Volná diskuze

sirien
11.7.2014 11:49
Podzimní Dálava 9-12.10. / 2014
Informace o Dálavě

Kdo jede:

Určitě (90+%)
  1. Sirien
  2. Sathel
  3. Jirka
  4. Jarka
  5. Demonica
  6. Jerson
  7. Nachtrose
  8. Gurney
  9. Kin
  10. Almi
  11. Merlin
  12. nová paní Merlinová
  13. Merliňátko (Babaj)
  14. Pjotr
  15. Shari
  16. Aralan
  17. Ebon
  18. Nina
  19. Iridin
  20. Krtek
.
Nejspíš (60+%)
  1. Beltar
  2. Jersonova panna #1
  3. Tomáš
.
Možná (<40%)
    .
    Nejede
    1. Alnag
    2. Cemi
    3. Dukolm
    4. Shako
    5. Nerhinn
    6. Sparkle
    7. Vlasák
    8. Jersonova panna #2
    9. walker
    Hlasovat může jen přihlášený uživatel.

    přijel/a bych na... (letos nejsou svátky)

    Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
    Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
    5 dní (st + čt + pá + so + ne)kladné body3
    4 dny (čt + pá + so + ne)kladné body1
    3 dny (pá + so + ne)kladné body10
    16.10.2014 09:51 - kin
    Taky všem moc děkuji za super víkend. Dlouho jsem se takhle skvěle neodreagoval :)

    A loučím se zpětně se všemi, u kterých jsem zaspal jejich odjezd.

    Jinak krtkova slečna se mě ptala na ten bůček, a neni to vůbec žádná věda, já tak trochu experimentoval a bral jsem co mi padlo pod ruku v obchodě. Takže tam byly jablka, jabl. mošt, dijonská hořčice s medem, trocha oleje a půl limetky...ale určitě to půjde ještě nějak vylepšit :)
    16.10.2014 13:13 - Ebon Hand
    ano, snažil jsem se to doladit a osolit. :-)
    17.10.2014 00:26 - sirien
    Příští Dálava, co vy na to?

    17.10.2014 07:37 - Merlin
    Sirien: umím takhle sundávat pingpongáče z hlavy :)
    17.10.2014 07:44 - Vojtěch
    A to už jsem uvažoval o přihlášení... :D
    17.10.2014 08:13 - Babaj
    Píše:
    A to už jsem uvažoval o přihlášení... :D



    Bez tebe se to neobejde Fristensky..
    17.10.2014 08:30 - Vojtěch
    Budeme muset sníst psy.
    17.10.2014 09:59 - Almi
    Merlin píše:
    umím takhle sundávat pingpongáče z hlavy :)


    ..obuškem? Pistolí? Nebo snad petanqovou koulí? :)
    18.10.2014 09:06 - Merlin
    Dostal jsem odpověď na volné termíny v Rajnochovicích na jaře 2015. Duben plno. Březen:
    v březnu by to šlo 6.-8.3., 13.-15.3., 20.-22.3. - ale taky tam může být metr sněhu jako vloni ...
    18.10.2014 14:15 - Nachtrose
    Osobne mi to je jedno, zatim nevim o nicem v zadnem z tech terminu, co by mi branilo prijet.
    20.10.2014 10:10 - Merlin
    čím dřív se rozhodnete pro nějaký termín, tím dřív to můžu zablokovat
    20.10.2014 10:11 - shari
    Čím později, tím menší šance na metr sněhu? :)
    20.10.2014 10:12 - Nachtrose
    Ale zase čím více sněhu, tím méně se budou nekontrolovane rozbíhat petanqový koule ;-)

    Merlin: co takhle založit nové téma s anketou?
    20.10.2014 10:14 - Merlin
    nachttrose: :) už jsi starý harcovník....měl bys vědět, že já ze zásady témata nezakládám :) zaprvé to neumím :) a zadruhé to neumím :)
    20.10.2014 10:20 - Nachtrose
    Merlin: no, zkusil jsem to. Co kdyby nahodou...?
    20.10.2014 10:57 - Nachtrose
    Merlin&all: založil jsem organizační diskuzi pro jarní sraz i s o termínech.

    Sirien: bylo by možno nahradit na hlavní stránce podzimní Dálavu jarní Moravou?
    21.10.2014 14:16 - Gurney
    Dodatečně poděkuji za velmi příjemné setkání.

    Jídlo bylo jako vždy výborné, dobře jsem se bavil u Fate Core* i Roborallye. Trochu tomu chybělo aspoň krátce vyzkoušet 5e jak bylo ještě někdy v sobotu ráno v plánu, ale za ten v podstatě jeden den prostě víc než na jednu hru nebyl moc čas. Ale dost mě ty knížky nadchly vzhledem i obsahem, v pdf skenu zdaleka nevynikne jak pěkně jsou udělaný.

    * a kdyby se Jerson zeptal na nějakém webu kam chodím pravidelně a dokonce na něj píšu, mohl bych dodat že androida/upgradovaného člověka jsem chtěl hrát páč mám ve SF rád transhumanistické prvky a přišlo mi to jako neotřelá postava, nikoli protože jsme chtěl aby na mě nefungovaly žádné sociální skilly (wtf, odkdy android/cyborg = nejde ho o ničem přesvědčit?) nebo rotační kulomet místo ruky (což by se do tý hry btw nakonec hodilo víc než můj "can't harm humans" člověk 2.0 :)
    22.10.2014 06:45 - Jerson
    Gurney, nemusíš se čílit, do sci-fi hry se android samozřejmě hodí, jen to ženská lidskou logiku mi přišlo jako hodně jednoznačná věc, zejména když ses za žádnou cenu nenechal přesvědčit, že máš od svého programu ustoupit.
    22.10.2014 11:52 - Gurney
    Kdybych se "čílil", vypadalo by to jinak :)

    Přesvědčit se samozřejmě dal, jen v té skupině jsme se až na vyjímky zas tak moc navzájem o ničem přesvědčit nepokoušeli (a teď tím nemyslím že by se na to neházelo, ale ž jsme všichni většinou interagovali s NPC, ale mezi sebou až na vyjímky zas tak moc ne).

    Pokud myslíš že se nedal přesvědčit o tom že s alieny se dá dohodnout (což mimochodem taky probíhalo z větší části ooc a říkal jsme ať počkáme než se dořeší jiné scény a pak dáme tu naši, kde do sebe navzájem budem hustit in character) pak to bylo hlavně moje rozhodnutí, že bude mnohem dramatičtější (a přitom to bude velmi dobře zapadat do first contact, humans-bad, aliens-good, SF podžánru) když bude někdo ostře proti dohodě s alieny a pro odpálení bomby než když tam budou v zásadě jenom dvě strany, které se chtějí obě nějak dohodnout.

    Jinak můj cylon-like člověk měl celkově víc nevýhod než výhod. Třeba rozpor mezi nutkáním chránit lidi, plnit pokyny kvalifikovaného personálu (do kterého se jen tak btw Talbot počítal a určitě by na to došlo, kdyby jsme nekončili trochu narychlo) a sto lety vlastních zkušeností s normálními lidmi. Že posuzoval lidské chování na základě nějaké naučené teorie místo na základě normální empatie bylo taky spíš omezení na to kdy se dá ta hrozně vysoká Empathy +1 použít než výhoda.

    Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

    Věděli jste, že...
    Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
    Jak se chovat v diskuzích
    Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
    Formátování článků
    Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
    ČAS 0.073745012283325 secREMOTE_IP: 52.54.111.228