosto Tě chápu - hned co učiním své melancholii po návratu prvního WoDčka co sem kdy hrál zadost se také vrátím zpátky na tu správnou stranu tohoto dávného sporu :)
Autorská citace #47
22.9.2018 02:05 - Naoki
A když už to takto krásně popisuješ tak mám sto chutí aby se v tvých hrách objevovali cameo jiných postav :D
Autorská citace #48
22.9.2018 02:45 - sirien
Tak jako můžu bejt zlej, tu hru zasadit do New Yorku a nechat upíry narazit na Lighthouse Investigation Ltd. Resp. teda nechat Lighthouse Investigation narazit na upíry. Popř. do San Francisca a nechat je potkat Windgate Incorporated. Jen si nejsem úplně jistej, který z těhle dvou TPKček by bylo víc nefér :D
Autorská citace #49
22.9.2018 05:27 - sirien
čistě praktická - lidi co maj zájem hrát Vampire bych asi poprosil aby si prošli ten článek s pravidlama v Kostce. Není nutné ho číst celej, ale:

1. strana se souhrnem základních mechanik je vcelku důležitá
3. stranu s popisy klanů je dobré zkouknout

2. stranu s rozšířenými pravidly můžete povšechně ignorovat, ale mrkněte tam na pasáž "Krev a Rezonance"
4. stranu s popisy disciplín asi není moc nutné číst, ale aspoň rámcově koukněte co ty disciplíny typově dělaj a co cca zvládaj na úrovních 1-3 (není nutné si to pamatovat přesně, ale prostě tak abyste měli povědomí
5. stranu s typy lovu můžete ignorovat
6. stranu s typy coterií taky, případně můžete mrknout jen na ty popisky abyste tušili co za různé party se ta kdá hrát (systémové charakteristiky můžete skipnout)

Samozřejmě si to řekneme i před hrou a já ty pravidla znám už vcelku slušně zpaměti, ale mám zkušenost že když se na to mrknete předem tak sou pak věci snazší a neni nutný všechno tolikrát opakovat a připomínat a tak :)
Autorská citace #50
22.9.2018 07:20 - Jarik
Jsem si to včera o půlnoci vytisknul. Celkove asi 15k textu - 31 stran :)
Tak snad zvládnu přečíst alespoň první polovinu :D
Autorská citace #51
22.9.2018 16:46 - Gurney
sirien píše:
jakože bych si ty Vampire třeba jako zahrál místo toho abych je musel vést?

Rád bych v upravené podobě vyzkoušel ten scénář s upíry z Borgiovského Říma... jestli nezvládnu Dálavu, tak holt někdy jindy.

Jerson píše:
Tu demotivující složku - čím lépe něco umíš, tím víc to můžeš podělat a máš pořád stejnou šanci na (ne)úspěch - jsem z nové verze vyhodil.

O to ani tak moc nejde, spíš celý to počítání úspěchů a neúspěchů a vyhodnocování celé mise na základě toho je nesmysl, který má tendence utínat příběh ve chvíli, kdy to nedává smysl logicky ani dramaticky.
Autorská citace #52
22.9.2018 18:04 - sirien
Gurney píše:
O to ani tak moc nejde

no nevim, pro mě byl tohle naprosto klíčovej deal-breaker kvůli kterému mě Omega přestala lákat. Uznávám, že ty Tebou zmíněný count-downy mi taky dost neseděj, ale tohle mě fakt demotivovalo zdaleka nejvíc.

Jako - nemám problém hrát nějaké ne-až-tak-kompetentní-postavy (pokud k tomu je zajímavá story - upřímně různých Mortal the Loser variací zejména ale nejen v rámci hororu sem přesycenej), ale pokud mi příběh říká, že mám mít kompetentní postavu a pokud mi pravidla dávaj možnost takovou vytvořit, tak čekám, že v té hře budu mít taky dojem, že kompetentní postavu hraju a ne že mě systém mlátí palicí po hlavě kdykoliv kdy zkusim udělat něco v rámci kompetence té postavy.

Když v tomhle srovnám dneska teda už dřívější Omegu s GUMSHOE (Esoterrorists mají v podstatě velmi podobný setting a rámcově i backstory), tak to ty dvě věci byly od sebe tak daleko že na sebe ani nedohlídly. Paradoxně mě teď napadá, že vlastně moc nechápu, proč Jerson nakonec nezačal používat pro Omegu GUMSHOE, protože ten systém teoreticky splňuje úplně všechno co Jerson vždycky uváděl jako svoje priority.

Gurney píše:
Rád bych v upravené podobě vyzkoušel ten scénář s upíry z Borgiovského Říma

aha... to je sice zajímavej koncept ale na one-shot na Dálavě mě nějak netáhne, to bych si chtěl mnohem víc dát jako nějakou minikroniku :/
Autorská citace #53
23.9.2018 19:10 - captain66
sirien píše:
tak kdyby sis kondicionálně připravil třeba Ashen Stars, tak bych se rozhodně nezlobil :D EDIT: WOW, moment, to si TY! Oprava - jestli si něco budeš TY připravovat, tak ať to sou Mage! Taky nemusim bejt navěky jedinej v ČR/SR, kdo je kdy někde otevřeně vede /EDIT


Moje pravdepodonost prijezdu se posunula nekam k P=0.9, takze byl by zajem o ty Mage? V zivote jsem je nevedl, takze bych potreboval neco nacist, hlavne co se fluffu tyce.
Autorská citace #54
23.9.2018 22:25 - sirien
Tak Mage si hrál, WoDčko znáš, o tomhle přehledu víš...

