sirien
16.4.2023 23:27
Jarní Dálava 5.-8. května 2023
Well, asi většina ví, o co jde... trochu sem to tu zapomněl vypsat, tak srry za trochu last moment :)

Pro nováčky připomínám že jde o otevřený primárně společenský/socializační sraz Dálavské komunity, což je divná skupina lidí původně odvozená od RPGčkařů a deskovkářů ze srazů Kostky (a RPG Fóra) rozšířená o všechny možné i nemožné sourozence, partnery a partnerky, kamarády, sestřenky, psy, děti a zlaté rybičky. Zúčastnit se může kdokoliv kdo tam někoho zná (klidně z online) NEBO kdo tam nikoho nezná, ale čte to tady a má zájem o hry a herní komunitu.

Na jarním srazu se hrají hry (převážně deskovky), ale jsou na rovinu s obecnou socializací, grilováním atp. (někdy až druhé v pořadí). Nicméně zejména po předchozí dohodě se dá samozřejmě i hrát jak o život :)

Účast, cesta, přehled nákupů atp.

Info o Dálavě
Autorská citace #1
17.4.2023 18:09 - Necromancer
Já chci jet!

...

Teda jestli mi to zase něco nezkazí...
Autorská citace #2
18.4.2023 14:20 - Jerson
Budete tam někdo brát mladší dětí (cca do 6 - 10 let)?
Rád bych jel s celou rodinou, tak bych rád, když by se měl Darien s kým družit.
Autorská citace #3
18.4.2023 14:51 - LokiB
Takhle mladé bych musel snad mít už vnoučata a ne děti :) Ale ne, nikoho v daném časovém rozptylu brát nebudu.
Účast zatím nejistá, vzhledem k možné kolizi s dovolenou mimo ČR.
Autorská citace #4
30.4.2023 19:14 - KDolecek
Plánujete tam někdo nějaká RPGs, ke kterým by se dalo přidat?
Autorská citace #5
30.4.2023 23:10 - sirien
Já bych určitě dal nějaký RPGčka (a doufal sem, že na nějaký ukecám Ugyho...), jen ještě nevim jaký :)
Autorská citace #6
1.5.2023 19:57 - Necromancer
Hej hola hej!
Nabízím hru D&D/JaD na večer.
One-Shot, 4-5 hráčů, lvl 4 postavy, spíš exploration&combat, den a čas se domluvíme.

Hlaste účast! :-D
Autorská citace #7
1.5.2023 21:19 - Ugy
Koukam ze tady někdo chce ukecávat Ugyho na RPG, ale Ugy o tom nic neví :) No ale něco bych mohl zkusit vymyslet.
Autorská citace #8
2.5.2023 09:03 - Jerson
Budu tam mít synátora, takže Omegu ani jiné RPG raději slibovat nebudu.
Autorská citace #9
2.5.2023 21:05 - Necromancer
Zároveň se chci zeptat nehodil by mě někdo z Kaplice na Dálavu? Nebo ideálně jestli někdo nepojede rovnou přes Budějky?
Autorská citace #10
2.5.2023 22:54 - Jerson
A kdy?
Autorská citace #11
3.5.2023 03:11 - sirien
Necromancer: Zejména Kaplice neni problém, možný sou i Budějky - dej den a čas kdy budeš v ČB / Kaplici a uvidíme kdo zrovna bude mít cestu kolem nebo volno si pro tebe udělat výlet.
Autorská citace #12
3.5.2023 06:16 - Necromancer
Z Budějovic - v pátek odpoledne/večer, jak pojedete kolem
Z Kaplice - v pátek později odpoledne/večer, jak pojedete kolem

Mimochoddem, nikdo zatím ždnou hru nenabídl, nebo je na to taky někde tabulka co jsem přehlídl?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.052214860916138 secREMOTE_IP: 3.237.178.126