Lotrando
7.1.2009 14:40
První část kampaně s podtitulem "Let Šedé Vrány", představuje úvodní seznámení kumpanie "Šťastná Pětka" s dlouhou historií zvláštní, legendy tradované lidem obývajícím hory zvané Bouřné.
Autorská citace #61
12.2.2009 21:25 - Beny
Lotrando jo něco podobnýho mě taky napadlo, ale říkal sem si že je to klišé -:)) no zkusim něco o víkendu napsat a pak ti to postnu -:)
Autorská citace #62
12.2.2009 23:08 - Lotrando
klišé je pro začátek ideální. až budem hotovi, nebude to tam zas tak znát.
Autorská citace #63
16.2.2009 14:21 - Jane
Nejak mi tu chybi informace z predesle hry :-) Nas boj s drakem a tak... Uz se tesim
Autorská citace #64
16.2.2009 14:46 - Gabik
To by se snad ještě mělo dohrávat zítra. Čeká nás závěrečný rozhovar s pěvcem smrti - zda-li jsem to správně pochopil. :)

Beny: z klišé si hlavu nedělej. Já to tak nějak na začátku pojal a co se z toho vyklubalo teď, to je síla.
Autorská citace #65
16.2.2009 15:21 - Beny
nejhorší je, že nestíhám, zatim sem si udělal jen body, dneska se motám celej den kolem auta. A ráno sem prorazil funglový kolo, takže řešim esli to spravěj nebo nový. Celkem nudnej den... Ale na zítra se těšim.
Autorská citace #66
16.2.2009 16:23 - Lotrando
Tak pokračování máte v dalších třech kapitolách. Je tam vize Nethar a Rime, setkání s umírající Sariel i flashback na události kolem oživení Cassi. Dovolil jsem si to malinko přepsat, přesný průběh slovo od slova si už bohužel nepamatuju.
Autorská citace #67
17.2.2009 09:02 - unknown
Aaa - super konečně je na světě pohádka o tom, jak to dobrosrdečný, přesto velmi naivní, Elerdiel pořádně sprasil. :))
Autorská citace #68
17.2.2009 09:03 - Gabik
Poslední post je můj, jsem si ani nevšiml, že mě to odhlásilo.
Autorská citace #69
17.2.2009 09:07 - Jane
Moc pěkné články.

Mám jeden návrh - nemůžeš to Petře nějak seřadit, aby když to čte někdo jiný, aby mu to dávalo smysl - takovou jako posloupnost. Možná by stálo za to udělat jeden souhrnný článek a vždy do něj dát odkaz na článek v kterém jsou podrobnosti. Je to sice práce, ale určitě by to stálo za to. A tvou práci by mohl využít i někdo jiný :-)

A jedna rada pro Ela: Nechoď ke zlomeným kamenům do vílí divočiny…
Autorská citace #70
17.2.2009 09:38 - Lotrando
Tam spíš chybí popis děje mezi těmi událostmi. Elova vzpomínka je na konci, ale následovat bude další děj, tak se to pak snad nějak zakulatí a bude to srozumitelné.

Pořád řeším ten rituál na oživení Sariel. V knize by být nemusel, Malory přece jenom byla čarodějka a tyhle rituály asi nedělala. Takže se spíš zeptám družiny.

Přejete si mít možnost oživit Sariel?

Pokud ano, zkusím vymyslet jak se to událo a zpracuju to jako nějakou težkou výzvu dovedností.
Autorská citace #71
17.2.2009 10:40 - Gabik
Lotrando: tohle je na tobě. Já na tom rituálu (už jsem to zase psal s tvrdym y - ta čeština, ta mi dává :o)) nijak netrvám. Chtěl jsem ho z toho důvodu, že pro klerika je to základ, na druhou stranu poslední kdo umřel jsem byl já, a to už je půl roku reálného času. Takže klidně vemu i to, že tam nebyl, a kouknu na jinej rituál.
Otázka zda-li si jí přeji oživit.
No koukněme na to takto: svitel byl jeden a El ho "vyplítval na Cassi". Sariel přinesla nejvyžší oběť při boji s Malorou. El by jí pro Rime taky zaplatil.
Takže Rp: NE, zatlačme slzu Sariel bude Elovou připomínkou toho jak mohou dopadnout dobré úmysly. (ať žije příběh)
Teď z pohledu hráče: ANO, je to v pravidlech a spojenec typu Sariel se vždycky hodí :o)) (hnusný materialisti)
Ne upřímně RP samozřejmě je pro mě víc převládá.

Tak a hlasujte vy :o).

Jane: já ke zlomeným kamenům klidně zajdu - teda jinak - klidně zaletim na hřbetě Rime - teda jinak - Já ke zlomeným kamenům zaletím, ale pouze na hřbetě Rime. :o)
Autorská citace #72
17.2.2009 13:51 - Lotrando
Ono se to komplikuje i tím, že to doupě patří Rime. Navíc je tam zřídlo, takže můj původní nápad nechat jej zmizet pod závaly sněhu se nezdá být až tak dobrým.

Tak teď nějak nevim, asi si na to vezmu ještě nějaký čas.
Autorská citace #73
17.2.2009 14:00 - Gabik
No ještě to tak. Nechat zasypat doupě mí dračice sněhem - žádný takový! Až dosáhnu 20ky stanu se polobohem a budem si tam spolu v klidu bydlet.

To pak budou teprve čuňačinky :o).
Autorská citace #74
17.2.2009 14:07 - Gabik
Teď mě napadla taková technická myšlenka. Ten poklad co jsme minule tak směle rabovali, byl Melori, nebo Rime. Protože pokud byl Rime, asi by jsme jí ho měli vrátit - teda asi až na mě, u mě je to skoro jako doma.
Autorská citace #75
17.2.2009 14:18 - Lotrando
Poklad patří Malory, nebyl nijak velký a Rime měla jiný starosti, než hromadit zlatý plíšky.
Autorská citace #76
17.2.2009 14:34 - Gabik
Hm, tak tos mě zchladil. Už mlčim.
Autorská citace #77
17.2.2009 16:29 - Jane
koukam, ze ma El dobrou naladu :-) Vidim to, ze v budoucnosti budeme často slyšet větu: "Mám draka a nebojím se ho použít :)"
Autorská citace #78
17.2.2009 16:31 - unknown mighty wizar
Souhlasím s Gabikem, že oživení by bylo přínosnější pro družinu. Na místě by to bylo tehdy, hodila-by se Lotrandovi k pokračování v ději.

No, ale kdyby nebyla solistka, podělila se o vic vědomostí a spolupracovala s námi, tak umřít nemusela. To už se ale stává postavám, které dělají zásadní rozhodnutí bez vědomí družiny. To SAMOZŘEJMĚ NENÍ narážka na Elovo chování, to vůbec... :-)
Autorská citace #79
17.2.2009 16:39 - Gabik
Aaa oživ jí prosím, nebo se do mě budou trefovat všichni :)
Autorská citace #80
17.2.2009 16:43 - Beny
Gabik my? proč? budem :))))))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084419965744019 secREMOTE_IP: 54.236.245.71