Fluff je u Mage vcelku jednoduchej, zejména když to pojmeš jako já, vezmeš principy toho světa a všechno to složitější a "hlubší" (zejm. celo-světovou organizovanost tradic, globální organizace atp. a totálních konin typu Atlantida atp.) zmuchláš a zahodíš.


Nicméně přinejhoršim sou i Ashen Stars dobrá alternativa :) Mám v hlavě i postavu kapitána co sem si chtěl zahrát...
Autorská citace #55
24.9.2018 00:15 - Nachtrose
S mágy nemám problém. Doctor Clávius je pořád na vrchu složky :-) A ani alternativne Ashenama bych nepohrdnul.
Autorská citace #56
24.9.2018 02:52 - Naoki
Závist...
Autorská citace #57
24.9.2018 08:45 - Tarfill
Naoki píše:
Závist...

Jo, nejsi sám, taky mě mrzí, že tam nebudu...
...ale třeba nejvíc by mě mrzelo, kdyby Merlin svojí účast potvrdil taky a ještě by chtěl odehrát Evil Quest... ;-)
Autorská citace #58
24.9.2018 11:15 - Merlin
Tarfill píše:
ale třeba nejvíc by mě mrzelo, kdyby Merlin svojí účast potvrdil taky a ještě by chtěl odehrát Evil Quest...


archeolog je nějaký nemocný :D , tak je vždy šance, že se akce zruší a pak by byla na pořadu dne účast
Autorská citace #59
25.9.2018 07:06 - Babaj
nestras.. evil q by mne taky hodne mrzel :_)))
Autorská citace #60
25.9.2018 07:58 - Merlin
to byla jen teoretická rovina
Autorská citace #61
25.9.2018 12:35 - Ebon Hand
Merlin a jeho Evil Q, to je jak čekání na důchod..
Autorská citace #62
25.9.2018 12:55 - Merlin
Nech toho klaune :)
když mi dnes archeolog chrchlal do telefonu, tak to vypadalo nadějně...ale zdá se, že hodlá zničit naše těla a zdraví i v tomhle počasí...
Autorská citace #63
25.9.2018 15:12 - Ebon Hand
Jako sereš mě Moraváku, ne že ne. :-)
Autorská citace #64
25.9.2018 15:21 - Merlin
já vím...pokud by to z nějakého důvodu odpadlo, tak je Dálava okamžitá volba a jedu.

Pokud by to nevyšlo, chtěl bych dorazit na zimní (bude-li nějaká). V zimě se moc nekope a sezona je klidnější .)
Autorská citace #65
25.9.2018 17:55 - Jarik
Takže to je nakonec Jarik +1 (kámoš).
Ale nemám pro něj dopravu na pátek z ČB. Já jedu plným autem na chalupu a až pak na Dálavu.
Může mi (jemu) někdo pomoci?

EDIT: případně z Kaplice
Autorská citace #66
25.9.2018 19:57 - Gurney
Tak sraz bohužel nedávám.
Autorská citace #67
25.9.2018 20:10 - Nachtrose
Byl by zájem o PC Citadelu? ( de luxe verze, ta... politicky korektní... )
Autorská citace #68
25.9.2018 20:39 - Jarik
Reakce na jiné vlákno:
Sirien: a ty upíří deníky budou česky? nebo se budu jen opírat o české "letem světem"?
Autorská citace #69
25.9.2018 20:47 - sirien
Dokonce sem si dal tu práci a mám je v češtině :)
Autorská citace #70
25.9.2018 20:50 - Jarik
Tak to.... děkuji. Nic ti nedám, ještě by sis navykl. :)
A kdyby tady byla možnost dát palec nahoru, tak jsme zvedl palec. a víc to nekomentoval.
Autorská citace #71
25.9.2018 20:51 - Elgard
Jarik píše:
upíří deníky

Vampire Diaries? By Sirien?
Autorská citace #72
25.9.2018 22:00 - sirien
Team Damon ;)
(obecně, ohledně Eleny - Elena sucks anyway, so whatever)
Autorská citace #73
26.9.2018 12:03 - Ebon Hand
Sirien mě informoval, že bere maso na burgery. Pokud bere někdo další, tak poprosím, aby k masu vzali i příměřené množství bulek (burger většinou dělám 150g, tak si to rychle spočítáte).

Jinak nás čeká jídelní klasika. :-)

Jarik: Já asi pojedu v pátek okolo poledne do Kaplice pro Jersona, tak mohu vyzvednout. Ideálně ať se domluvím s Jersonem a přijedou spolu.
Autorská citace #74
26.9.2018 12:16 - Nachtrose
@all: klobásy a slanina uz jsou v lednici ;-)
Autorská citace #75
26.9.2018 14:35 - Jarik
Ebon: To se povede. Díky.
Kluci už se osobně viděli. Nějak je provážu, ať jedou spolu. :D
Autorská citace #76
26.9.2018 15:01 - Jerson
Jinak v pátek jede bus do Kaplice až ve tři, ráno na desátou ještě nebudu moct odjet, tak doufám, že 15:00 se ještě pořád vejde do "okolo poledne".
Autorská citace #77
26.9.2018 16:36 - Jarik
VAROVÁNÍ!!!
Počítejte lidi s tím, že si v pátek nic nekoupíte (ve větších obchodech) :D
Autorská citace #78
26.9.2018 16:37 - Ebon Hand
Tak se ještě podívej na vlak.
Autorská citace #79
27.9.2018 08:32 - Jerson
Vlak nám jede tak, že ve 12:37 budeme na Kaplice - nádraží (myšleno vlakové). To už by šlo?
Autorská citace #80
27.9.2018 08:44 - Ebon Hand
OK, to je ideální. Na vlakovém jsem už několikrát vyzvedával. Žádný problém.
Autorská citace #81
27.9.2018 09:09 - LokiB
a jak to vypadá s dnešním dnem? zvažuju, kdy se dokážu urvat z práce, abych dojel.
Autorská citace #82
27.9.2018 09:55 - Nachtrose
My chceme vyrazit tak v jednu z prace, vyzvednuti veci+nakup+cesta minimalne 5 hodin. Ostatni jezdivaj jeste pozdeji vetsinou. Kdyz dorazis kolem sedme, uz tam nejspis nekdo bude, k osme tam bude uz spolecnost :-)
Autorská citace #83
27.9.2018 12:39 - Elgard
Teď nám dorazila This War of Mine board game, takže berem s sebou
Autorská citace #84
27.9.2018 12:46 - Nachtrose
Tu hru ( na pc ) nemam moc rad. Ne, ze by byla spatna, ale kdo hral, chape...

Btw. V jakem jazyku to mate?
Autorská citace #85
27.9.2018 12:54 - Elgard
Jo, cekam, ze to bude lehce depresivni. Ale po minule zkusenosti s nekolikanasobnym wipem v rozsireni Elder Signu jsem na to pripraven :-)

Anglicky, bral jsem to z venku, tady jsem nasel jen CZ od Albi
Autorská citace #86
27.9.2018 13:01 - Merlin
TWoM je ne lehce, ale hodně depresivní hra...a rozšíření ještě víc..
Autorská citace #87
27.9.2018 13:08 - Elgard
Merlin píše:
...a rozšíření ještě víc..
To s dětma? S tím zatím nemám zkušenost, i když jsem slyšel, že je to dost hustý. Hrál jsem základní PC verzi a ta se mi líbila hodně.
Autorská citace #88
27.9.2018 13:13 - Merlin
Elgard píše:
To s dětma? S tím zatím nemám zkušenost, i když jsem slyšel, že je to dost hustý. Hrál jsem základní PC verzi a ta se mi líbila hodně.


hrál jsem board game...a ano s dětma, několikapatrový dům a snajpr zraní dítě, aby tě nalákal atd.
Autorská citace #89
27.9.2018 13:15 - Elgard
To zní dost dobře
Autorská citace #90
27.9.2018 13:29 - Merlin
Elgard píše:
To zní dost dobře

máme jiný vkus
Autorská citace #91
27.9.2018 13:55 - Elgard
Je to možné. Není to tak, že by mi imponovalo střílení do dětí, ale jeden z aspektů té hry je přiblížit, že válka je prostě humus a ne veselé střílení do enemíků s červeným healthbarem. To se mi na ní právě líbí.
Autorská citace #92
27.9.2018 13:58 - Merlin
jak říkám, ta hra je drsná (i když jsme zažili i fakt vtipné scény)...
Autorská citace #93
27.9.2018 16:02 - LokiB
Nachtrose píše:
Kdyz dorazis kolem sedme, uz tam nejspis nekdo bude, k osme tam bude uz spolecnost


Sedmou asi nestihnu, práce. Ale tak snad za hoďku a půl bych mohl vyjíždět z Prahy.
Autorská citace #94
27.9.2018 16:18 - Ebon Hand
Já předpokládám dojezd tak kolem deváté.
Autorská citace #95
1.10.2018 18:32 - LokiB
Škoda, že jsme musel už v noci na sobotu odjet, byla to fajn akce :) pro vás již asi tradičně.
Cesta do Prahy nebyla nic moc a měl jsem toho před třetí ráno plný brejle.

Co auto, siriene, dopadlo to nějak?
A doufám, že se vám houby hodily a někdo je zpracoval ;)
Autorská citace #96
1.10.2018 18:41 - sirien
LokiB píše:
Co auto, siriene, dopadlo to nějak?

Z daných možností poměrně rozumně, snad.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1333749294281 secREMOTE_IP: 35.175.174.36